Football Stats
Herb Leones del Norte
Leones del NorteŚr. pkt/mecz 1.25
Ekwador / Liga Pro11 lipca 2026 00:00
Herb Universidad Catolica
Universidad CatolicaŚr. pkt/mecz 1.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Leones del Norte

Streaki - Leones del Norte

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Leones del Norte — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Leones del Norte — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Leones del Norte — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Leones del Norte — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Leones del Norte — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Leones del Norte — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Leones del Norte — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Leones del Norte — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Leones del Norte — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Leones del Norte — powyżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
  • Leones del Norte — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/17, 88%)
  • Leones del Norte — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Leones del Norte — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Leones del Norte — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Leones del Norte — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Leones del Norte — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Leones del Norte — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Universidad Catolica

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Universidad Catolica — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Universidad Catolica — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Universidad Catolica — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Universidad Catolica — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Universidad Catolica — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Universidad Catolica — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Universidad Catolica — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Universidad Catolica — powyżej 7.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Universidad Catolica — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Universidad Catolica — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Universidad Catolica — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Universidad Catolica — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Universidad Catolica — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Universidad Catolica — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Universidad Catolica — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Universidad Catolica — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Universidad Catolica — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Leones del Norte

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Leones del Norte — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Leones del Norte — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Leones del Norte — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Leones del Norte — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Leones del Norte — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Leones del Norte — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Leones del Norte — poniżej 11.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Leones del Norte — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Leones del Norte — poniżej 6.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Leones del Norte — powyżej 3.5 kartek łącznie w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Leones del Norte — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 17 meczach z rzędu

Serie - Universidad Catolica

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Universidad Catolica — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Universidad Catolica — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Universidad Catolica — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Universidad Catolica — powyżej 6.5 rożnych w 18 meczach z rzędu
  • 🔥 Universidad Catolica — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Universidad Catolica — poniżej 5.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Universidad Catolica — poniżej 6.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Universidad Catolica — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
10.07Herb Leones del NorteLeones del Norte10Herb Universidad CatolicaUniversidad Catolica
08.03Herb Universidad CatolicaUniversidad Catolica30Herb Leones del NorteLeones del Norte

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Universidad Catolica jest o 17% lepsza niż Leones del Norte pod względem odsetku wygranych meczów.

Leones del NorteDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
1.90
2.10
2.00
Strzelone
1.20
0.80
1.00
Stracone
0.70
1.30
1.00
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Posiadanie piłki
48%
43%
45%
Śr. strzały/mecz
10.75
9.56
10.12
Śr. faule/mecz
12.75
10.56
11.59
Universidad CatolicaDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
3.20
1.80
2.50
Strzelone
2.10
0.80
1.45
Stracone
1.10
1.00
1.05
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
10%
40%
25%
Posiadanie piłki
63%
52%
58%
Śr. strzały/mecz
16.20
9.90
13.05
Śr. faule/mecz
12.20
10.00
11.10

Ostatnie 10 meczów

Leones del Norte jest o +50% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Leones del Norte u siebie
0.80 gola/mecz
Universidad Catolica na wyjeździe

Progi bramkowe

Leones del NorteUniversidad Catolica
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 2.5
20% (2/10)
20% (2/10)
Over 3.5
10% (1/10)
0% (0/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemLeones del NorteUniversidad Catolica
Match Corners AVG
8.73 (37/40)
8.71 (17/20)
8.75 (20/20)
Over 6.5 Corners
89% (33/37)
82% (14/17)
95% (19/20)
Over 7.5 Corners
76% (28/37)
71% (12/17)
80% (16/20)
Over 8.5 Corners
46% (17/37)
53% (9/17)
40% (8/20)
Over 9.5 Corners
27% (10/37)
35% (6/17)
20% (4/20)
Over 10.5 Corners
24% (9/37)
29% (5/17)
20% (4/20)
Over 11.5 Corners
14% (5/37)
18% (3/17)
10% (2/20)
Over 12.5 Corners
8% (3/37)
6% (1/17)
10% (2/20)
Over 13.5 Corners
3% (1/37)
0% (0/17)
5% (1/20)
Over 14.5 Corners
0% (0/37)
0% (0/17)
0% (0/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemLeones del NorteUniversidad Catolica
Corners Earned Match
4.27
3.71
4.75
More Corners Than Opponent
41% (15/37)
29% (5/17)
50% (10/20)
Over 2.5 Corners Earned
78% (29/37)
65% (11/17)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
62% (23/37)
53% (9/17)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
49% (18/37)
35% (6/17)
60% (12/20)
Over 5.5 Corners Earned
22% (8/37)
18% (3/17)
25% (5/20)
Over 6.5 Corners Earned
14% (5/37)
12% (2/17)
15% (3/20)
Over 7.5 Corners Earned
3% (1/37)
0% (0/17)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
3% (1/37)
0% (0/17)
5% (1/20)
Corners Earned
158
63
95

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Leones del Norte notuje o 35% wyższy wynik niż Universidad Catolica pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemLeones del NorteUniversidad Catolica
Match Cards AVG
4.41 (37/37)
5.12 (17/17)
3.80 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (37/37)
100% (17/17)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
92% (34/37)
94% (16/17)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
78% (29/37)
94% (16/17)
65% (13/20)
Over 3.5 Cards
65% (24/37)
94% (16/17)
40% (8/20)
Over 4.5 Cards
43% (16/37)
53% (9/17)
35% (7/20)
Over 5.5 Cards
27% (10/37)
29% (5/17)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
19% (7/37)
24% (4/17)
15% (3/20)
Over 7.5 Cards
8% (3/37)
12% (2/17)
5% (1/20)
Total Cards
163
87
76
Highest in a Match
10
10
9
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemLeones del NorteUniversidad Catolica
Under 0.5
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Under 1.5
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Under 2.5
63% (25/40)
65% (13/20)
60% (12/20)
Under 3.5
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Under 4.5
93% (37/40)
100% (20/20)
85% (17/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Liga Pro — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Aucas271458471.74
3Macara271368451.67
5LDU de Quito2812610421.50
6Barcelona SC271098391.44
7Mushuc Runa SC289109371.32
8Libertad2710710371.37
9Guayaquil City FC27999361.33
10Leones del Norte279810351.30
11Emelec279810321.19
12Deportivo Cuenca279513321.19
13Orense SC278613301.11
14Tecnico Universitario289217291.04
15Delfin SC287615270.96
16Manta FC275517200.74