Football Stats
Herb Independiente del Valle
Independiente del ValleŚr. pkt/mecz 2.20
Ekwador / Liga Pro4 lipca 2026 02:00
Herb Manta FC
Manta FCŚr. pkt/mecz 1.05

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

6 spotkań — z perspektywy Independiente del Valle

Streaki - Independiente del Valle

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Independiente del Valle — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Independiente del Valle — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Independiente del Valle — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Independiente del Valle — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Independiente del Valle — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Independiente del Valle — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Independiente del Valle — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Independiente del Valle — powyżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Independiente del Valle — powyżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Independiente del Valle — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Independiente del Valle — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Independiente del Valle — wygrywa (14/20, 70%)
  • Independiente del Valle — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Independiente del Valle — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Independiente del Valle — ma więcej rożnych niż przeciwnik (14/20, 70%)

Streaki - Manta FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Manta FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Manta FC — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Manta FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Manta FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Manta FC — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Manta FC — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Manta FC — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Manta FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Manta FC — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Manta FC — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Manta FC — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Manta FC — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Manta FC — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Manta FC — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Independiente del Valle

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Independiente del Valle — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente del Valle — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente del Valle — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente del Valle — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente del Valle — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente del Valle — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente del Valle — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente del Valle — powyżej 3.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente del Valle — powyżej 3.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente del Valle — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 4 meczach z rzędu

Serie - Manta FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Manta FC — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Manta FC — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 21 meczach z rzędu
  • 🔥 Manta FC — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Manta FC — poniżej 4.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Manta FC — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Manta FC — poniżej 12.5 rożnych w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Manta FC — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Manta FC — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Manta FC — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
04.07Herb Independiente del ValleIndependiente del Valle40Herb Manta FCManta FC
03.03Herb Manta FCManta FC02Herb Independiente del ValleIndependiente del Valle
10.08Herb Manta FCManta FC00Herb Independiente del ValleIndependiente del Valle
20.04Herb Independiente del ValleIndependiente del Valle20Herb Manta FCManta FC
19.10Herb Independiente del ValleIndependiente del Valle11Herb Manta FCManta FC
02.05Herb Manta FCManta FC21Herb Independiente del ValleIndependiente del Valle

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Independiente del Valle jest o 133% lepsza niż Manta FC pod względem odsetku wygranych meczów.

Independiente del ValleDomWyjazdOgółem
Win %
60%
80%
70%
Śr. goli/mecz
2.40
3.10
2.75
Strzelone
1.50
2.00
1.75
Stracone
0.90
1.10
1.00
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Posiadanie piłki
62%
52%
57%
Śr. strzały/mecz
19.40
14.80
17.10
Śr. faule/mecz
8.30
9.50
8.90
Manta FCDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
1.80
2.20
2.00
Strzelone
0.90
0.70
0.80
Stracone
0.90
1.50
1.20
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
60%
50%
55%
Posiadanie piłki
50%
39%
45%
Śr. strzały/mecz
12.50
6.70
9.60
Śr. faule/mecz
15.60
10.10
12.85

Ostatnie 10 meczów

Independiente del Valle jest o +114% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Independiente del Valle u siebie
0.70 gola/mecz
Manta FC na wyjeździe

Progi bramkowe

Independiente del ValleManta FC
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 2.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 3.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
60% (12/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemIndependiente del ValleManta FC
Match Corners AVG
9.22 (40/40)
9.05 (20/20)
9.40 (20/20)
Over 6.5 Corners
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Over 7.5 Corners
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 8.5 Corners
65% (26/40)
60% (12/20)
70% (14/20)
Over 9.5 Corners
50% (20/40)
45% (9/20)
55% (11/20)
Over 10.5 Corners
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Over 11.5 Corners
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Over 12.5 Corners
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Over 13.5 Corners
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Over 14.5 Corners
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemIndependiente del ValleManta FC
Corners Earned Match
5.17
6.10
4.25
More Corners Than Opponent
50% (20/40)
70% (14/20)
30% (6/20)
Over 2.5 Corners Earned
85% (34/40)
95% (19/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
68% (27/40)
80% (16/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
40% (16/40)
45% (9/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
30% (12/40)
40% (8/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Corners Earned
207
122
85

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Independiente del Valle notuje o 13% wyższy wynik niż Manta FC pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemIndependiente del ValleManta FC
Match Cards AVG
5.65 (40/40)
6.00 (20/20)
5.30 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Cards
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Over 4.5 Cards
70% (28/40)
75% (15/20)
65% (13/20)
Over 5.5 Cards
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Cards
35% (14/40)
45% (9/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Total Cards
226
120
106
Highest in a Match
12
12
10
Lowest in a Match
1
1
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemIndependiente del ValleManta FC
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
35% (14/40)
25% (5/20)
45% (9/20)
Under 2.5
60% (24/40)
50% (10/20)
70% (14/20)
Under 3.5
78% (31/40)
70% (14/20)
85% (17/20)
Under 4.5
88% (35/40)
80% (16/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Liga Pro — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Aucas271458471.74
3Macara271368451.67
5LDU de Quito2812610421.50
6Barcelona SC271098391.44
7Mushuc Runa SC289109371.32
8Libertad2710710371.37
9Guayaquil City FC27999361.33
10Leones del Norte279810351.30
11Emelec279810321.19
12Deportivo Cuenca279513321.19
13Orense SC278613301.11
14Tecnico Universitario289217291.04
15Delfin SC287615270.96
16Manta FC275517200.74