Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Super Nova
Streaki - Super Nova
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Super Nova — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Super Nova — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Super Nova — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- Super Nova — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Super Nova — przegrywa u siebie (7/10, 70%)
- Super Nova — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Super Nova — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Super Nova — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Super Nova — przegrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - FK Liepaja
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FK Liepaja — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- FK Liepaja — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- FK Liepaja — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- FK Liepaja — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- FK Liepaja — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- FK Liepaja — powyżej 29.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
- FK Liepaja — powyżej 2.5 spalonych (2/2, 100%)
- FK Liepaja — poniżej 4.5 spalonych (2/2, 100%)
- FK Liepaja — powyżej 8.5 rożnych (2/2, 100%)
- FK Liepaja — poniżej 11.5 rożnych (2/2, 100%)
- FK Liepaja — powyżej 2.5 kartek (2/2, 100%)
- FK Liepaja — poniżej 3.5 kartek (2/2, 100%)
- FK Liepaja — powyżej 2.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
- FK Liepaja — poniżej 4.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
- FK Liepaja — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)
Serie - Super Nova
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Super Nova — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Super Nova — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Super Nova — nie wygrywa 1. połowę w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Super Nova — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Super Nova — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - FK Liepaja
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 FK Liepaja — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 FK Liepaja — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 FK Liepaja — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FK Liepaja jest o 14% lepsza niż Super Nova pod względem odsetku wygranych meczów.
| Super Nova | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 50% | 35% |
Śr. goli/mecz | 3.30 | 1.90 | 2.60 |
Strzelone | 1.20 | 0.90 | 1.05 |
Stracone | 2.10 | 1.00 | 1.55 |
BTTS % | 80% | 30% | 55% |
Czyste konto % | 10% | 40% | 25% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
| FK Liepaja | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 20% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 2.80 | 2.75 |
Strzelone | 1.80 | 0.90 | 1.35 |
Stracone | 0.90 | 1.90 | 1.40 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 20.07.2026Wvs Grobiņa2-0
- 06.07.2026Lvs Ogre United1-2
- 01.07.2026Wvs Tukums2-1
- 25.06.2026Lvs FS Jelgava1-5
- 21.06.2026Lvs Auda0-2
- 16.06.2026Dvs BFC Daugavpils0-0
- 12.06.2026Lvs FK Liepaja1-2
- 29.05.2026Lvs Rīgas FS1-2
- 24.05.2026Lvs Riga0-3
- 20.05.2026Wvs Grobiņa2-0
- 02.08.2026Lvs Tukums1-2
- 30.07.2026Lvs Austria Vienna1-3
- 26.07.2026Wvs FS Jelgava2-0
- 23.07.2026Lvs Austria Vienna0-2
- 15.07.2026Wvs Dečić2-1
- 11.07.2026Lvs Auda0-1
- 09.07.2026Wvs Dečić1-0
- 04.07.2026Lvs BFC Daugavpils1-3
- 30.06.2026Wvs Ogre United4-0
- 26.06.2026Lvs Rīgas FS0-2
Progi bramkowe
| Super Nova | FK Liepaja | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 30% (6/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
| Super Nova | FK Liepaja | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 30% (6/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
| Super Nova | FK Liepaja | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 30% (6/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Super Nova | FK Liepaja | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.00 (2/40) | — | 10.00 (2/20) |
Over 6.5 Corners | 100% (2/2) | — | 100% (2/2) |
Over 7.5 Corners | 100% (2/2) | — | 100% (2/2) |
Over 8.5 Corners | 100% (2/2) | — | 100% (2/2) |
Over 9.5 Corners | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 10.5 Corners | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 11.5 Corners | 0% (0/2) | — | 0% (0/2) |
Over 12.5 Corners | 0% (0/2) | — | 0% (0/2) |
Over 13.5 Corners | 0% (0/2) | — | 0% (0/2) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/2) | — | 0% (0/2) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Super Nova | FK Liepaja | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.50 | — | 4.50 |
More Corners Than Opponent | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 2.5 Corners Earned | 100% (2/2) | — | 100% (2/2) |
Over 3.5 Corners Earned | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 4.5 Corners Earned | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 5.5 Corners Earned | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 6.5 Corners Earned | 0% (0/2) | — | 0% (0/2) |
Over 7.5 Corners Earned | 0% (0/2) | — | 0% (0/2) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/2) | — | 0% (0/2) |
Corners Earned | 9 | — | 9 |
| Ogółem | Super Nova | FK Liepaja | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.50 | — | 5.50 |
More Corners Than Opponent | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 2.5 Corners Against | 100% (2/2) | — | 100% (2/2) |
Over 3.5 Corners Against | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 4.5 Corners Against | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 5.5 Corners Against | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 6.5 Corners Against | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 7.5 Corners Against | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/2) | — | 0% (0/2) |
Corners Against | 11 | — | 11 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Super Nova | FK Liepaja | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.50 (2/2) | — | 3.50 (2/2) |
Over 0.5 Cards | 100% (2/2) | — | 100% (2/2) |
Over 1.5 Cards | 100% (2/2) | — | 100% (2/2) |
Over 2.5 Cards | 100% (2/2) | — | 100% (2/2) |
Over 3.5 Cards | 50% (1/2) | — | 50% (1/2) |
Over 4.5 Cards | 0% (0/2) | — | 0% (0/2) |
Over 5.5 Cards | 0% (0/2) | — | 0% (0/2) |
Over 6.5 Cards | 0% (0/2) | — | 0% (0/2) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/2) | — | 0% (0/2) |
Total Cards | 7 | — | 7 |
Highest in a Match | 4 | — | 4 |
Lowest in a Match | 3 | — | 3 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Super Nova | FK Liepaja | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 20% (4/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 45% (18/40) | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 78% (31/40) | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

