Football Stats
Herb LDU de Quito
LDU de QuitoŚr. pkt/mecz 1.55
Ekwador / Liga Pro2 lipca 2026 00:00
Herb Orense SC
Orense SCŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy LDU de Quito

6W — LDU de Quito0D4W — Orense SC

Streaki - LDU de Quito

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • LDU de Quito — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • LDU de Quito — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • LDU de Quito — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • LDU de Quito — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • LDU de Quito — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • LDU de Quito — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • LDU de Quito — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • LDU de Quito — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • LDU de Quito — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • LDU de Quito — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • LDU de Quito — powyżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • LDU de Quito — powyżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • LDU de Quito — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Orense SC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Orense SC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Orense SC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Orense SC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Orense SC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Orense SC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Orense SC — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Orense SC — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Orense SC — powyżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Orense SC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Orense SC — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Orense SC — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
  • Orense SC — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
  • Orense SC — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Orense SC — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Orense SC — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Orense SC — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • Orense SC — powyżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - LDU de Quito

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 LDU de Quito — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 LDU de Quito — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 LDU de Quito — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 LDU de Quito — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 LDU de Quito — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 LDU de Quito — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 LDU de Quito — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 LDU de Quito — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 LDU de Quito — powyżej 5.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 LDU de Quito — powyżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu

Serie - Orense SC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Orense SC — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Orense SC — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Orense SC — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 13 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.07Herb LDU de QuitoLDU de Quito30Herb Orense SCOrense SC
21.02Herb Orense SCOrense SC12Herb LDU de QuitoLDU de Quito
06.12Herb Orense SCOrense SC21Herb LDU de QuitoLDU de Quito
05.11Herb LDU de QuitoLDU de Quito40Herb Orense SCOrense SC
29.06Herb Orense SCOrense SC21Herb LDU de QuitoLDU de Quito
01.03Herb LDU de QuitoLDU de Quito40Herb Orense SCOrense SC
06.10Herb LDU de QuitoLDU de Quito20Herb Orense SCOrense SC
19.04Herb Orense SCOrense SC10Herb LDU de QuitoLDU de Quito
23.09Herb LDU de QuitoLDU de Quito10Herb Orense SCOrense SC
22.04Herb Orense SCOrense SC21Herb LDU de QuitoLDU de Quito

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. LDU de Quito jest o 13% lepsza niż Orense SC pod względem odsetku wygranych meczów.

LDU de QuitoDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
1.70
2.10
1.90
Strzelone
0.90
1.20
1.05
Stracone
0.80
0.90
0.85
BTTS %
30%
50%
40%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
Posiadanie piłki
56%
49%
53%
Śr. strzały/mecz
16.78
10.60
13.53
Śr. faule/mecz
12.33
12.10
12.21
Orense SCDomWyjazdOgółem
Win %
50%
30%
40%
Śr. goli/mecz
2.80
2.30
2.55
Strzelone
1.60
1.10
1.35
Stracone
1.20
1.20
1.20
BTTS %
80%
60%
70%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
10%
30%
20%
Posiadanie piłki
58%
38%
48%
Śr. strzały/mecz
14.00
8.90
11.45
Śr. faule/mecz
9.70
12.60
11.15

Ostatnie 10 meczów

Orense SC jest o +22% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.90 gola/mecz
LDU de Quito u siebie
1.10 gola/mecz
Orense SC na wyjeździe

Progi bramkowe

LDU de QuitoOrense SC
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 2.5
20% (2/10)
50% (5/10)
Over 3.5
0% (0/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemLDU de QuitoOrense SC
Match Corners AVG
9.75 (36/40)
9.83 (18/20)
9.67 (18/20)
Over 6.5 Corners
86% (31/36)
89% (16/18)
83% (15/18)
Over 7.5 Corners
78% (28/36)
83% (15/18)
72% (13/18)
Over 8.5 Corners
58% (21/36)
50% (9/18)
67% (12/18)
Over 9.5 Corners
50% (18/36)
50% (9/18)
50% (9/18)
Over 10.5 Corners
39% (14/36)
39% (7/18)
39% (7/18)
Over 11.5 Corners
19% (7/36)
22% (4/18)
17% (3/18)
Over 12.5 Corners
19% (7/36)
22% (4/18)
17% (3/18)
Over 13.5 Corners
11% (4/36)
11% (2/18)
11% (2/18)
Over 14.5 Corners
6% (2/36)
6% (1/18)
6% (1/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemLDU de QuitoOrense SC
Corners Earned Match
4.85
5.50
4.20
More Corners Than Opponent
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
73% (29/40)
85% (17/20)
60% (12/20)
Over 3.5 Corners Earned
68% (27/40)
80% (16/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Corners Earned
40% (16/40)
45% (9/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Corners Earned
194
110
84

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Orense SC notuje o 9% wyższy wynik niż LDU de Quito pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemLDU de QuitoOrense SC
Match Cards AVG
5.60 (40/40)
5.35 (20/20)
5.85 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
78% (31/40)
70% (14/20)
85% (17/20)
Over 4.5 Cards
65% (26/40)
55% (11/20)
75% (15/20)
Over 5.5 Cards
57% (23/40)
50% (10/20)
65% (13/20)
Over 6.5 Cards
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Over 7.5 Cards
18% (7/40)
10% (2/20)
25% (5/20)
Total Cards
224
107
117
Highest in a Match
12
12
9
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemLDU de QuitoOrense SC
Under 0.5
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Under 1.5
28% (11/40)
35% (7/20)
20% (4/20)
Under 2.5
57% (23/40)
70% (14/20)
45% (9/20)
Under 3.5
88% (35/40)
95% (19/20)
80% (16/20)
Under 4.5
93% (37/40)
100% (20/20)
85% (17/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Liga Pro — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Aucas271458471.74
3Macara271368451.67
5LDU de Quito2812610421.50
6Barcelona SC271098391.44
7Mushuc Runa SC289109371.32
8Libertad2710710371.37
9Guayaquil City FC27999361.33
10Leones del Norte279810351.30
11Emelec279810321.19
12Deportivo Cuenca279513321.19
13Orense SC278613301.11
14Tecnico Universitario289217291.04
15Delfin SC287615270.96
16Manta FC275517200.74