Football Stats
Herb Daejeon Citizen
Daejeon CitizenŚr. pkt/mecz 1.15
Korea Południowa / K League 126 sierpnia 2026 12:30
Herb Ulsan Hyundai FC
Ulsan Hyundai FCŚr. pkt/mecz 1.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Daejeon Citizen

Streaki - Daejeon Citizen

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Daejeon Citizen — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Daejeon Citizen — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Daejeon Citizen — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Daejeon Citizen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Daejeon Citizen — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (9/10, 90%)
  • Daejeon Citizen — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Daejeon Citizen — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Daejeon Citizen — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Daejeon Citizen — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Daejeon Citizen — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Daejeon Citizen — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Daejeon Citizen — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Daejeon Citizen — powyżej 2.5 spalonych (7/9, 78%)
  • Daejeon Citizen — poniżej 4.5 spalonych (7/9, 78%)
  • Daejeon Citizen — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Daejeon Citizen — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)

Streaki - Ulsan Hyundai FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ulsan Hyundai FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Ulsan Hyundai FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Ulsan Hyundai FC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Ulsan Hyundai FC — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Ulsan Hyundai FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Ulsan Hyundai FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Ulsan Hyundai FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (9/9, 100%)
  • Ulsan Hyundai FC — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/9, 89%)
  • Ulsan Hyundai FC — powyżej 3.5 kartek (8/9, 89%)
  • Ulsan Hyundai FC — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/9, 89%)
  • Ulsan Hyundai FC — poniżej 8.5 rożnych (7/9, 78%)
  • Ulsan Hyundai FC — poniżej 5.5 kartek (7/9, 78%)
  • Ulsan Hyundai FC — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/9, 78%)
  • Ulsan Hyundai FC — powyżej 1.5 spalonych (5/7, 71%)
  • Ulsan Hyundai FC — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)

Serie - Daejeon Citizen

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Daejeon Citizen — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Daejeon Citizen — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Daejeon Citizen — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Daejeon Citizen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Daejeon Citizen — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Daejeon Citizen — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Daejeon Citizen — powyżej 2.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Daejeon Citizen — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Daejeon Citizen — poniżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Daejeon Citizen — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Serie - Ulsan Hyundai FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ulsan Hyundai FC — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ulsan Hyundai FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Ulsan Hyundai FC — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ulsan Hyundai FC — poniżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ulsan Hyundai FC — powyżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ulsan Hyundai FC — poniżej 6.5 kartek w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Ulsan Hyundai FC — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ulsan Hyundai FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
26.08Herb Daejeon CitizenDaejeon Citizen21Herb Ulsan Hyundai FCUlsan Hyundai FC
18.07Herb Daejeon CitizenDaejeon Citizen22Herb Ulsan Hyundai FCUlsan Hyundai FC
26.04Herb Ulsan Hyundai FCUlsan Hyundai FC14Herb Daejeon CitizenDaejeon Citizen
23.07Herb Ulsan Hyundai FCUlsan Hyundai FC12Herb Daejeon CitizenDaejeon Citizen
01.04Herb Ulsan Hyundai FCUlsan Hyundai FC23Herb Daejeon CitizenDaejeon Citizen
23.02Herb Daejeon CitizenDaejeon Citizen02Herb Ulsan Hyundai FCUlsan Hyundai FC
27.09Herb Daejeon CitizenDaejeon Citizen01Herb Ulsan Hyundai FCUlsan Hyundai FC
25.05Herb Ulsan Hyundai FCUlsan Hyundai FC41Herb Daejeon CitizenDaejeon Citizen
02.04Herb Daejeon CitizenDaejeon Citizen20Herb Ulsan Hyundai FCUlsan Hyundai FC
16.09Herb Ulsan Hyundai FCUlsan Hyundai FC11Herb Daejeon CitizenDaejeon Citizen

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Ulsan Hyundai FC jest o 33% lepsza niż Daejeon Citizen pod względem odsetku wygranych meczów.

Daejeon CitizenDomWyjazdOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
2.20
2.80
2.50
Strzelone
1.00
1.60
1.30
Stracone
1.20
1.20
1.20
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
50%
40%
45%
Ulsan Hyundai FCDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
3.70
2.50
3.10
Strzelone
1.70
1.30
1.50
Stracone
2.00
1.20
1.60
BTTS %
80%
60%
70%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
10%
30%
20%

Ostatnie 10 meczów

Ulsan Hyundai FC jest o +30% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.00 gola/mecz
Daejeon Citizen u siebie
1.30 gola/mecz
Ulsan Hyundai FC na wyjeździe

Progi bramkowe

Daejeon CitizenUlsan Hyundai FC
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 2.5
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 3.5
20% (2/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
50% (5/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Daejeon Citizen notuje o 40% wyższy wynik niż Ulsan Hyundai FC pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDaejeon CitizenUlsan Hyundai FC
Match Corners AVG
8.94 (16/40)
10.22 (9/20)
7.29 (7/20)
Over 6.5 Corners
75% (12/16)
89% (8/9)
57% (4/7)
Over 7.5 Corners
69% (11/16)
89% (8/9)
43% (3/7)
Over 8.5 Corners
56% (9/16)
78% (7/9)
29% (2/7)
Over 9.5 Corners
44% (7/16)
56% (5/9)
29% (2/7)
Over 10.5 Corners
25% (4/16)
33% (3/9)
14% (1/7)
Over 11.5 Corners
19% (3/16)
22% (2/9)
14% (1/7)
Over 12.5 Corners
13% (2/16)
22% (2/9)
0% (0/7)
Over 13.5 Corners
6% (1/16)
11% (1/9)
0% (0/7)
Over 14.5 Corners
6% (1/16)
11% (1/9)
0% (0/7)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDaejeon CitizenUlsan Hyundai FC
Corners Earned Match
4.11
4.70
3.44
More Corners Than Opponent
42% (8/19)
40% (4/10)
44% (4/9)
Over 2.5 Corners Earned
74% (14/19)
80% (8/10)
67% (6/9)
Over 3.5 Corners Earned
58% (11/19)
70% (7/10)
44% (4/9)
Over 4.5 Corners Earned
47% (9/19)
60% (6/10)
33% (3/9)
Over 5.5 Corners Earned
26% (5/19)
40% (4/10)
11% (1/9)
Over 6.5 Corners Earned
5% (1/19)
10% (1/10)
0% (0/9)
Over 7.5 Corners Earned
5% (1/19)
10% (1/10)
0% (0/9)
Over 8.5 Corners Earned
5% (1/19)
10% (1/10)
0% (0/9)
Corners Earned
78
47
31

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Ulsan Hyundai FC notuje o 27% wyższy wynik niż Daejeon Citizen pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDaejeon CitizenUlsan Hyundai FC
Match Cards AVG
4.05 (19/19)
3.60 (10/10)
4.56 (9/9)
Over 0.5 Cards
100% (19/19)
100% (10/10)
100% (9/9)
Over 1.5 Cards
95% (18/19)
100% (10/10)
89% (8/9)
Over 2.5 Cards
84% (16/19)
80% (8/10)
89% (8/9)
Over 3.5 Cards
68% (13/19)
50% (5/10)
89% (8/9)
Over 4.5 Cards
37% (7/19)
20% (2/10)
56% (5/9)
Over 5.5 Cards
16% (3/19)
10% (1/10)
22% (2/9)
Over 6.5 Cards
5% (1/19)
0% (0/10)
11% (1/9)
Over 7.5 Cards
0% (0/19)
0% (0/10)
0% (0/9)
Total Cards
77
36
41
Highest in a Match
7
6
7
Lowest in a Match
1
2
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDaejeon CitizenUlsan Hyundai FC
Under 0.5
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Under 1.5
25% (10/40)
35% (7/20)
15% (3/20)
Under 2.5
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Under 3.5
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Under 4.5
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
K League 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FC Seoul261754562.15
2Ulsan Hyundai FC2612410401.54
3Jeonbuk Motors261097391.50
4Jeju United FC261088381.46
5Gangwon FC259106371.48
6Pohang Steelers2610511351.35
7Incheon United25979341.36
8FC Anyang268108341.31
9Daejeon Citizen268810321.23
10Bucheon FC 1995267109311.19
11Gimcheon Sangmu FC264157271.04
12Gwangju FC261916120.46