Football Stats
Herb Jeju United FC
Jeju United FCŚr. pkt/mecz 1.45
Herb Gangwon FC
Gangwon FCŚr. pkt/mecz 1.75

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Jeju United FC

0W — Jeju United FC7D3W — Gangwon FC

Streaki - Jeju United FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Jeju United FC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Jeju United FC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Jeju United FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Jeju United FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Jeju United FC — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/9, 89%)
  • Jeju United FC — powyżej 2.5 kartek (8/9, 89%)
  • Jeju United FC — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/9, 89%)
  • Jeju United FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (8/9, 89%)
  • Jeju United FC — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/9, 78%)
  • Jeju United FC — powyżej 2.5 spalonych (7/9, 78%)
  • Jeju United FC — powyżej 6.5 rożnych (7/9, 78%)
  • Jeju United FC — poniżej 4.5 kartek (7/9, 78%)
  • Jeju United FC — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/9, 78%)
  • Jeju United FC — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Jeju United FC — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Streaki - Gangwon FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Gangwon FC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Gangwon FC — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Gangwon FC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Gangwon FC — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Gangwon FC — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/8, 100%)
  • Gangwon FC — powyżej 2.5 kartek (7/8, 88%)
  • Gangwon FC — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/8, 88%)
  • Gangwon FC — poniżej 6.5 kartek (7/8, 87%)
  • Gangwon FC — poniżej 3.5 spalonych (6/7, 86%)
  • Gangwon FC — powyżej 6.5 rożnych (6/8, 75%)
  • Gangwon FC — poniżej 11.5 rożnych (6/8, 75%)
  • Gangwon FC — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (6/8, 75%)
  • Gangwon FC — powyżej 2.5 spalonych (5/7, 71%)
  • Gangwon FC — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Serie - Jeju United FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Jeju United FC — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Jeju United FC — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Jeju United FC — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Jeju United FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Jeju United FC — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Jeju United FC — powyżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Jeju United FC — powyżej 6.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Jeju United FC — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Jeju United FC — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Jeju United FC — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu

Serie - Gangwon FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Gangwon FC — jest niepokonany w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Gangwon FC — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Gangwon FC — jest niepokonany w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Gangwon FC — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Gangwon FC — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Gangwon FC — powyżej 2.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Gangwon FC — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Gangwon FC — powyżej 2.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Gangwon FC — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
21.07Herb Jeju United FCJeju United FC11Herb Gangwon FCGangwon FC
22.03Herb Gangwon FCGangwon FC11Herb Jeju United FCJeju United FC
15.08Herb Jeju United FCJeju United FC00Herb Gangwon FCGangwon FC
06.05Herb Jeju United FCJeju United FC03Herb Gangwon FCGangwon FC
02.03Herb Gangwon FCGangwon FC00Herb Jeju United FCJeju United FC
20.07Herb Gangwon FCGangwon FC40Herb Jeju United FCJeju United FC
02.06Herb Jeju United FCJeju United FC12Herb Gangwon FCGangwon FC
02.03Herb Gangwon FCGangwon FC11Herb Jeju United FCJeju United FC
28.10Herb Gangwon FCGangwon FC11Herb Jeju United FCJeju United FC
06.08Herb Jeju United FCJeju United FC11Herb Gangwon FCGangwon FC

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Gangwon FC jest o 13% lepsza niż Jeju United FC pod względem odsetku wygranych meczów.

Jeju United FCDomWyjazdOgółem
Win %
30%
50%
40%
Śr. goli/mecz
1.90
1.70
1.80
Strzelone
0.80
1.00
0.90
Stracone
1.10
0.70
0.90
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
30%
50%
40%
Nie strzelił %
40%
10%
25%
Gangwon FCDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
2.10
1.60
1.85
Strzelone
1.50
1.00
1.25
Stracone
0.60
0.60
0.60
BTTS %
50%
30%
40%
Czyste konto %
50%
60%
55%
Nie strzelił %
0%
40%
20%

Ostatnie 10 meczów

Gangwon FC jest o +25% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.80 gola/mecz
Jeju United FC u siebie
1.00 gola/mecz
Gangwon FC na wyjeździe

Progi bramkowe

Jeju United FCGangwon FC
Over 0.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 1.5
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 2.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 3.5
0% (0/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemJeju United FCGangwon FC
Match Corners AVG
9.59 (17/40)
9.67 (9/20)
9.50 (8/20)
Over 6.5 Corners
76% (13/17)
78% (7/9)
75% (6/8)
Over 7.5 Corners
65% (11/17)
67% (6/9)
63% (5/8)
Over 8.5 Corners
53% (9/17)
44% (4/9)
63% (5/8)
Over 9.5 Corners
53% (9/17)
44% (4/9)
63% (5/8)
Over 10.5 Corners
29% (5/17)
33% (3/9)
25% (2/8)
Over 11.5 Corners
29% (5/17)
33% (3/9)
25% (2/8)
Over 12.5 Corners
29% (5/17)
33% (3/9)
25% (2/8)
Over 13.5 Corners
29% (5/17)
33% (3/9)
25% (2/8)
Over 14.5 Corners
18% (3/17)
22% (2/9)
13% (1/8)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemJeju United FCGangwon FC
Corners Earned Match
4.53
2.78
6.50
More Corners Than Opponent
35% (6/17)
11% (1/9)
63% (5/8)
Over 2.5 Corners Earned
59% (10/17)
44% (4/9)
75% (6/8)
Over 3.5 Corners Earned
41% (7/17)
22% (2/9)
63% (5/8)
Over 4.5 Corners Earned
41% (7/17)
22% (2/9)
63% (5/8)
Over 5.5 Corners Earned
29% (5/17)
11% (1/9)
50% (4/8)
Over 6.5 Corners Earned
29% (5/17)
11% (1/9)
50% (4/8)
Over 7.5 Corners Earned
18% (3/17)
0% (0/9)
38% (3/8)
Over 8.5 Corners Earned
12% (2/17)
0% (0/9)
25% (2/8)
Corners Earned
77
25
52

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Gangwon FC notuje o 36% wyższy wynik niż Jeju United FC pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemJeju United FCGangwon FC
Match Cards AVG
4.29 (17/17)
3.67 (9/9)
5.00 (8/8)
Over 0.5 Cards
100% (17/17)
100% (9/9)
100% (8/8)
Over 1.5 Cards
100% (17/17)
100% (9/9)
100% (8/8)
Over 2.5 Cards
88% (15/17)
89% (8/9)
88% (7/8)
Over 3.5 Cards
53% (9/17)
44% (4/9)
63% (5/8)
Over 4.5 Cards
41% (7/17)
22% (2/9)
63% (5/8)
Over 5.5 Cards
29% (5/17)
11% (1/9)
50% (4/8)
Over 6.5 Cards
18% (3/17)
0% (0/9)
38% (3/8)
Over 7.5 Cards
0% (0/17)
0% (0/9)
0% (0/8)
Total Cards
73
33
40
Highest in a Match
7
6
7
Lowest in a Match
2
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemJeju United FCGangwon FC
Under 0.5
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Under 1.5
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Under 2.5
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Under 3.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Under 4.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
K League 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FC Seoul261754562.15
2Ulsan Hyundai FC2612410401.54
3Jeonbuk Motors261097391.50
4Jeju United FC261088381.46
5Gangwon FC259106371.48
6Pohang Steelers2610511351.35
7Incheon United25979341.36
8FC Anyang268108341.31
9Daejeon Citizen268810321.23
10Bucheon FC 1995267109311.19
11Gimcheon Sangmu FC264157271.04
12Gwangju FC261916120.46