Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
6 spotkań — z perspektywy FC Anyang
Streaki - FC Anyang
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FC Anyang — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- FC Anyang — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- FC Anyang — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- FC Anyang — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- FC Anyang — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- FC Anyang — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- FC Anyang — powyżej 1.5 spalonych (6/7, 86%)
- FC Anyang — poniżej 3.5 spalonych (6/7, 86%)
- FC Anyang — poniżej 6.5 kartek (6/7, 86%)
- FC Anyang — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (6/7, 86%)
- FC Anyang — powyżej 39.5 punktów kartkowych (5/7, 71%)
- FC Anyang — powyżej 7.5 rożnych (5/7, 71%)
- FC Anyang — poniżej 11.5 rożnych (5/7, 71%)
- FC Anyang — powyżej 3.5 kartek (5/7, 71%)
- FC Anyang — powyżej 3.5 kartek łącznie (5/7, 71%)
- FC Anyang — poniżej 6.5 kartek łącznie (5/7, 71%)
- FC Anyang — jest niepokonany (14/20, 70%)
Streaki - Ulsan Hyundai FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ulsan Hyundai FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Ulsan Hyundai FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Ulsan Hyundai FC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ulsan Hyundai FC — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ulsan Hyundai FC — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ulsan Hyundai FC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ulsan Hyundai FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ulsan Hyundai FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (9/9, 100%)
- Ulsan Hyundai FC — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/9, 89%)
- Ulsan Hyundai FC — powyżej 3.5 kartek (8/9, 89%)
- Ulsan Hyundai FC — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/9, 89%)
- Ulsan Hyundai FC — poniżej 8.5 rożnych (7/9, 78%)
- Ulsan Hyundai FC — poniżej 5.5 kartek (7/9, 78%)
- Ulsan Hyundai FC — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/9, 78%)
- Ulsan Hyundai FC — powyżej 1.5 spalonych (5/7, 71%)
- Ulsan Hyundai FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - FC Anyang
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 FC Anyang — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
- 🔥 FC Anyang — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 FC Anyang — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 FC Anyang — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 FC Anyang — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Anyang — poniżej 4.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 FC Anyang — powyżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Anyang — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 FC Anyang — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Anyang — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FC Anyang — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu
Serie - Ulsan Hyundai FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ulsan Hyundai FC — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ulsan Hyundai FC — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Ulsan Hyundai FC — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ulsan Hyundai FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Ulsan Hyundai FC — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ulsan Hyundai FC — poniżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ulsan Hyundai FC — powyżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ulsan Hyundai FC — poniżej 6.5 kartek w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Ulsan Hyundai FC — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ulsan Hyundai FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Ulsan Hyundai FC jest o 29% lepsza niż FC Anyang pod względem odsetku wygranych meczów.
| FC Anyang | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 50% | 35% |
Śr. goli/mecz | 3.20 | 2.70 | 2.95 |
Strzelone | 1.20 | 1.50 | 1.35 |
Stracone | 2.00 | 1.20 | 1.60 |
BTTS % | 80% | 60% | 70% |
Czyste konto % | 0% | 30% | 15% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
| Ulsan Hyundai FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.60 | 2.60 | 3.10 |
Strzelone | 1.90 | 1.40 | 1.65 |
Stracone | 1.70 | 1.20 | 1.45 |
BTTS % | 80% | 70% | 75% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Dvs Bucheon FC 19951-1
- 26.08.2026Wvs Incheon United2-1
- 22.08.2026Lvs FC Seoul0-7
- 15.08.2026Lvs Jeju United FC0-2
- 08.08.2026Lvs Daejeon Citizen1-2
- 02.08.2026Lvs Ulsan Hyundai FC1-3
- 26.07.2026Wvs Gangwon FC2-1
- 22.07.2026Wvs Bucheon FC 19953-2
- 19.07.2026Dvs Gwangju FC1-1
- 12.07.2026Wvs Incheon United1-0
- 29.08.2026Wvs Gimcheon Sangmu FC3-1
- 26.08.2026Lvs Daejeon Citizen1-2
- 22.08.2026Lvs Jeonbuk Motors0-1
- 16.08.2026Lvs Gangwon FC2-3
- 08.08.2026Wvs Pohang Steelers2-0
- 02.08.2026Wvs FC Anyang3-1
- 26.07.2026Wvs FC Seoul3-1
- 21.07.2026Lvs Incheon United1-2
- 18.07.2026Dvs Daejeon Citizen2-2
- 11.07.2026Lvs Jeonbuk Motors1-3
Progi bramkowe
| FC Anyang | Ulsan Hyundai FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
| FC Anyang | Ulsan Hyundai FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
| FC Anyang | Ulsan Hyundai FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. FC Anyang notuje o 8% wyższy wynik niż Ulsan Hyundai FC pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | FC Anyang | Ulsan Hyundai FC | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 7.40 (10/40) | 7.75 (4/20) | 7.17 (6/20) |
Over 6.5 Corners | 60% (6/10) | 75% (3/4) | 50% (3/6) |
Over 7.5 Corners | 40% (4/10) | 50% (2/4) | 33% (2/6) |
Over 8.5 Corners | 30% (3/10) | 25% (1/4) | 33% (2/6) |
Over 9.5 Corners | 30% (3/10) | 25% (1/4) | 33% (2/6) |
Over 10.5 Corners | 10% (1/10) | 0% (0/4) | 17% (1/6) |
Over 11.5 Corners | 10% (1/10) | 0% (0/4) | 17% (1/6) |
Over 12.5 Corners | 0% (0/10) | 0% (0/4) | 0% (0/6) |
Over 13.5 Corners | 0% (0/10) | 0% (0/4) | 0% (0/6) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/10) | 0% (0/4) | 0% (0/6) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | FC Anyang | Ulsan Hyundai FC | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 3.44 | 3.43 | 3.44 |
More Corners Than Opponent | 31% (5/16) | 14% (1/7) | 44% (4/9) |
Over 2.5 Corners Earned | 63% (10/16) | 57% (4/7) | 67% (6/9) |
Over 3.5 Corners Earned | 44% (7/16) | 43% (3/7) | 44% (4/9) |
Over 4.5 Corners Earned | 25% (4/16) | 14% (1/7) | 33% (3/9) |
Over 5.5 Corners Earned | 13% (2/16) | 14% (1/7) | 11% (1/9) |
Over 6.5 Corners Earned | 6% (1/16) | 14% (1/7) | 0% (0/9) |
Over 7.5 Corners Earned | 0% (0/16) | 0% (0/7) | 0% (0/9) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/16) | 0% (0/7) | 0% (0/9) |
Corners Earned | 55 | 24 | 31 |
| Ogółem | FC Anyang | Ulsan Hyundai FC | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.81 | 6.71 | 3.33 |
More Corners Than Opponent | 31% (5/16) | 14% (1/7) | 44% (4/9) |
Over 2.5 Corners Against | 75% (12/16) | 100% (7/7) | 56% (5/9) |
Over 3.5 Corners Against | 56% (9/16) | 86% (6/7) | 33% (3/9) |
Over 4.5 Corners Against | 44% (7/16) | 71% (5/7) | 22% (2/9) |
Over 5.5 Corners Against | 25% (4/16) | 43% (3/7) | 11% (1/9) |
Over 6.5 Corners Against | 25% (4/16) | 43% (3/7) | 11% (1/9) |
Over 7.5 Corners Against | 13% (2/16) | 29% (2/7) | 0% (0/9) |
Over 8.5 Corners Against | 13% (2/16) | 29% (2/7) | 0% (0/9) |
Corners Against | 77 | 47 | 30 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. FC Anyang notuje o 7% wyższy wynik niż Ulsan Hyundai FC pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | FC Anyang | Ulsan Hyundai FC | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.69 (16/16) | 4.86 (7/7) | 4.56 (9/9) |
Over 0.5 Cards | 100% (16/16) | 100% (7/7) | 100% (9/9) |
Over 1.5 Cards | 94% (15/16) | 100% (7/7) | 89% (8/9) |
Over 2.5 Cards | 81% (13/16) | 71% (5/7) | 89% (8/9) |
Over 3.5 Cards | 81% (13/16) | 71% (5/7) | 89% (8/9) |
Over 4.5 Cards | 56% (9/16) | 57% (4/7) | 56% (5/9) |
Over 5.5 Cards | 31% (5/16) | 43% (3/7) | 22% (2/9) |
Over 6.5 Cards | 19% (3/16) | 29% (2/7) | 11% (1/9) |
Over 7.5 Cards | 6% (1/16) | 14% (1/7) | 0% (0/9) |
Total Cards | 75 | 34 | 41 |
Highest in a Match | 8 | 8 | 7 |
Lowest in a Match | 1 | 2 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | FC Anyang | Ulsan Hyundai FC | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 20% (4/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 43% (17/40) | 50% (10/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |

