Football Stats
Herb Gwangju FC
Gwangju FCŚr. pkt/mecz 0.30
Korea Południowa / K League 113 września 2026 12:00
Herb FC Anyang
FC AnyangŚr. pkt/mecz 1.40

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Gwangju FC

5W — Gwangju FC4D1W — FC Anyang

Streaki - Gwangju FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Gwangju FC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
  • Gwangju FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Gwangju FC — przegrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Gwangju FC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Gwangju FC — powyżej 29.5 punktów kartkowych (6/7, 86%)
  • Gwangju FC — powyżej 2.5 kartek (6/7, 86%)
  • Gwangju FC — poniżej 6.5 kartek (6/7, 86%)
  • Gwangju FC — powyżej 2.5 kartek łącznie (6/7, 86%)
  • Gwangju FC — poniżej 6.5 kartek łącznie (6/7, 86%)
  • Gwangju FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (6/7, 86%)
  • Gwangju FC — poniżej 2.5 spalonych (5/6, 83%)
  • Gwangju FC — poniżej 8.5 rożnych (5/7, 71%)

Streaki - FC Anyang

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Anyang — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FC Anyang — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Anyang — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Anyang — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Anyang — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Anyang — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Anyang — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Anyang — powyżej 1.5 spalonych (6/7, 86%)
  • FC Anyang — poniżej 3.5 spalonych (6/7, 86%)
  • FC Anyang — poniżej 6.5 kartek (6/7, 86%)
  • FC Anyang — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (6/7, 86%)
  • FC Anyang — powyżej 39.5 punktów kartkowych (5/7, 71%)
  • FC Anyang — powyżej 7.5 rożnych (5/7, 71%)
  • FC Anyang — poniżej 11.5 rożnych (5/7, 71%)
  • FC Anyang — powyżej 3.5 kartek (5/7, 71%)
  • FC Anyang — powyżej 3.5 kartek łącznie (5/7, 71%)
  • FC Anyang — poniżej 6.5 kartek łącznie (5/7, 71%)
  • FC Anyang — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)

Serie - Gwangju FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Gwangju FC — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Gwangju FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Gwangju FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Gwangju FC — poniżej 11.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Gwangju FC — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Serie - FC Anyang

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Anyang — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Anyang — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Anyang — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Anyang — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Anyang — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Anyang — poniżej 4.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Anyang — powyżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Anyang — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Anyang — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Anyang — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Anyang — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
19.07Herb FC AnyangFC Anyang11Herb Gwangju FCGwangju FC
26.04Herb Gwangju FCGwangju FC25Herb FC AnyangFC Anyang
25.10Herb Gwangju FCGwangju FC10Herb FC AnyangFC Anyang
28.09Herb FC AnyangFC Anyang00Herb Gwangju FCGwangju FC
28.06Herb FC AnyangFC Anyang12Herb Gwangju FCGwangju FC
01.03Herb Gwangju FCGwangju FC21Herb FC AnyangFC Anyang
14.09Herb FC AnyangFC Anyang12Herb Gwangju FCGwangju FC
15.07Herb Gwangju FCGwangju FC00Herb FC AnyangFC Anyang
11.06Herb Gwangju FCGwangju FC40Herb FC AnyangFC Anyang
18.04Herb FC AnyangFC Anyang22Herb Gwangju FCGwangju FC

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Gwangju FCDomWyjazdOgółem
Win %
0%
0%
0%
Śr. goli/mecz
2.70
3.10
2.90
Strzelone
0.60
0.40
0.50
Stracone
2.10
2.70
2.40
BTTS %
50%
30%
40%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
50%
70%
60%
FC AnyangDomWyjazdOgółem
Win %
20%
50%
35%
Śr. goli/mecz
3.20
2.70
2.95
Strzelone
1.20
1.50
1.35
Stracone
2.00
1.20
1.60
BTTS %
80%
60%
70%
Czyste konto %
0%
30%
15%
Nie strzelił %
20%
20%
20%

Ostatnie 10 meczów

FC Anyang jest o +150% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.60 gola/mecz
Gwangju FC u siebie
1.50 gola/mecz
FC Anyang na wyjeździe

Progi bramkowe

Gwangju FCFC Anyang
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 2.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 3.5
20% (2/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
50% (5/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemGwangju FCFC Anyang
Match Corners AVG
7.63 (8/40)
7.50 (4/20)
7.75 (4/20)
Over 6.5 Corners
63% (5/8)
50% (2/4)
75% (3/4)
Over 7.5 Corners
50% (4/8)
50% (2/4)
50% (2/4)
Over 8.5 Corners
38% (3/8)
50% (2/4)
25% (1/4)
Over 9.5 Corners
25% (2/8)
25% (1/4)
25% (1/4)
Over 10.5 Corners
0% (0/8)
0% (0/4)
0% (0/4)
Over 11.5 Corners
0% (0/8)
0% (0/4)
0% (0/4)
Over 12.5 Corners
0% (0/8)
0% (0/4)
0% (0/4)
Over 13.5 Corners
0% (0/8)
0% (0/4)
0% (0/4)
Over 14.5 Corners
0% (0/8)
0% (0/4)
0% (0/4)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemGwangju FCFC Anyang
Corners Earned Match
3.29
3.14
3.43
More Corners Than Opponent
36% (5/14)
57% (4/7)
14% (1/7)
Over 2.5 Corners Earned
57% (8/14)
57% (4/7)
57% (4/7)
Over 3.5 Corners Earned
36% (5/14)
29% (2/7)
43% (3/7)
Over 4.5 Corners Earned
14% (2/14)
14% (1/7)
14% (1/7)
Over 5.5 Corners Earned
14% (2/14)
14% (1/7)
14% (1/7)
Over 6.5 Corners Earned
14% (2/14)
14% (1/7)
14% (1/7)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/14)
0% (0/7)
0% (0/7)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/14)
0% (0/7)
0% (0/7)
Corners Earned
46
22
24

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemGwangju FCFC Anyang
Match Cards AVG
4.71 (14/14)
4.57 (7/7)
4.86 (7/7)
Over 0.5 Cards
100% (14/14)
100% (7/7)
100% (7/7)
Over 1.5 Cards
100% (14/14)
100% (7/7)
100% (7/7)
Over 2.5 Cards
79% (11/14)
86% (6/7)
71% (5/7)
Over 3.5 Cards
64% (9/14)
57% (4/7)
71% (5/7)
Over 4.5 Cards
50% (7/14)
43% (3/7)
57% (4/7)
Over 5.5 Cards
43% (6/14)
43% (3/7)
43% (3/7)
Over 6.5 Cards
21% (3/14)
14% (1/7)
29% (2/7)
Over 7.5 Cards
14% (2/14)
14% (1/7)
14% (1/7)
Total Cards
66
32
34
Highest in a Match
8
8
8
Lowest in a Match
2
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemGwangju FCFC Anyang
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Under 2.5
48% (19/40)
45% (9/20)
50% (10/20)
Under 3.5
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Under 4.5
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Under 5.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
K League 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FC Seoul261754562.15
2Ulsan Hyundai FC2612410401.54
3Jeonbuk Motors261097391.50
4Jeju United FC261088381.46
5Gangwon FC259106371.48
6Pohang Steelers2610511351.35
7Incheon United25979341.36
8FC Anyang268108341.31
9Daejeon Citizen268810321.23
10Bucheon FC 1995267109311.19
11Gimcheon Sangmu FC264157271.04
12Gwangju FC261916120.46