Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Surkhon
Streaki - Surkhon
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Surkhon — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Surkhon — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Surkhon — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Surkhon — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Olmaliq
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Olmaliq — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Olmaliq — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Olmaliq — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Olmaliq — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Olmaliq — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Olmaliq — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Serie - Surkhon
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.
Serie - Olmaliq
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Olmaliq — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Olmaliq — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Olmaliq jest o 50% lepsza niż Surkhon pod względem odsetku wygranych meczów.
| Surkhon | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 40% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 2.20 | 2.40 |
Strzelone | 1.00 | 0.90 | 0.95 |
Stracone | 1.60 | 1.30 | 1.45 |
BTTS % | 60% | 40% | 50% |
Czyste konto % | 10% | 40% | 25% |
Nie strzelił % | 40% | 30% | 35% |
| Olmaliq | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 50% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 3.00 | 2.70 |
Strzelone | 1.30 | 1.60 | 1.45 |
Stracone | 1.10 | 1.40 | 1.25 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 21.08.2026Dvs Pakhtakor0-0
- 13.08.2026Lvs Sogdiana1-3
- 07.08.2026Lvs Navbahor0-1
- 03.08.2026Wvs Kokand-19121-0
- 28.07.2026Lvs Xorazm0-1
- 23.07.2026Lvs Dinamo Samarqand1-2
- 18.07.2026Wvs Andijan2-1
- 03.05.2026Dvs Pakhtakor1-1
- 28.04.2026Lvs Sogdiana2-5
- 22.04.2026Wvs Mash'al2-1
- 19.08.2026Lvs Dinamo Samarqand0-1
- 13.08.2026Lvs Buxoro0-2
- 08.08.2026Wvs Bunyodkor3-2
- 03.08.2026Lvs Nasaf1-2
- 27.07.2026Wvs Mash'al2-1
- 22.07.2026Wvs Kokand-19124-1
- 17.07.2026Wvs Navbahor3-2
- 03.05.2026Dvs Neftchi0-0
- 27.04.2026Wvs Lokomotiv2-1
- 23.04.2026Dvs Dinamo Samarqand2-2
Progi bramkowe
| Surkhon | Olmaliq | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
| Surkhon | Olmaliq | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
| Surkhon | Olmaliq | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Surkhon | Olmaliq | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 35% (14/40) | 40% (8/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 50% (20/40) | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 70% (28/40) | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

