Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy San Luis
Streaki - San Luis
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- San Luis — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
- San Luis — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- San Luis — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- San Luis — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- San Luis — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- San Luis — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- San Luis — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- San Luis — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Santiago Wanderers
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Santiago Wanderers — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Santiago Wanderers — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Santiago Wanderers — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Santiago Wanderers — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Santiago Wanderers — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Santiago Wanderers — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (16/20, 80%)
Serie - San Luis
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 San Luis — jest niepokonany w 9 meczach z rzędu
- 🔥 San Luis — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 San Luis — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 San Luis — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Santiago Wanderers
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Santiago Wanderers — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Santiago Wanderers — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Santiago Wanderers — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Santiago Wanderers jest o 13% lepsza niż San Luis pod względem odsetku wygranych meczów.
| San Luis | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 20% | 40% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 2.50 | 2.80 |
Strzelone | 2.10 | 1.00 | 1.55 |
Stracone | 1.00 | 1.50 | 1.25 |
BTTS % | 80% | 70% | 75% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 0% | 20% | 10% |
| Santiago Wanderers | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 50% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.50 | 2.20 | 2.85 |
Strzelone | 2.10 | 1.50 | 1.80 |
Stracone | 1.40 | 0.70 | 1.05 |
BTTS % | 80% | 40% | 60% |
Czyste konto % | 10% | 50% | 30% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 17.08.2026Wvs Deportes Santa Cruz2-0
- 13.08.2026Dvs Deportes Temuco1-1
- 09.08.2026Dvs Deportes Copiapo1-1
- 31.07.2026Dvs Rangers de Talca1-1
- 25.07.2026Wvs Curico Unido2-1
- 06.06.2026Wvs San Marcos de Arica1-0
- 30.05.2026Dvs Recoleta0-0
- 25.05.2026Wvs Magallanes2-1
- 17.05.2026Wvs D. Puerto Montt4-1
- 10.05.2026Lvs Antofagasta1-3
- 16.08.2026Dvs D. Puerto Montt1-1
- 13.08.2026Dvs Antofagasta0-0
- 08.08.2026Dvs San Marcos de Arica1-1
- 02.08.2026Wvs Deportes Santa Cruz3-1
- 25.07.2026Wvs Union San Felipe2-0
- 06.06.2026Lvs Deportes Copiapo0-1
- 30.05.2026Dvs Union Espanola2-2
- 23.05.2026Wvs Rangers de Talca2-0
- 16.05.2026Wvs Curico Unido3-0
- 10.05.2026Wvs Cobreloa5-1
Progi bramkowe
| San Luis | Santiago Wanderers | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
| San Luis | Santiago Wanderers | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
| San Luis | Santiago Wanderers | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | San Luis | Santiago Wanderers | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 50% (20/40) | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 63% (25/40) | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

