Football Stats
Herb Austria Vienna
Flaga AustriaAustria Vienna
12. miejsce w tabeli Bundesliga

2026/27 Austria Vienna — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz0
Gs2
RB-2
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze3
W1
R0
P2
Gz3
Gs7
RB-4
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W1
R0
P3
Gz3
Gs9
RB-6
Śr. pkt0.75
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Austria Vienna — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Austria Vienna — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Austria Vienna — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Austria Vienna — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Austria Vienna — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Austria Vienna — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Austria Vienna — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Austria Vienna — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Austria Vienna — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Austria Vienna — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Red Bull Salzburg41Herb Austria ViennaAustria Vienna
27.08Herb Austria ViennaAustria Vienna00SC Braga
20.08SC Braga20Herb Austria ViennaAustria Vienna
16.08TSV Hartberg02Herb Austria ViennaAustria Vienna
13.08Herb Austria ViennaAustria Vienna12Beitar Jerusalem
09.08Herb Austria ViennaAustria Vienna02Lask Linz
06.08Beitar Jerusalem12Herb Austria ViennaAustria Vienna
02.08Wolfsberger AC30Herb Austria ViennaAustria Vienna
30.07Herb Austria ViennaAustria Vienna31FK Liepaja
23.07FK Liepaja02Herb Austria ViennaAustria Vienna

Austria Vienna — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 40% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
1.20
1.80
3.00
Strzelone
0.40
0.70
1.10
Stracone
0.80
1.10
1.90
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
70%
40%
55%
Posiadanie piłki
49%
Śr. strzały/mecz
10.90
Śr. faule/mecz
13.50
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
1.80
1.20
3.00
Strzelone
0.60
0.60
1.20
Stracone
1.20
0.60
1.80
BTTS %
30%
20%
25%
Czyste konto %
40%
50%
45%
Nie strzelił %
40%
40%
40%
Posiadanie piłki
40%
Śr. strzały/mecz
7.50
Śr. faule/mecz
12.10

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Wyjazd jest o 50% lepsza niż Dom pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
8.25
6.00
9.00
Strzały celne / mecz
2.25
1.00
2.67
Strzały niecelne / mecz
4.25
4.00
4.33
Skuteczność strzałów
9.1%
0.0%
11.1%
Strzały na gola
11.00
9.00
Strzały celne na gola
3.00
2.67
Strzały Over 10.5
25% (1/4)
0% (0/1)
33% (1/3)
Strzały Over 11.5
25% (1/4)
0% (0/1)
33% (1/3)
Strzały Over 12.5
25% (1/4)
0% (0/1)
33% (1/3)
Strzały Over 13.5
0% (0/4)
0% (0/1)
0% (0/3)
Strzały Over 14.5
0% (0/4)
0% (0/1)
0% (0/3)
Strzały celne Over 3.5
25% (1/4)
0% (0/1)
33% (1/3)
Strzały celne Over 4.5
0% (0/4)
0% (0/1)
0% (0/3)
Strzały celne Over 5.5
0% (0/4)
0% (0/1)
0% (0/3)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/4)
0% (0/1)
0% (0/3)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 80% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
3.50
6.00
2.67
Match Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (1/1)
100% (3/3)
Match Offsides Over 1.5 %
50% (2/4)
100% (1/1)
33% (1/3)
Match Offsides Over 2.5 %
50% (2/4)
100% (1/1)
33% (1/3)
Match Offsides Over 3.5 %
50% (2/4)
100% (1/1)
33% (1/3)
Team Offsides AVG
2.00
3.00
1.67
Team Offsides Over 0.5 %
100% (4/4)
100% (1/1)
100% (3/3)
Team Offsides Over 1.5 %
50% (2/4)
100% (1/1)
33% (1/3)
Team Offsides Over 2.5 %
50% (2/4)
100% (1/1)
33% (1/3)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Wyjazd jest o 134% lepsza niż Dom pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
0.60
0.30
0.70
xGA (Against)
2.13
3.52
1.66
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Under 2.5
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Under 3.5
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
Under 4.5
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Under 5.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 20% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dom notuje o 9% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
9.30 (20/20)
9.70 (10/10)
8.90 (10/10)
Over 6.5 Corners
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 7.5 Corners
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 8.5 Corners
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 9.5 Corners
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
Over 10.5 Corners
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 11.5 Corners
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 12.5 Corners
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Over 13.5 Corners
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Over 14.5 Corners
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
4.05
5.10
3.00
More Corners Than Opponent
35% (7/20)
60% (6/10)
10% (1/10)
Over 2.5 Corners Earned
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Corners Earned
55% (11/20)
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 4.5 Corners Earned
35% (7/20)
60% (6/10)
10% (1/10)
Over 5.5 Corners Earned
30% (6/20)
60% (6/10)
0% (0/10)
Over 6.5 Corners Earned
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
Over 7.5 Corners Earned
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Corners Earned
81
51
30

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 30% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.25 (20/20)
4.80 (10/10)
3.70 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
75% (15/20)
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 3.5 Cards
55% (11/20)
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 4.5 Cards
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
Over 5.5 Cards
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Cards
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Total Cards
85
48
37
Highest in a Match
9
9
7
Lowest in a Match
1
1
2

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Austria Vienna

Wynik meczu

2-0
1 (25%)
0-2
1 (25%)
0-3
1 (25%)
1-4
1 (25%)

Wynik do przerwy

1-0
1 (25%)
0-0
1 (25%)
0-1
1 (25%)
0-3
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Austria Vienna

Liczba goli w meczu

2
2 (50%)
3
1 (25%)
5
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

1
2 (50%)
0
1 (25%)
3
1 (25%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Bundesliga.

Bundesliga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Lask Linz5500153.00
2Rapid Vienna4400123.00
4Sturm Graz522181.60
5TSV Hartberg520361.20
6Wolfsberger AC512251.00
8WSG Wattens411241.00
9Ried511340.80
10Grazer AK511340.80
11SCR Altach510430.60
12Austria Vienna410330.75