Football Stats
Herb Keflavik
KeflavikŚr. pkt/mecz 1.40
Islandia / Úrvalsdeild5 września 2026 18:30
Herb Valur Reykjavik
Valur ReykjavikŚr. pkt/mecz 0.95

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

9 spotkań — z perspektywy Keflavik

1W — Keflavik3D5W — Valur Reykjavik

Streaki - Keflavik

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Keflavik — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Keflavik — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Keflavik — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Keflavik — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Keflavik — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Keflavik — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (16/20, 80%)
  • Keflavik — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)

Streaki - Valur Reykjavik

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Valur Reykjavik — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Valur Reykjavik — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Valur Reykjavik — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Valur Reykjavik — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Valur Reykjavik — powyżej 19.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Valur Reykjavik — poniżej 39.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
  • Valur Reykjavik — poniżej 1.5 spalonych (2/2, 100%)
  • Valur Reykjavik — powyżej 11.5 rożnych (2/2, 100%)
  • Valur Reykjavik — poniżej 12.5 rożnych (2/2, 100%)
  • Valur Reykjavik — poniżej 3.5 kartek (2/2, 100%)
  • Valur Reykjavik — poniżej 3.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
  • Valur Reykjavik — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)
  • Valur Reykjavik — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Serie - Keflavik

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Keflavik — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Keflavik — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - Valur Reykjavik

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Valur Reykjavik — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Valur Reykjavik — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Valur Reykjavik — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 14 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
21.06Herb Valur ReykjavikValur Reykjavik11Herb KeflavikKeflavik
13.08Herb KeflavikKeflavik11Herb Valur ReykjavikValur Reykjavik
21.05Herb Valur ReykjavikValur Reykjavik00Herb KeflavikKeflavik
11.07Herb Valur ReykjavikValur Reykjavik03Herb KeflavikKeflavik
24.04Herb KeflavikKeflavik01Herb Valur ReykjavikValur Reykjavik
15.08Herb Valur ReykjavikValur Reykjavik21Herb KeflavikKeflavik
24.05Herb KeflavikKeflavik12Herb Valur ReykjavikValur Reykjavik
29.09Herb Valur ReykjavikValur Reykjavik41Herb KeflavikKeflavik
01.07Herb KeflavikKeflavik02Herb Valur ReykjavikValur Reykjavik

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Keflavik jest o 60% lepsza niż Valur Reykjavik pod względem odsetku wygranych meczów.

KeflavikDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
2.80
3.50
3.15
Strzelone
1.70
1.30
1.50
Stracone
1.10
2.20
1.65
BTTS %
60%
80%
70%
Czyste konto %
40%
10%
25%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Valur ReykjavikDomWyjazdOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
4.30
3.00
3.65
Strzelone
1.70
1.10
1.40
Stracone
2.60
1.90
2.25
BTTS %
80%
40%
60%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
10%
50%
30%

Ostatnie 10 meczów

Keflavik jest o +55% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
Keflavik u siebie
1.10 gola/mecz
Valur Reykjavik na wyjeździe

Progi bramkowe

KeflavikValur Reykjavik
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 2.5
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 3.5
30% (3/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemKeflavikValur Reykjavik
Match Corners AVG
12.00 (2/40)
12.00 (2/20)
Over 6.5 Corners
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 7.5 Corners
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 8.5 Corners
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 9.5 Corners
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 10.5 Corners
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 11.5 Corners
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 12.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 13.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 14.5 Corners
0% (0/2)
0% (0/2)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemKeflavikValur Reykjavik
Corners Earned Match
2.50
2.50
More Corners Than Opponent
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 2.5 Corners Earned
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 3.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 4.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 5.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 6.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/2)
0% (0/2)
Corners Earned
5
5

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemKeflavikValur Reykjavik
Match Cards AVG
2.50 (2/2)
2.50 (2/2)
Over 0.5 Cards
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 1.5 Cards
100% (2/2)
100% (2/2)
Over 2.5 Cards
50% (1/2)
50% (1/2)
Over 3.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 4.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 5.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 6.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Over 7.5 Cards
0% (0/2)
0% (0/2)
Total Cards
5
5
Highest in a Match
3
3
Lowest in a Match
2
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemKeflavikValur Reykjavik
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Under 2.5
40% (16/40)
40% (8/20)
40% (8/20)
Under 3.5
53% (21/40)
65% (13/20)
40% (8/20)
Under 4.5
70% (28/40)
80% (16/20)
60% (12/20)
Under 5.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Úrvalsdeild — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Vikingur Reykjavik211641522.48
2KR Reykjavik211353442.10
3Fram Reykjavik211353442.10
4Breidablik21867301.43
5Keflavik21849281.33
6IA Akranes21768271.29
7Stjarnan218310271.29
8Valur Reykjavik217311241.14
9FH hafnarfjordur21498211.00
10Thor Akureyri215313180.86
11IBV Vestmannaeyjar214512170.81
12KA Akureyri214512170.81