Football Stats
Herb Union Espanola
Union EspanolaŚr. pkt/mecz 1.30
Chile / Primera B16 sierpnia 2026 02:00
Herb San Marcos de Arica
San Marcos de AricaŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Union Espanola

Streaki - Union Espanola

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Union Espanola — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Union Espanola — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Union Espanola — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Union Espanola — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Union Espanola — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Union Espanola — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Union Espanola — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - San Marcos de Arica

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • San Marcos de Arica — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • San Marcos de Arica — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • San Marcos de Arica — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • San Marcos de Arica — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • San Marcos de Arica — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • San Marcos de Arica — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • San Marcos de Arica — poniżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)

Serie - Union Espanola

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Union Espanola — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Union Espanola — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu

Serie - San Marcos de Arica

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 San Marcos de Arica — poniżej 2.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 San Marcos de Arica — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 San Marcos de Arica — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 San Marcos de Arica — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 San Marcos de Arica — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 San Marcos de Arica — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 San Marcos de Arica — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
16.08Herb Union EspanolaUnion Espanola21Herb San Marcos de AricaSan Marcos de Arica
28.03Herb San Marcos de AricaSan Marcos de Arica20Herb Union EspanolaUnion Espanola

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Union EspanolaDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
2.80
2.50
2.65
Strzelone
1.40
1.00
1.20
Stracone
1.40
1.50
1.45
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
San Marcos de AricaDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
1.60
2.50
2.05
Strzelone
1.00
1.40
1.20
Stracone
0.60
1.10
0.85
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
30%
20%
25%

Ostatnie 10 meczów

Porównanie: strzelonych bramekUnion Espanola vs San Marcos de Arica
1.40 gola/mecz
Union Espanola u siebie
1.40 gola/mecz
San Marcos de Arica na wyjeździe

Progi bramkowe

Union EspanolaSan Marcos de Arica
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 2.5
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 3.5
10% (1/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
70% (14/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemUnion EspanolaSan Marcos de Arica
Under 0.5
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Under 1.5
23% (9/40)
15% (3/20)
30% (6/20)
Under 2.5
57% (23/40)
40% (8/20)
75% (15/20)
Under 3.5
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Under 4.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Primera B — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Cobreloa221183411.86
2Santiago Wanderers221183411.86
3Antofagasta221075371.68
4San Luis22985351.59
5Magallanes221057351.59
6Union Espanola221048341.55
7Recoleta22877311.41
8D. Puerto Montt22949311.41
10Deportes Copiapo22868301.36
11Deportes Temuco22778281.27
12Deportes Iquique225107251.14
13Curico Unido22598241.09
14Union San Felipe225611210.95
15Deportes Santa Cruz223811170.77
16Rangers de Talca222614120.55