Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Gimcheon Sangmu FC
Streaki - Gimcheon Sangmu FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Gimcheon Sangmu FC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Gimcheon Sangmu FC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Gimcheon Sangmu FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Gimcheon Sangmu FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Gimcheon Sangmu FC — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Gimcheon Sangmu FC — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Gimcheon Sangmu FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Gimcheon Sangmu FC — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
- Gimcheon Sangmu FC — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
- Gimcheon Sangmu FC — powyżej 1.5 spalonych (7/8, 88%)
- Gimcheon Sangmu FC — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Gimcheon Sangmu FC — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Gimcheon Sangmu FC — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- Gimcheon Sangmu FC — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Gimcheon Sangmu FC — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Gimcheon Sangmu FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (8/10, 80%)
- Gimcheon Sangmu FC — poniżej 3.5 spalonych (6/8, 75%)
- Gimcheon Sangmu FC — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- Gimcheon Sangmu FC — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
Streaki - Jeonbuk Motors
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Jeonbuk Motors — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Jeonbuk Motors — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Jeonbuk Motors — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Jeonbuk Motors — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Jeonbuk Motors — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Jeonbuk Motors — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Jeonbuk Motors — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
- Jeonbuk Motors — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (12/12, 100%)
- Jeonbuk Motors — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Jeonbuk Motors — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
- Jeonbuk Motors — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Jeonbuk Motors — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Jeonbuk Motors — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
Serie - Gimcheon Sangmu FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Gimcheon Sangmu FC — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Gimcheon Sangmu FC — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Gimcheon Sangmu FC — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Gimcheon Sangmu FC — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Gimcheon Sangmu FC — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Gimcheon Sangmu FC — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Gimcheon Sangmu FC — jest niepokonany w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Gimcheon Sangmu FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Gimcheon Sangmu FC — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Gimcheon Sangmu FC — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Gimcheon Sangmu FC — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gimcheon Sangmu FC — poniżej 11.5 rożnych w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Gimcheon Sangmu FC — poniżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Gimcheon Sangmu FC — poniżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Gimcheon Sangmu FC — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 10 meczach z rzędu
Serie - Jeonbuk Motors
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Jeonbuk Motors — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Jeonbuk Motors — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Jeonbuk Motors — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Jeonbuk Motors — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Jeonbuk Motors — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Jeonbuk Motors — poniżej 3.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Jeonbuk Motors — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Jeonbuk Motors — poniżej 11.5 rożnych w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Jeonbuk Motors — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Jeonbuk Motors — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Jeonbuk Motors — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 12 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Jeonbuk Motors jest o 125% lepsza niż Gimcheon Sangmu FC pod względem odsetku wygranych meczów.
| Gimcheon Sangmu FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 30% | 20% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 2.10 | 2.25 |
Strzelone | 0.90 | 1.10 | 1.00 |
Stracone | 1.50 | 1.00 | 1.25 |
BTTS % | 70% | 50% | 60% |
Czyste konto % | 10% | 30% | 20% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
| Jeonbuk Motors | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 2.00 | 2.15 |
Strzelone | 1.40 | 1.20 | 1.30 |
Stracone | 0.90 | 0.80 | 0.85 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 60% | 40% | 50% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 22.08.2026Dvs Jeju United FC0-0
- 16.08.2026Dvs Incheon United1-1
- 08.08.2026Dvs FC Seoul0-0
- 01.08.2026Wvs Pohang Steelers1-0
- 25.07.2026Wvs Daejeon Citizen3-2
- 22.07.2026Dvs Gwangju FC1-1
- 18.07.2026Lvs Gangwon FC0-2
- 11.07.2026Dvs Bucheon FC 19951-1
- 05.07.2026Dvs Jeju United FC1-1
- 17.05.2026Lvs Jeonbuk Motors0-1
- 22.08.2026Wvs Ulsan Hyundai FC1-0
- 16.08.2026Lvs Bucheon FC 19952-3
- 08.08.2026Lvs Jeju United FC1-3
- 01.08.2026Dvs FC Seoul0-0
- 25.07.2026Wvs Pohang Steelers2-0
- 21.07.2026Dvs Daejeon Citizen0-0
- 18.07.2026Lvs Incheon United0-1
- 11.07.2026Wvs Ulsan Hyundai FC3-1
- 04.07.2026Lvs Gangwon FC1-2
- 17.05.2026Wvs Gimcheon Sangmu FC1-0
Progi bramkowe
| Gimcheon Sangmu FC | Jeonbuk Motors | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| Gimcheon Sangmu FC | Jeonbuk Motors | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| Gimcheon Sangmu FC | Jeonbuk Motors | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Gimcheon Sangmu FC | Jeonbuk Motors | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 7.94 (17/40) | 7.83 (6/20) | 8.00 (11/20) |
Over 6.5 Corners | 88% (15/17) | 83% (5/6) | 91% (10/11) |
Over 7.5 Corners | 71% (12/17) | 67% (4/6) | 73% (8/11) |
Over 8.5 Corners | 41% (7/17) | 33% (2/6) | 45% (5/11) |
Over 9.5 Corners | 24% (4/17) | 17% (1/6) | 27% (3/11) |
Over 10.5 Corners | 0% (0/17) | 0% (0/6) | 0% (0/11) |
Over 11.5 Corners | 0% (0/17) | 0% (0/6) | 0% (0/11) |
Over 12.5 Corners | 0% (0/17) | 0% (0/6) | 0% (0/11) |
Over 13.5 Corners | 0% (0/17) | 0% (0/6) | 0% (0/11) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/17) | 0% (0/6) | 0% (0/11) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Gimcheon Sangmu FC | Jeonbuk Motors | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.14 | 4.10 | 4.17 |
More Corners Than Opponent | 41% (9/22) | 40% (4/10) | 42% (5/12) |
Over 2.5 Corners Earned | 77% (17/22) | 70% (7/10) | 83% (10/12) |
Over 3.5 Corners Earned | 64% (14/22) | 60% (6/10) | 67% (8/12) |
Over 4.5 Corners Earned | 50% (11/22) | 40% (4/10) | 58% (7/12) |
Over 5.5 Corners Earned | 27% (6/22) | 30% (3/10) | 25% (3/12) |
Over 6.5 Corners Earned | 9% (2/22) | 20% (2/10) | 0% (0/12) |
Over 7.5 Corners Earned | 0% (0/22) | 0% (0/10) | 0% (0/12) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/22) | 0% (0/10) | 0% (0/12) |
Corners Earned | 91 | 41 | 50 |
| Ogółem | Gimcheon Sangmu FC | Jeonbuk Motors | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 3.86 | 3.90 | 3.83 |
More Corners Than Opponent | 41% (9/22) | 40% (4/10) | 42% (5/12) |
Over 2.5 Corners Against | 68% (15/22) | 80% (8/10) | 58% (7/12) |
Over 3.5 Corners Against | 64% (14/22) | 70% (7/10) | 58% (7/12) |
Over 4.5 Corners Against | 41% (9/22) | 30% (3/10) | 50% (6/12) |
Over 5.5 Corners Against | 23% (5/22) | 30% (3/10) | 17% (2/12) |
Over 6.5 Corners Against | 9% (2/22) | 0% (0/10) | 17% (2/12) |
Over 7.5 Corners Against | 0% (0/22) | 0% (0/10) | 0% (0/12) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/22) | 0% (0/10) | 0% (0/12) |
Corners Against | 85 | 39 | 46 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Jeonbuk Motors notuje o 11% wyższy wynik niż Gimcheon Sangmu FC pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Gimcheon Sangmu FC | Jeonbuk Motors | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.82 (22/22) | 3.60 (10/10) | 4.00 (12/12) |
Over 0.5 Cards | 100% (22/22) | 100% (10/10) | 100% (12/12) |
Over 1.5 Cards | 91% (20/22) | 90% (9/10) | 92% (11/12) |
Over 2.5 Cards | 73% (16/22) | 80% (8/10) | 67% (8/12) |
Over 3.5 Cards | 50% (11/22) | 40% (4/10) | 58% (7/12) |
Over 4.5 Cards | 36% (8/22) | 20% (2/10) | 50% (6/12) |
Over 5.5 Cards | 18% (4/22) | 10% (1/10) | 25% (3/12) |
Over 6.5 Cards | 9% (2/22) | 10% (1/10) | 8% (1/12) |
Over 7.5 Cards | 5% (1/22) | 10% (1/10) | 0% (0/12) |
Total Cards | 84 | 36 | 48 |
Highest in a Match | 8 | 8 | 7 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Gimcheon Sangmu FC | Jeonbuk Motors | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 30% (12/40) | 20% (4/20) | 40% (8/20) |
Under 2.5 | 68% (27/40) | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 80% (32/40) | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

