Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
5 spotkań — z perspektywy FC Anyang
Streaki - FC Anyang
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FC Anyang — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- FC Anyang — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- FC Anyang — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- FC Anyang — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- FC Anyang — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- FC Anyang — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- FC Anyang — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- FC Anyang — powyżej 1.5 spalonych (6/7, 86%)
- FC Anyang — poniżej 3.5 spalonych (6/7, 86%)
- FC Anyang — poniżej 6.5 kartek (6/7, 86%)
- FC Anyang — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (6/7, 86%)
- FC Anyang — jest niepokonany (15/20, 75%)
- FC Anyang — powyżej 39.5 punktów kartkowych (5/7, 71%)
- FC Anyang — powyżej 7.5 rożnych (5/7, 71%)
- FC Anyang — poniżej 11.5 rożnych (5/7, 71%)
- FC Anyang — powyżej 3.5 kartek (5/7, 71%)
- FC Anyang — powyżej 3.5 kartek łącznie (5/7, 71%)
- FC Anyang — poniżej 6.5 kartek łącznie (5/7, 71%)
- FC Anyang — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Streaki - Gangwon FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Gangwon FC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Gangwon FC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Gangwon FC — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Gangwon FC — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Gangwon FC — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/9, 100%)
- Gangwon FC — powyżej 2.5 kartek (8/9, 89%)
- Gangwon FC — poniżej 6.5 kartek (8/9, 89%)
- Gangwon FC — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/9, 89%)
- Gangwon FC — poniżej 3.5 spalonych (7/8, 87%)
- Gangwon FC — powyżej 6.5 rożnych (7/9, 78%)
- Gangwon FC — poniżej 11.5 rożnych (7/9, 78%)
- Gangwon FC — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (7/9, 78%)
- Gangwon FC — powyżej 2.5 spalonych (6/8, 75%)
- Gangwon FC — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Serie - FC Anyang
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 FC Anyang — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Anyang — jest niepokonany w 1. połowie w 13 meczach z rzędu
- 🔥 FC Anyang — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Anyang — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 FC Anyang — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Anyang — poniżej 4.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 FC Anyang — powyżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Anyang — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FC Anyang — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Anyang — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Anyang — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu
Serie - Gangwon FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Gangwon FC — jest niepokonany w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Gangwon FC — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gangwon FC — jest niepokonany w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Gangwon FC — jest niepokonany w 2. połowie w 14 meczach z rzędu
- 🔥 Gangwon FC — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gangwon FC — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Gangwon FC — poniżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gangwon FC — powyżej 2.5 kartek w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Gangwon FC — poniżej 6.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Gangwon FC — powyżej 2.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Gangwon FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Gangwon FC jest o 50% lepsza niż FC Anyang pod względem odsetku wygranych meczów.
| FC Anyang | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 50% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 2.60 | 2.45 |
Strzelone | 1.00 | 1.60 | 1.30 |
Stracone | 1.30 | 1.00 | 1.15 |
BTTS % | 70% | 70% | 70% |
Czyste konto % | 0% | 30% | 15% |
Nie strzelił % | 30% | 10% | 20% |
| Gangwon FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 1.60 | 1.85 |
Strzelone | 1.50 | 1.00 | 1.25 |
Stracone | 0.60 | 0.60 | 0.60 |
BTTS % | 50% | 30% | 40% |
Czyste konto % | 50% | 60% | 55% |
Nie strzelił % | 0% | 40% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 22.07.2026Wvs Bucheon FC 19953-2
- 19.07.2026Dvs Gwangju FC1-1
- 12.07.2026Wvs Incheon United1-0
- 04.07.2026Lvs Pohang Steelers2-3
- 17.05.2026Wvs Jeju United FC2-1
- 13.05.2026Dvs Gimcheon Sangmu FC2-2
- 10.05.2026Dvs Jeonbuk Motors1-1
- 05.05.2026Dvs FC Seoul0-0
- 02.05.2026Lvs Bucheon FC 19950-1
- 26.04.2026Wvs Gwangju FC5-2
- 21.07.2026Dvs Jeju United FC1-1
- 18.07.2026Wvs Gimcheon Sangmu FC2-0
- 12.07.2026Dvs FC Seoul0-0
- 04.07.2026Wvs Jeonbuk Motors2-1
- 17.05.2026Wvs Ulsan Hyundai FC2-0
- 12.05.2026Wvs Daejeon Citizen2-0
- 09.05.2026Dvs Gwangju FC0-0
- 05.05.2026Dvs Pohang Steelers1-1
- 02.05.2026Wvs Incheon United1-0
- 25.04.2026Lvs FC Seoul1-2
Progi bramkowe
| FC Anyang | Gangwon FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
| FC Anyang | Gangwon FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
| FC Anyang | Gangwon FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. FC Anyang notuje o 10% wyższy wynik niż Gangwon FC pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | FC Anyang | Gangwon FC | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.63 (16/40) | 10.14 (7/20) | 9.22 (9/20) |
Over 6.5 Corners | 81% (13/16) | 86% (6/7) | 78% (7/9) |
Over 7.5 Corners | 63% (10/16) | 71% (5/7) | 56% (5/9) |
Over 8.5 Corners | 56% (9/16) | 57% (4/7) | 56% (5/9) |
Over 9.5 Corners | 50% (8/16) | 43% (3/7) | 56% (5/9) |
Over 10.5 Corners | 25% (4/16) | 29% (2/7) | 22% (2/9) |
Over 11.5 Corners | 25% (4/16) | 29% (2/7) | 22% (2/9) |
Over 12.5 Corners | 25% (4/16) | 29% (2/7) | 22% (2/9) |
Over 13.5 Corners | 19% (3/16) | 14% (1/7) | 22% (2/9) |
Over 14.5 Corners | 13% (2/16) | 14% (1/7) | 11% (1/9) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | FC Anyang | Gangwon FC | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.88 | 3.43 | 6.00 |
More Corners Than Opponent | 38% (6/16) | 14% (1/7) | 56% (5/9) |
Over 2.5 Corners Earned | 63% (10/16) | 57% (4/7) | 67% (6/9) |
Over 3.5 Corners Earned | 50% (8/16) | 43% (3/7) | 56% (5/9) |
Over 4.5 Corners Earned | 38% (6/16) | 14% (1/7) | 56% (5/9) |
Over 5.5 Corners Earned | 31% (5/16) | 14% (1/7) | 44% (4/9) |
Over 6.5 Corners Earned | 31% (5/16) | 14% (1/7) | 44% (4/9) |
Over 7.5 Corners Earned | 19% (3/16) | 0% (0/7) | 33% (3/9) |
Over 8.5 Corners Earned | 13% (2/16) | 0% (0/7) | 22% (2/9) |
Corners Earned | 78 | 24 | 54 |
| Ogółem | FC Anyang | Gangwon FC | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.75 | 6.71 | 3.22 |
More Corners Than Opponent | 38% (6/16) | 14% (1/7) | 56% (5/9) |
Over 2.5 Corners Against | 81% (13/16) | 100% (7/7) | 67% (6/9) |
Over 3.5 Corners Against | 63% (10/16) | 86% (6/7) | 44% (4/9) |
Over 4.5 Corners Against | 44% (7/16) | 71% (5/7) | 22% (2/9) |
Over 5.5 Corners Against | 19% (3/16) | 43% (3/7) | 0% (0/9) |
Over 6.5 Corners Against | 19% (3/16) | 43% (3/7) | 0% (0/9) |
Over 7.5 Corners Against | 13% (2/16) | 29% (2/7) | 0% (0/9) |
Over 8.5 Corners Against | 13% (2/16) | 29% (2/7) | 0% (0/9) |
Corners Against | 76 | 47 | 29 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | FC Anyang | Gangwon FC | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.81 (16/16) | 4.86 (7/7) | 4.78 (9/9) |
Over 0.5 Cards | 100% (16/16) | 100% (7/7) | 100% (9/9) |
Over 1.5 Cards | 100% (16/16) | 100% (7/7) | 100% (9/9) |
Over 2.5 Cards | 81% (13/16) | 71% (5/7) | 89% (8/9) |
Over 3.5 Cards | 63% (10/16) | 71% (5/7) | 56% (5/9) |
Over 4.5 Cards | 56% (9/16) | 57% (4/7) | 56% (5/9) |
Over 5.5 Cards | 44% (7/16) | 43% (3/7) | 44% (4/9) |
Over 6.5 Cards | 31% (5/16) | 29% (2/7) | 33% (3/9) |
Over 7.5 Cards | 6% (1/16) | 14% (1/7) | 0% (0/9) |
Total Cards | 77 | 34 | 43 |
Highest in a Match | 8 | 8 | 7 |
Lowest in a Match | 2 | 2 | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | FC Anyang | Gangwon FC | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 30% (12/40) | 30% (6/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 70% (28/40) | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
Under 3.5 | 88% (35/40) | 80% (16/20) | 95% (19/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 85% (17/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

