Football Stats
Herb Guayaquil City FC
Guayaquil City FCŚr. pkt/mecz 1.00
Ekwador / Liga Pro12 lipca 2026 01:00
Herb Delfin SC
Delfin SCŚr. pkt/mecz 0.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Guayaquil City FC

Streaki - Guayaquil City FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Guayaquil City FC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Guayaquil City FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Guayaquil City FC — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Guayaquil City FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Guayaquil City FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (20/20, 100%)
  • Guayaquil City FC — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • Guayaquil City FC — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Guayaquil City FC — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Guayaquil City FC — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Guayaquil City FC — poniżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Guayaquil City FC — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Guayaquil City FC — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Guayaquil City FC — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Delfin SC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Delfin SC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Delfin SC — nie strzela gola na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Delfin SC — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Delfin SC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Delfin SC — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Delfin SC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Delfin SC — powyżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Delfin SC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Delfin SC — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Delfin SC — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Delfin SC — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • Delfin SC — poniżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Delfin SC — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Delfin SC — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Delfin SC — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Guayaquil City FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Guayaquil City FC — przegrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Guayaquil City FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Guayaquil City FC — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Guayaquil City FC — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Guayaquil City FC — poniżej 4.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Guayaquil City FC — poniżej 11.5 rożnych w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Guayaquil City FC — poniżej 5.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Guayaquil City FC — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Guayaquil City FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 25 meczach z rzędu

Serie - Delfin SC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Delfin SC — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Delfin SC — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Delfin SC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Delfin SC — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Delfin SC — powyżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Delfin SC — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Delfin SC — powyżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Delfin SC — poniżej 6.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Delfin SC — powyżej 3.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Delfin SC — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 11 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
11.07Herb Guayaquil City FCGuayaquil City FC21Herb Delfin SCDelfin SC
07.03Herb Delfin SCDelfin SC10Herb Guayaquil City FCGuayaquil City FC
24.09Herb Delfin SCDelfin SC10Herb Guayaquil City FCGuayaquil City FC
22.04Herb Guayaquil City FCGuayaquil City FC21Herb Delfin SCDelfin SC
30.07Herb Delfin SCDelfin SC13Herb Guayaquil City FCGuayaquil City FC
15.03Herb Guayaquil City FCGuayaquil City FC11Herb Delfin SCDelfin SC
14.08Herb Guayaquil City FCGuayaquil City FC21Herb Delfin SCDelfin SC
12.03Herb Delfin SCDelfin SC11Herb Guayaquil City FCGuayaquil City FC
18.11Herb Delfin SCDelfin SC11Herb Guayaquil City FCGuayaquil City FC
19.08Herb Guayaquil City FCGuayaquil City FC00Herb Delfin SCDelfin SC

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Guayaquil City FC jest o 25% lepsza niż Delfin SC pod względem odsetku wygranych meczów.

Guayaquil City FCDomWyjazdOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
1.90
2.30
2.10
Strzelone
0.80
0.90
0.85
Stracone
1.10
1.40
1.25
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
40%
40%
40%
Posiadanie piłki
56%
53%
55%
Śr. strzały/mecz
8.88
7.75
8.31
Śr. faule/mecz
9.38
6.75
8.06
Delfin SCDomWyjazdOgółem
Win %
40%
0%
20%
Śr. goli/mecz
1.20
1.70
1.45
Strzelone
0.60
0.30
0.45
Stracone
0.60
1.40
1.00
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
40%
80%
60%
Posiadanie piłki
43%
33%
38%
Śr. strzały/mecz
12.20
8.50
10.35
Śr. faule/mecz
13.80
9.40
11.60

Ostatnie 10 meczów

Guayaquil City FC jest o +167% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.80 gola/mecz
Guayaquil City FC u siebie
0.30 gola/mecz
Delfin SC na wyjeździe

Progi bramkowe

Guayaquil City FCDelfin SC
Over 0.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 1.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 2.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 3.5
10% (1/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
80% (8/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
45% (9/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Delfin SC notuje o 16% wyższy wynik niż Guayaquil City FC pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemGuayaquil City FCDelfin SC
Match Corners AVG
8.08 (36/40)
7.44 (16/20)
8.60 (20/20)
Over 6.5 Corners
75% (27/36)
69% (11/16)
80% (16/20)
Over 7.5 Corners
56% (20/36)
50% (8/16)
60% (12/20)
Over 8.5 Corners
36% (13/36)
19% (3/16)
50% (10/20)
Over 9.5 Corners
25% (9/36)
19% (3/16)
30% (6/20)
Over 10.5 Corners
19% (7/36)
19% (3/16)
20% (4/20)
Over 11.5 Corners
14% (5/36)
6% (1/16)
20% (4/20)
Over 12.5 Corners
6% (2/36)
0% (0/16)
10% (2/20)
Over 13.5 Corners
0% (0/36)
0% (0/16)
0% (0/20)
Over 14.5 Corners
0% (0/36)
0% (0/16)
0% (0/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemGuayaquil City FCDelfin SC
Corners Earned Match
2.95
2.85
3.05
More Corners Than Opponent
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Over 2.5 Corners Earned
50% (20/40)
60% (12/20)
40% (8/20)
Over 3.5 Corners Earned
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Over 4.5 Corners Earned
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Over 5.5 Corners Earned
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Corners Earned
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Corners Earned
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Corners Earned
118
57
61

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Delfin SC notuje o 21% wyższy wynik niż Guayaquil City FC pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemGuayaquil City FCDelfin SC
Match Cards AVG
4.80 (40/40)
4.35 (20/20)
5.25 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
48% (19/40)
45% (9/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Cards
30% (12/40)
20% (4/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Cards
28% (11/40)
15% (3/20)
40% (8/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Total Cards
192
87
105
Highest in a Match
10
9
10
Lowest in a Match
1
1
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemGuayaquil City FCDelfin SC
Under 0.5
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Under 1.5
60% (24/40)
50% (10/20)
70% (14/20)
Under 2.5
73% (29/40)
65% (13/20)
80% (16/20)
Under 3.5
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Under 4.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Liga Pro — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Aucas271458471.74
3Macara271368451.67
5LDU de Quito2812610421.50
6Barcelona SC271098391.44
7Mushuc Runa SC289109371.32
8Libertad2710710371.37
9Guayaquil City FC27999361.33
10Leones del Norte279810351.30
11Emelec279810321.19
12Deportivo Cuenca279513321.19
13Orense SC278613301.11
14Tecnico Universitario289217291.04
15Delfin SC287615270.96
16Manta FC275517200.74