Football Stats
Herb FC Nordsjaelland
Flaga WorldFC Nordsjaelland
1. miejsce w tabeli Superliga
Dania / SuperligaSezon 2026/27

2026/27 FC Nordsjaelland — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W3
R0
P0
Gz5
Gs1
RB+4
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W1
R1
P0
Gz4
Gs1
RB+3
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze5
W4
R1
P0
Gz9
Gs2
RB+7
Śr. pkt2.60
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Nordsjaelland — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • FC Nordsjaelland — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • FC Nordsjaelland — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
  • FC Nordsjaelland — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FC Nordsjaelland — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • FC Nordsjaelland — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • FC Nordsjaelland — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FC Nordsjaelland — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FC Nordsjaelland — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Nordsjaelland — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Nordsjaelland — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FC Nordsjaelland — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Nordsjaelland — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FC Nordsjaelland — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FC Nordsjaelland — wygrywa w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Nordsjaelland — jest niepokonany w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Nordsjaelland — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Nordsjaelland — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Nordsjaelland — jest niepokonany w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Nordsjaelland — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Nordsjaelland — jest niepokonany w 2. połowie w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 FC Nordsjaelland — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb FC NordsjaellandFC Nordsjaelland31Brondby
27.08FC ST. Gallen23Herb FC NordsjaellandFC Nordsjaelland
23.08Sonderjyske03Herb FC NordsjaellandFC Nordsjaelland
20.08Herb FC NordsjaellandFC Nordsjaelland10FC ST. Gallen
16.08Herb FC NordsjaellandFC Nordsjaelland10Silkeborg
13.08Herb FC NordsjaellandFC Nordsjaelland50Valur Reykjavik
06.08Valur Reykjavik02Herb FC NordsjaellandFC Nordsjaelland
02.08Herb FC NordsjaellandFC Nordsjaelland10Randers FC
30.07Herb FC NordsjaellandFC Nordsjaelland60Gais
26.07AC Horsens11Herb FC NordsjaellandFC Nordsjaelland

FC Nordsjaelland — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 38% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
70%
55%
Śr. goli/mecz
1.20
1.40
2.60
Strzelone
0.90
1.30
2.20
Stracone
0.30
0.10
0.40
BTTS %
10%
10%
10%
Czyste konto %
70%
90%
80%
Nie strzelił %
50%
20%
35%
Posiadanie piłki
59%
Śr. strzały/mecz
19.20
Śr. faule/mecz
13.30
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
1.40
1.00
2.40
Strzelone
0.90
0.70
1.60
Stracone
0.50
0.30
0.80
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
60%
70%
65%
Nie strzelił %
40%
40%
40%
Posiadanie piłki
57%
Śr. strzały/mecz
15.30
Śr. faule/mecz
12.70

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Wyjazd jest o 36% lepsza niż Dom pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
20.20
17.67
24.00
Strzały celne / mecz
7.20
7.00
7.50
Strzały niecelne / mecz
8.00
7.00
9.50
Skuteczność strzałów
8.9%
9.4%
8.3%
Strzały na gola
11.22
10.60
12.00
Strzały celne na gola
4.00
4.20
3.75
Strzały Over 10.5
100% (5/5)
100% (3/3)
100% (2/2)
Strzały Over 11.5
100% (5/5)
100% (3/3)
100% (2/2)
Strzały Over 12.5
100% (5/5)
100% (3/3)
100% (2/2)
Strzały Over 13.5
100% (5/5)
100% (3/3)
100% (2/2)
Strzały Over 14.5
100% (5/5)
100% (3/3)
100% (2/2)
Strzały celne Over 3.5
100% (5/5)
100% (3/3)
100% (2/2)
Strzały celne Over 4.5
100% (5/5)
100% (3/3)
100% (2/2)
Strzały celne Over 5.5
80% (4/5)
67% (2/3)
100% (2/2)
Strzały celne Over 6.5
60% (3/5)
67% (2/3)
50% (1/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 67% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
3.40
3.00
4.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (5/5)
100% (3/3)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (5/5)
100% (3/3)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
80% (4/5)
67% (2/3)
100% (2/2)
Match Offsides Over 3.5 %
60% (3/5)
33% (1/3)
100% (2/2)
Team Offsides AVG
1.40
1.67
1.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (5/5)
100% (3/3)
100% (2/2)
Team Offsides Over 1.5 %
40% (2/5)
67% (2/3)
0% (0/2)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/5)
0% (0/3)
0% (0/2)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Dom jest o 25% lepsza niż Wyjazd pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
2.75
2.99
2.40
xGA (Against)
1.01
0.77
1.36
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
Under 2.5
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
Under 3.5
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
Under 4.5
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Under 5.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 25% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
9.85 (20/20)
9.90 (10/10)
9.80 (10/10)
Over 6.5 Corners
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 7.5 Corners
70% (14/20)
90% (9/10)
50% (5/10)
Over 8.5 Corners
65% (13/20)
80% (8/10)
50% (5/10)
Over 9.5 Corners
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 10.5 Corners
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 11.5 Corners
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 12.5 Corners
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Over 13.5 Corners
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Over 14.5 Corners
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
5.80
6.50
5.10
More Corners Than Opponent
55% (11/20)
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 2.5 Corners Earned
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 3.5 Corners Earned
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Corners Earned
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 5.5 Corners Earned
45% (9/20)
60% (6/10)
30% (3/10)
Over 6.5 Corners Earned
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Corners Earned
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Over 8.5 Corners Earned
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Corners Earned
116
65
51

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wyjazd notuje o 13% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.15 (20/20)
3.90 (10/10)
4.40 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 2.5 Cards
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 3.5 Cards
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 4.5 Cards
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
Over 5.5 Cards
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
Over 6.5 Cards
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Cards
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Total Cards
83
39
44
Highest in a Match
10
6
10
Lowest in a Match
1
2
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny FC Nordsjaelland

Wynik meczu

1-0
2 (40%)
1-1
1 (20%)
3-0
1 (20%)
3-1
1 (20%)

Wynik do przerwy

0-0
2 (40%)
1-1
1 (20%)
1-0
1 (20%)
2-0
1 (20%)

Najczęstsza liczba goli drużyny FC Nordsjaelland

Liczba goli w meczu

1
2 (40%)
2
1 (20%)
3
1 (20%)
4
1 (20%)

Liczba goli do przerwy

0
2 (40%)
2
2 (40%)
1
1 (20%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Superliga.

Superliga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1FC Nordsjaelland5410132.60
2Viborg6411132.17
3Brondby6411132.17
4FC Copenhagen5401122.40
5FC Midtjylland5320112.20
6AC Horsens621371.17
7Randers FC621371.17
8Odense612350.83
9Silkeborg612350.83
10Aarhus503230.60
11Lyngby603330.50
12Sonderjyske601510.17