Football Stats
Herb Jeonbuk Motors
Jeonbuk MotorsŚr. pkt/mecz 1.75
Korea Południowa / K League 11 sierpnia 2026 12:30
Herb FC Seoul
FC SeoulŚr. pkt/mecz 2.10

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Jeonbuk Motors

4W — Jeonbuk Motors4D2W — FC Seoul

Streaki - Jeonbuk Motors

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Jeonbuk Motors — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Jeonbuk Motors — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Jeonbuk Motors — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Jeonbuk Motors — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Jeonbuk Motors — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Jeonbuk Motors — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Jeonbuk Motors — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Jeonbuk Motors — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Jeonbuk Motors — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
  • Jeonbuk Motors — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (11/11, 100%)
  • Jeonbuk Motors — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Jeonbuk Motors — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Jeonbuk Motors — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Jeonbuk Motors — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Jeonbuk Motors — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)

Streaki - FC Seoul

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Seoul — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FC Seoul — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FC Seoul — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FC Seoul — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FC Seoul — wygrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Seoul — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Seoul — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Seoul — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Seoul — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Seoul — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Seoul — poniżej 6.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • FC Seoul — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • FC Seoul — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • FC Seoul — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • FC Seoul — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • FC Seoul — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • FC Seoul — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • FC Seoul — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • FC Seoul — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (7/10, 70%)

Serie - Jeonbuk Motors

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Jeonbuk Motors — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Jeonbuk Motors — jest niepokonany w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Jeonbuk Motors — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Jeonbuk Motors — poniżej 3.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Jeonbuk Motors — powyżej 6.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Jeonbuk Motors — poniżej 11.5 rożnych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Jeonbuk Motors — poniżej 6.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Jeonbuk Motors — poniżej 6.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Jeonbuk Motors — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 11 meczach z rzędu

Serie - FC Seoul

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Seoul — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Seoul — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Seoul — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Seoul — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Seoul — jest niepokonany w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Seoul — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Seoul — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Seoul — powyżej 6.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Seoul — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Seoul — poniżej 6.5 kartek w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Seoul — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Seoul — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Seoul — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.08Herb Jeonbuk MotorsJeonbuk Motors00Herb FC SeoulFC Seoul
11.04Herb FC SeoulFC Seoul10Herb Jeonbuk MotorsJeonbuk Motors
30.11Herb Jeonbuk MotorsJeonbuk Motors21Herb FC SeoulFC Seoul
27.09Herb FC SeoulFC Seoul11Herb Jeonbuk MotorsJeonbuk Motors
21.06Herb Jeonbuk MotorsJeonbuk Motors11Herb FC SeoulFC Seoul
03.05Herb FC SeoulFC Seoul01Herb Jeonbuk MotorsJeonbuk Motors
01.09Herb Jeonbuk MotorsJeonbuk Motors00Herb FC SeoulFC Seoul
29.06Herb Jeonbuk MotorsJeonbuk Motors15Herb FC SeoulFC Seoul
20.04Herb FC SeoulFC Seoul23Herb Jeonbuk MotorsJeonbuk Motors
08.10Herb FC SeoulFC Seoul02Herb Jeonbuk MotorsJeonbuk Motors

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC Seoul jest o 30% lepsza niż Jeonbuk Motors pod względem odsetku wygranych meczów.

Jeonbuk MotorsDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
2.90
1.50
2.20
Strzelone
1.80
1.00
1.40
Stracone
1.10
0.50
0.80
BTTS %
60%
30%
45%
Czyste konto %
40%
50%
45%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Posiadanie piłki
49%
Śr. strzały/mecz
13.14
FC SeoulDomWyjazdOgółem
Win %
50%
80%
65%
Śr. goli/mecz
2.40
2.80
2.60
Strzelone
1.60
1.90
1.75
Stracone
0.80
0.90
0.85
BTTS %
30%
80%
55%
Czyste konto %
60%
20%
40%
Nie strzelił %
30%
0%
15%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz

Ostatnie 10 meczów

FC Seoul jest o +6% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.80 gola/mecz
Jeonbuk Motors u siebie
1.90 gola/mecz
FC Seoul na wyjeździe

Progi bramkowe

Jeonbuk MotorsFC Seoul
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 3.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. FC Seoul notuje o 15% wyższy wynik niż Jeonbuk Motors pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemJeonbuk MotorsFC Seoul
Match Corners AVG
8.48 (21/40)
7.91 (11/20)
9.10 (10/20)
Over 6.5 Corners
86% (18/21)
91% (10/11)
80% (8/10)
Over 7.5 Corners
71% (15/21)
73% (8/11)
70% (7/10)
Over 8.5 Corners
52% (11/21)
36% (4/11)
70% (7/10)
Over 9.5 Corners
38% (8/21)
27% (3/11)
50% (5/10)
Over 10.5 Corners
14% (3/21)
0% (0/11)
30% (3/10)
Over 11.5 Corners
10% (2/21)
0% (0/11)
20% (2/10)
Over 12.5 Corners
10% (2/21)
0% (0/11)
20% (2/10)
Over 13.5 Corners
5% (1/21)
0% (0/11)
10% (1/10)
Over 14.5 Corners
5% (1/21)
0% (0/11)
10% (1/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemJeonbuk MotorsFC Seoul
Corners Earned Match
4.76
4.18
5.40
More Corners Than Opponent
48% (10/21)
45% (5/11)
50% (5/10)
Over 2.5 Corners Earned
81% (17/21)
82% (9/11)
80% (8/10)
Over 3.5 Corners Earned
62% (13/21)
64% (7/11)
60% (6/10)
Over 4.5 Corners Earned
57% (12/21)
64% (7/11)
50% (5/10)
Over 5.5 Corners Earned
33% (7/21)
27% (3/11)
40% (4/10)
Over 6.5 Corners Earned
14% (3/21)
0% (0/11)
30% (3/10)
Over 7.5 Corners Earned
14% (3/21)
0% (0/11)
30% (3/10)
Over 8.5 Corners Earned
10% (2/21)
0% (0/11)
20% (2/10)
Corners Earned
100
46
54

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. FC Seoul notuje o 15% wyższy wynik niż Jeonbuk Motors pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemJeonbuk MotorsFC Seoul
Match Cards AVG
4.29 (21/21)
4.00 (11/11)
4.60 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (21/21)
100% (11/11)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
90% (19/21)
91% (10/11)
90% (9/10)
Over 2.5 Cards
76% (16/21)
64% (7/11)
90% (9/10)
Over 3.5 Cards
62% (13/21)
55% (6/11)
70% (7/10)
Over 4.5 Cards
52% (11/21)
55% (6/11)
50% (5/10)
Over 5.5 Cards
38% (8/21)
27% (3/11)
50% (5/10)
Over 6.5 Cards
10% (2/21)
9% (1/11)
10% (1/10)
Over 7.5 Cards
0% (0/21)
0% (0/11)
0% (0/10)
Total Cards
90
44
46
Highest in a Match
7
7
7
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemJeonbuk MotorsFC Seoul
Under 0.5
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Under 1.5
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Under 2.5
50% (20/40)
60% (12/20)
40% (8/20)
Under 3.5
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Under 4.5
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
K League 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FC Seoul261754562.15
2Ulsan Hyundai FC2612410401.54
3Jeonbuk Motors261097391.50
4Jeju United FC261088381.46
5Gangwon FC259106371.48
6Pohang Steelers2610511351.35
7Incheon United25979341.36
8FC Anyang268108341.31
9Daejeon Citizen268810321.23
10Bucheon FC 1995267109311.19
11Gimcheon Sangmu FC264157271.04
12Gwangju FC261916120.46