Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy FK Liepaja
Streaki - FK Liepaja
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FK Liepaja — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- FK Liepaja — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- FK Liepaja — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- FK Liepaja — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- FK Liepaja — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- FK Liepaja — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- FK Liepaja — powyżej 29.5 punktów kartkowych (2/2, 100%)
- FK Liepaja — powyżej 2.5 spalonych (2/2, 100%)
- FK Liepaja — poniżej 4.5 spalonych (2/2, 100%)
- FK Liepaja — powyżej 8.5 rożnych (2/2, 100%)
- FK Liepaja — poniżej 11.5 rożnych (2/2, 100%)
- FK Liepaja — powyżej 2.5 kartek (2/2, 100%)
- FK Liepaja — poniżej 3.5 kartek (2/2, 100%)
- FK Liepaja — powyżej 2.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
- FK Liepaja — poniżej 4.5 kartek łącznie (2/2, 100%)
- FK Liepaja — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (2/2, 100%)
Streaki - Grobiņa
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Grobiņa — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Grobiņa — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Grobiņa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Grobiņa — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Grobiņa — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
- Grobiņa — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Grobiņa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - FK Liepaja
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 FK Liepaja — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FK Liepaja — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 FK Liepaja — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FK Liepaja — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 FK Liepaja — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 FK Liepaja — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Grobiņa
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Grobiņa — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Grobiņa — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Grobiņa — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Grobiņa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FK Liepaja jest o 350% lepsza niż Grobiņa pod względem odsetku wygranych meczów.
| FK Liepaja | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 30% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 2.70 | 2.70 |
Strzelone | 1.80 | 1.00 | 1.40 |
Stracone | 0.90 | 1.70 | 1.30 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
| Grobiņa | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 0% | 10% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 3.10 | 2.75 |
Strzelone | 1.10 | 0.40 | 0.75 |
Stracone | 1.30 | 2.70 | 2.00 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 0% | 15% |
Nie strzelił % | 40% | 60% | 50% |
Ostatnie 10 meczów
- 09.08.2026Wvs Super Nova2-1
- 02.08.2026Lvs Tukums1-2
- 30.07.2026Lvs Austria Vienna1-3
- 26.07.2026Wvs FS Jelgava2-0
- 23.07.2026Lvs Austria Vienna0-2
- 15.07.2026Wvs Dečić2-1
- 11.07.2026Lvs Auda0-1
- 09.07.2026Wvs Dečić1-0
- 04.07.2026Lvs BFC Daugavpils1-3
- 30.06.2026Wvs Ogre United4-0
- 10.08.2026Lvs Rīgas FS1-6
- 02.08.2026Lvs Riga0-4
- 27.07.2026Dvs Ogre United2-2
- 20.07.2026Lvs Super Nova0-2
- 05.07.2026Wvs Tukums3-1
- 29.06.2026Lvs FS Jelgava0-2
- 25.06.2026Dvs Auda0-0
- 20.06.2026Lvs BFC Daugavpils0-1
- 16.06.2026Wvs FK Liepaja1-0
- 13.06.2026Lvs Rīgas FS1-3
Progi bramkowe
| FK Liepaja | Grobiņa | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
| FK Liepaja | Grobiņa | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
| FK Liepaja | Grobiņa | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | FK Liepaja | Grobiņa | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.00 (2/40) | 10.00 (2/20) | — |
Over 6.5 Corners | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 7.5 Corners | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 8.5 Corners | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 9.5 Corners | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Over 10.5 Corners | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Over 11.5 Corners | 0% (0/2) | 0% (0/2) | — |
Over 12.5 Corners | 0% (0/2) | 0% (0/2) | — |
Over 13.5 Corners | 0% (0/2) | 0% (0/2) | — |
Over 14.5 Corners | 0% (0/2) | 0% (0/2) | — |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | FK Liepaja | Grobiņa | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.50 | 4.50 | — |
More Corners Than Opponent | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Over 2.5 Corners Earned | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 3.5 Corners Earned | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Over 4.5 Corners Earned | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Over 5.5 Corners Earned | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Over 6.5 Corners Earned | 0% (0/2) | 0% (0/2) | — |
Over 7.5 Corners Earned | 0% (0/2) | 0% (0/2) | — |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/2) | 0% (0/2) | — |
Corners Earned | 9 | 9 | — |
| Ogółem | FK Liepaja | Grobiņa | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.50 | 5.50 | — |
More Corners Than Opponent | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Over 2.5 Corners Against | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 3.5 Corners Against | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Over 4.5 Corners Against | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Over 5.5 Corners Against | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Over 6.5 Corners Against | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Over 7.5 Corners Against | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/2) | 0% (0/2) | — |
Corners Against | 11 | 11 | — |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | FK Liepaja | Grobiņa | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.50 (2/2) | 3.50 (2/2) | — |
Over 0.5 Cards | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 1.5 Cards | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 2.5 Cards | 100% (2/2) | 100% (2/2) | — |
Over 3.5 Cards | 50% (1/2) | 50% (1/2) | — |
Over 4.5 Cards | 0% (0/2) | 0% (0/2) | — |
Over 5.5 Cards | 0% (0/2) | 0% (0/2) | — |
Over 6.5 Cards | 0% (0/2) | 0% (0/2) | — |
Over 7.5 Cards | 0% (0/2) | 0% (0/2) | — |
Total Cards | 7 | 7 | — |
Highest in a Match | 4 | 4 | — |
Lowest in a Match | 3 | 3 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | FK Liepaja | Grobiņa | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 0% (0/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 20% (8/40) | 15% (3/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 55% (22/40) | 45% (9/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 70% (28/40) | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 100% (20/20) | 85% (17/20) |

