Football Stats
Herb Aucas
AucasŚr. pkt/mecz 1.75
Ekwador / Liga Pro16 lipca 2026 23:30
Herb Independiente del Valle
Independiente del ValleŚr. pkt/mecz 2.45

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Aucas

Streaki - Aucas

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Aucas — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Aucas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Aucas — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Aucas — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Aucas — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Aucas — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Aucas — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Aucas — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
  • Aucas — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Aucas — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Aucas — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Aucas — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Aucas — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Aucas — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Aucas — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Aucas — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
  • Aucas — ma więcej rożnych niż przeciwnik (14/20, 70%)

Streaki - Independiente del Valle

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Independiente del Valle — wygrywa na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Independiente del Valle — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Independiente del Valle — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Independiente del Valle — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Independiente del Valle — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Independiente del Valle — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Independiente del Valle — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Independiente del Valle — wygrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Independiente del Valle — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Independiente del Valle — powyżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
  • Independiente del Valle — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Independiente del Valle — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Independiente del Valle — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Independiente del Valle — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Independiente del Valle — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Independiente del Valle — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Independiente del Valle — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Independiente del Valle — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Independiente del Valle — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Independiente del Valle — ma więcej rożnych niż przeciwnik (14/20, 70%)

Serie - Aucas

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Aucas — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Aucas — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Aucas — poniżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Aucas — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Aucas — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Aucas — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Aucas — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Aucas — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 21 meczach z rzędu
  • 🔥 Aucas — powyżej 1.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Aucas — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Aucas — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Aucas — poniżej 12.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Aucas — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Aucas — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Aucas — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu

Serie - Independiente del Valle

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Independiente del Valle — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente del Valle — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente del Valle — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente del Valle — powyżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente del Valle — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente del Valle — jest niepokonany w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente del Valle — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente del Valle — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente del Valle — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente del Valle — więcej goli pada w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente del Valle — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente del Valle — poniżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente del Valle — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente del Valle — powyżej 3.5 kartek w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente del Valle — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente del Valle — powyżej 3.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente del Valle — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente del Valle — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
16.07Herb AucasAucas03Herb Independiente del ValleIndependiente del Valle
14.03Herb Independiente del ValleIndependiente del Valle22Herb AucasAucas
19.07Herb Independiente del ValleIndependiente del Valle21Herb AucasAucas
28.03Herb AucasAucas12Herb Independiente del ValleIndependiente del Valle
01.09Herb AucasAucas02Herb Independiente del ValleIndependiente del Valle
24.03Herb Independiente del ValleIndependiente del Valle11Herb AucasAucas
11.11Herb AucasAucas20Herb Independiente del ValleIndependiente del Valle
02.06Herb Independiente del ValleIndependiente del Valle20Herb AucasAucas
23.07Herb AucasAucas50Herb Independiente del ValleIndependiente del Valle
07.03Herb Independiente del ValleIndependiente del Valle10Herb AucasAucas

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Independiente del Valle jest o 60% lepsza niż Aucas pod względem odsetku wygranych meczów.

AucasDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
2.20
1.80
2.00
Strzelone
1.30
0.90
1.10
Stracone
0.90
0.90
0.90
BTTS %
40%
30%
35%
Czyste konto %
30%
60%
45%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Posiadanie piłki
64%
52%
57%
Śr. strzały/mecz
14.44
13.20
13.79
Śr. faule/mecz
12.11
12.20
12.16
Independiente del ValleDomWyjazdOgółem
Win %
70%
90%
80%
Śr. goli/mecz
2.80
3.30
3.05
Strzelone
1.90
2.30
2.10
Stracone
0.90
1.00
0.95
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
10%
10%
10%
Posiadanie piłki
63%
54%
59%
Śr. strzały/mecz
19.90
16.10
18.00
Śr. faule/mecz
8.10
9.40
8.75

Ostatnie 10 meczów

Independiente del Valle jest o +77% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Aucas u siebie
2.30 gola/mecz
Independiente del Valle na wyjeździe

Progi bramkowe

AucasIndependiente del Valle
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
60% (6/10)
80% (8/10)
Over 2.5
30% (3/10)
60% (6/10)
Over 3.5
20% (2/10)
40% (4/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemAucasIndependiente del Valle
Match Corners AVG
9.15 (39/40)
9.26 (19/20)
9.05 (20/20)
Over 6.5 Corners
77% (30/39)
74% (14/19)
80% (16/20)
Over 7.5 Corners
72% (28/39)
74% (14/19)
70% (14/20)
Over 8.5 Corners
56% (22/39)
53% (10/19)
60% (12/20)
Over 9.5 Corners
44% (17/39)
42% (8/19)
45% (9/20)
Over 10.5 Corners
33% (13/39)
37% (7/19)
30% (6/20)
Over 11.5 Corners
28% (11/39)
32% (6/19)
25% (5/20)
Over 12.5 Corners
10% (4/39)
5% (1/19)
15% (3/20)
Over 13.5 Corners
8% (3/39)
5% (1/19)
10% (2/20)
Over 14.5 Corners
5% (2/39)
5% (1/19)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAucasIndependiente del Valle
Corners Earned Match
5.90
5.70
6.10
More Corners Than Opponent
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 2.5 Corners Earned
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Corners Earned
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Corners Earned
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Corners Earned
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Over 6.5 Corners Earned
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Corners Earned
236
114
122

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemAucasIndependiente del Valle
Match Cards AVG
5.45 (40/40)
5.35 (20/20)
5.55 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Cards
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
Over 4.5 Cards
63% (25/40)
55% (11/20)
70% (14/20)
Over 5.5 Cards
40% (16/40)
35% (7/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Cards
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Over 7.5 Cards
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Total Cards
218
107
111
Highest in a Match
10
10
9
Lowest in a Match
1
2
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAucasIndependiente del Valle
Under 0.5
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Under 1.5
35% (14/40)
50% (10/20)
20% (4/20)
Under 2.5
57% (23/40)
70% (14/20)
45% (9/20)
Under 3.5
70% (28/40)
80% (16/20)
60% (12/20)
Under 4.5
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Liga Pro — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Aucas271458471.74
3Macara271368451.67
5LDU de Quito2812610421.50
6Barcelona SC271098391.44
7Mushuc Runa SC289109371.32
8Libertad2710710371.37
9Guayaquil City FC27999361.33
10Leones del Norte279810351.30
11Emelec279810321.19
12Deportivo Cuenca279513321.19
13Orense SC278613301.11
14Tecnico Universitario289217291.04
15Delfin SC287615270.96
16Manta FC275517200.74