Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Andijan
Streaki - Andijan
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Andijan — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Andijan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Andijan — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Andijan — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Andijan — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Andijan — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Andijan — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Andijan — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (4/4, 100%)
- Andijan — poniżej 29.5 punktów kartkowych (3/4, 75%)
- Andijan — powyżej 7.5 rożnych (3/4, 75%)
- Andijan — poniżej 11.5 rożnych (3/4, 75%)
- Andijan — poniżej 2.5 kartek (3/4, 75%)
- Andijan — poniżej 2.5 kartek łącznie (3/4, 75%)
Streaki - Nasaf
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Nasaf — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Nasaf — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Nasaf — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Nasaf — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Nasaf — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Nasaf — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Nasaf — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
- Nasaf — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Serie - Andijan
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Andijan — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Andijan — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Andijan — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Andijan — remisuje 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Andijan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Andijan — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Andijan — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Andijan — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Andijan — poniżej 12.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Andijan — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Andijan — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Andijan — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Serie - Nasaf
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Nasaf — przegrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Nasaf — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Nasaf — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Nasaf — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Nasaf — jest niepokonany w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Andijan jest o 33% lepsza niż Nasaf pod względem odsetku wygranych meczów.
| Andijan | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 2.40 | 2.30 |
Strzelone | 1.30 | 1.20 | 1.25 |
Stracone | 0.90 | 1.20 | 1.05 |
BTTS % | 30% | 40% | 35% |
Czyste konto % | 50% | 30% | 40% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
| Nasaf | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 1.40 | 2.40 | 1.90 |
Strzelone | 0.70 | 1.30 | 1.00 |
Stracone | 0.70 | 1.10 | 0.90 |
BTTS % | 30% | 70% | 50% |
Czyste konto % | 60% | 10% | 35% |
Nie strzelił % | 40% | 20% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
Progi bramkowe
| Andijan | Nasaf | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
| Andijan | Nasaf | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 30% (3/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
| Andijan | Nasaf | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 65% (13/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Andijan | Nasaf | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 2.00 (4/4) | 2.00 (4/4) | — |
Over 0.5 Cards | 100% (4/4) | 100% (4/4) | — |
Over 1.5 Cards | 50% (2/4) | 50% (2/4) | — |
Over 2.5 Cards | 25% (1/4) | 25% (1/4) | — |
Over 3.5 Cards | 25% (1/4) | 25% (1/4) | — |
Over 4.5 Cards | 0% (0/4) | 0% (0/4) | — |
Over 5.5 Cards | 0% (0/4) | 0% (0/4) | — |
Over 6.5 Cards | 0% (0/4) | 0% (0/4) | — |
Over 7.5 Cards | 0% (0/4) | 0% (0/4) | — |
Total Cards | 8 | 8 | — |
Highest in a Match | 4 | 4 | — |
Lowest in a Match | 1 | 1 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Andijan | Nasaf | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 40% (16/40) | 35% (7/20) | 45% (9/20) |
Under 2.5 | 60% (24/40) | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
Under 3.5 | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

