Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Delfin SC
Streaki - Delfin SC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Delfin SC — poniżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Delfin SC — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Delfin SC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Delfin SC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Delfin SC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (19/20, 95%)
- Delfin SC — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Delfin SC — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- Delfin SC — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
- Delfin SC — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Delfin SC — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
- Delfin SC — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Delfin SC — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Emelec
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Emelec — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- Emelec — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Emelec — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Emelec — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Emelec — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Emelec — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Emelec — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Emelec — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
- Emelec — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Emelec — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Emelec — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
- Emelec — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Emelec — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
- Emelec — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Emelec — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Emelec — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Delfin SC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Delfin SC — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Delfin SC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Delfin SC — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Delfin SC — powyżej 7.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Delfin SC — poniżej 12.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Delfin SC — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Delfin SC — poniżej 6.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Delfin SC — powyżej 3.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Delfin SC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 10 meczach z rzędu
Serie - Emelec
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Emelec — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Emelec — zachowuje czyste konto w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Emelec — poniżej 2.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Emelec — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Emelec — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Emelec — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 17 meczach z rzędu
- 🔥 Emelec — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Emelec — powyżej 6.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Emelec — poniżej 12.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Emelec — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Emelec — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Emelec — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Emelec jest o 100% lepsza niż Delfin SC pod względem odsetku wygranych meczów.
| Delfin SC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 0% | 20% |
Śr. goli/mecz | 1.10 | 1.70 | 1.40 |
Strzelone | 0.50 | 0.30 | 0.40 |
Stracone | 0.60 | 1.40 | 1.00 |
BTTS % | 10% | 20% | 15% |
Czyste konto % | 50% | 20% | 35% |
Nie strzelił % | 50% | 80% | 65% |
Posiadanie piłki | 43% | 33% | 38% |
Śr. strzały/mecz | 11.60 | 8.50 | 10.05 |
Śr. faule/mecz | 13.60 | 9.40 | 11.50 |
| Emelec | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 20% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 1.70 | 2.05 |
Strzelone | 1.60 | 0.40 | 1.00 |
Stracone | 0.80 | 1.30 | 1.05 |
BTTS % | 40% | 20% | 30% |
Czyste konto % | 50% | 40% | 45% |
Nie strzelił % | 10% | 60% | 35% |
Posiadanie piłki | 48% | 48% | 48% |
Śr. strzały/mecz | 13.10 | 7.88 | 10.78 |
Śr. faule/mecz | 11.80 | 7.25 | 9.78 |
Ostatnie 10 meczów
- 31.05.2026Lvs Deportivo Cuenca0-1
- 24.05.2026Lvs Barcelona SC1-2
- 16.05.2026Dvs Universidad Catolica2-2
- 09.05.2026Lvs Tecnico Universitario0-4
- 03.05.2026Wvs Mushuc Runa SC1-0
- 28.04.2026Lvs Aucas0-1
- 22.04.2026Lvs Independiente del Valle0-1
- 19.04.2026Dvs Orense SC0-0
- 11.04.2026Wvs LDU de Quito1-0
- 05.04.2026Lvs Leones del Norte0-1
- 31.05.2026Wvs Universidad Catolica1-0
- 24.05.2026Wvs Macara2-0
- 20.05.2026Dvs Daquilema FC0-0
- 17.05.2026Dvs Manta FC0-0
- 10.05.2026Dvs Libertad1-1
- 03.05.2026Lvs Leones del Norte0-2
- 25.04.2026Wvs LDU de Quito1-0
- 22.04.2026Wvs Tecnico Universitario1-0
- 18.04.2026Lvs Guayaquil City FC1-3
- 12.04.2026Lvs Aucas0-2
Progi bramkowe
| Delfin SC | Emelec | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
| Delfin SC | Emelec | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 1.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 100% (10/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
| Delfin SC | Emelec | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Emelec notuje o 8% wyższy wynik niż Delfin SC pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Delfin SC | Emelec | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.71 (38/40) | 8.40 (20/20) | 9.06 (18/20) |
Over 6.5 Corners | 84% (32/38) | 80% (16/20) | 89% (16/18) |
Over 7.5 Corners | 66% (25/38) | 60% (12/20) | 72% (13/18) |
Over 8.5 Corners | 50% (19/38) | 50% (10/20) | 50% (9/18) |
Over 9.5 Corners | 29% (11/38) | 25% (5/20) | 33% (6/18) |
Over 10.5 Corners | 21% (8/38) | 15% (3/20) | 28% (5/18) |
Over 11.5 Corners | 21% (8/38) | 15% (3/20) | 28% (5/18) |
Over 12.5 Corners | 8% (3/38) | 5% (1/20) | 11% (2/18) |
Over 13.5 Corners | 3% (1/38) | 0% (0/20) | 6% (1/18) |
Over 14.5 Corners | 3% (1/38) | 0% (0/20) | 6% (1/18) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Delfin SC | Emelec | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 3.73 | 2.80 | 4.65 |
More Corners Than Opponent | 30% (12/40) | 20% (4/20) | 40% (8/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 57% (23/40) | 35% (7/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 45% (18/40) | 30% (6/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 28% (11/40) | 15% (3/20) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 25% (10/40) | 15% (3/20) | 35% (7/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 13% (5/40) | 5% (1/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 10% (4/40) | 5% (1/20) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Corners Earned | 149 | 56 | 93 |
| Ogółem | Delfin SC | Emelec | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.95 | 5.60 | 4.30 |
More Corners Than Opponent | 30% (12/40) | 20% (4/20) | 40% (8/20) |
Over 2.5 Corners Against | 75% (30/40) | 85% (17/20) | 65% (13/20) |
Over 3.5 Corners Against | 68% (27/40) | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Corners Against | 55% (22/40) | 70% (14/20) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Corners Against | 38% (15/40) | 50% (10/20) | 25% (5/20) |
Over 6.5 Corners Against | 28% (11/40) | 40% (8/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Corners Against | 18% (7/40) | 20% (4/20) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Against | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Corners Against | 198 | 112 | 86 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Delfin SC notuje o 21% wyższy wynik niż Emelec pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Delfin SC | Emelec | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.80 (40/40) | 5.25 (20/20) | 4.35 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |
Over 2.5 Cards | 80% (32/40) | 90% (18/20) | 70% (14/20) |
Over 3.5 Cards | 70% (28/40) | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
Over 4.5 Cards | 48% (19/40) | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
Over 5.5 Cards | 30% (12/40) | 40% (8/20) | 20% (4/20) |
Over 6.5 Cards | 28% (11/40) | 40% (8/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Cards | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Total Cards | 192 | 105 | 87 |
Highest in a Match | 10 | 10 | 10 |
Lowest in a Match | 1 | 2 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Delfin SC | Emelec | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 55% (22/40) | 75% (15/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 80% (32/40) | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Under 3.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

