Football Stats
Herb Jeonbuk Motors
Jeonbuk MotorsŚr. pkt/mecz 1.55
Korea Południowa / K League 112 września 2026 09:30
Herb FC Seoul
FC SeoulŚr. pkt/mecz 2.00

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Jeonbuk Motors

4W — Jeonbuk Motors4D2W — FC Seoul

Streaki - Jeonbuk Motors

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Jeonbuk Motors — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Jeonbuk Motors — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Jeonbuk Motors — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Jeonbuk Motors — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Jeonbuk Motors — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Jeonbuk Motors — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
  • Jeonbuk Motors — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (12/12, 100%)
  • Jeonbuk Motors — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Jeonbuk Motors — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Jeonbuk Motors — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Jeonbuk Motors — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Jeonbuk Motors — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)

Streaki - FC Seoul

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Seoul — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • FC Seoul — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FC Seoul — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FC Seoul — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Seoul — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Seoul — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Seoul — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Seoul — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Seoul — poniżej 6.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • FC Seoul — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • FC Seoul — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • FC Seoul — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (8/11, 73%)
  • FC Seoul — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • FC Seoul — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • FC Seoul — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • FC Seoul — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • FC Seoul — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Jeonbuk Motors

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Jeonbuk Motors — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Jeonbuk Motors — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Jeonbuk Motors — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Jeonbuk Motors — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Jeonbuk Motors — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Jeonbuk Motors — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Jeonbuk Motors — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Jeonbuk Motors — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Jeonbuk Motors — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Jeonbuk Motors — poniżej 3.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Jeonbuk Motors — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Jeonbuk Motors — poniżej 11.5 rożnych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Jeonbuk Motors — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Jeonbuk Motors — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Jeonbuk Motors — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 12 meczach z rzędu

Serie - FC Seoul

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Seoul — wygrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Seoul — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Seoul — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Seoul — wygrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Seoul — jest niepokonany w 2. połowie w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Seoul — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Seoul — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Seoul — powyżej 6.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Seoul — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Seoul — powyżej 2.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Seoul — poniżej 6.5 kartek w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Seoul — powyżej 2.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Seoul — poniżej 6.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Seoul — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Seoul — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.08Herb Jeonbuk MotorsJeonbuk Motors00Herb FC SeoulFC Seoul
11.04Herb FC SeoulFC Seoul10Herb Jeonbuk MotorsJeonbuk Motors
30.11Herb Jeonbuk MotorsJeonbuk Motors21Herb FC SeoulFC Seoul
27.09Herb FC SeoulFC Seoul11Herb Jeonbuk MotorsJeonbuk Motors
21.06Herb Jeonbuk MotorsJeonbuk Motors11Herb FC SeoulFC Seoul
03.05Herb FC SeoulFC Seoul01Herb Jeonbuk MotorsJeonbuk Motors
01.09Herb Jeonbuk MotorsJeonbuk Motors00Herb FC SeoulFC Seoul
29.06Herb Jeonbuk MotorsJeonbuk Motors15Herb FC SeoulFC Seoul
20.04Herb FC SeoulFC Seoul23Herb Jeonbuk MotorsJeonbuk Motors
08.10Herb FC SeoulFC Seoul02Herb Jeonbuk MotorsJeonbuk Motors

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC Seoul jest o 50% lepsza niż Jeonbuk Motors pod względem odsetku wygranych meczów.

Jeonbuk MotorsDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
2.30
2.00
2.15
Strzelone
1.40
1.20
1.30
Stracone
0.90
0.80
0.85
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
60%
40%
50%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
FC SeoulDomWyjazdOgółem
Win %
50%
70%
60%
Śr. goli/mecz
2.50
3.30
2.90
Strzelone
1.50
2.50
2.00
Stracone
1.00
0.80
0.90
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
30%
20%
25%

Ostatnie 10 meczów

FC Seoul jest o +79% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Jeonbuk Motors u siebie
2.50 gola/mecz
FC Seoul na wyjeździe

Progi bramkowe

Jeonbuk MotorsFC Seoul
Over 0.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 1.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 2.5
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 3.5
30% (3/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. FC Seoul notuje o 17% wyższy wynik niż Jeonbuk Motors pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemJeonbuk MotorsFC Seoul
Match Corners AVG
9.27 (15/40)
8.67 (9/20)
10.17 (6/20)
Over 6.5 Corners
100% (15/15)
100% (9/9)
100% (6/6)
Over 7.5 Corners
80% (12/15)
78% (7/9)
83% (5/6)
Over 8.5 Corners
67% (10/15)
56% (5/9)
83% (5/6)
Over 9.5 Corners
40% (6/15)
33% (3/9)
50% (3/6)
Over 10.5 Corners
13% (2/15)
0% (0/9)
33% (2/6)
Over 11.5 Corners
7% (1/15)
0% (0/9)
17% (1/6)
Over 12.5 Corners
7% (1/15)
0% (0/9)
17% (1/6)
Over 13.5 Corners
7% (1/15)
0% (0/9)
17% (1/6)
Over 14.5 Corners
7% (1/15)
0% (0/9)
17% (1/6)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemJeonbuk MotorsFC Seoul
Corners Earned Match
4.74
4.17
5.36
More Corners Than Opponent
48% (11/23)
42% (5/12)
55% (6/11)
Over 2.5 Corners Earned
83% (19/23)
83% (10/12)
82% (9/11)
Over 3.5 Corners Earned
65% (15/23)
67% (8/12)
64% (7/11)
Over 4.5 Corners Earned
57% (13/23)
58% (7/12)
55% (6/11)
Over 5.5 Corners Earned
30% (7/23)
25% (3/12)
36% (4/11)
Over 6.5 Corners Earned
13% (3/23)
0% (0/12)
27% (3/11)
Over 7.5 Corners Earned
13% (3/23)
0% (0/12)
27% (3/11)
Over 8.5 Corners Earned
9% (2/23)
0% (0/12)
18% (2/11)
Corners Earned
109
50
59

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. FC Seoul notuje o 14% wyższy wynik niż Jeonbuk Motors pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemJeonbuk MotorsFC Seoul
Match Cards AVG
4.26 (23/23)
4.00 (12/12)
4.55 (11/11)
Over 0.5 Cards
100% (23/23)
100% (12/12)
100% (11/11)
Over 1.5 Cards
91% (21/23)
92% (11/12)
91% (10/11)
Over 2.5 Cards
78% (18/23)
67% (8/12)
91% (10/11)
Over 3.5 Cards
65% (15/23)
58% (7/12)
73% (8/11)
Over 4.5 Cards
48% (11/23)
50% (6/12)
45% (5/11)
Over 5.5 Cards
35% (8/23)
25% (3/12)
45% (5/11)
Over 6.5 Cards
9% (2/23)
8% (1/12)
9% (1/11)
Over 7.5 Cards
0% (0/23)
0% (0/12)
0% (0/11)
Total Cards
98
48
50
Highest in a Match
7
7
7
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemJeonbuk MotorsFC Seoul
Under 0.5
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Under 1.5
38% (15/40)
35% (7/20)
40% (8/20)
Under 2.5
53% (21/40)
65% (13/20)
40% (8/20)
Under 3.5
68% (27/40)
75% (15/20)
60% (12/20)
Under 4.5
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Under 5.5
93% (37/40)
100% (20/20)
85% (17/20)
K League 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FC Seoul261754562.15
2Ulsan Hyundai FC2612410401.54
3Jeonbuk Motors261097391.50
4Jeju United FC261088381.46
5Gangwon FC259106371.48
6Pohang Steelers2610511351.35
7Incheon United25979341.36
8FC Anyang268108341.31
9Daejeon Citizen268810321.23
10Bucheon FC 1995267109311.19
11Gimcheon Sangmu FC264157271.04
12Gwangju FC261916120.46