Football Stats
Herb Delfin SC
Delfin SCŚr. pkt/mecz 1.00
Ekwador / Liga Pro18 lipca 2026 02:00
Herb Macara
MacaraŚr. pkt/mecz 1.60

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Delfin SC

4W — Delfin SC3D3W — Macara

Streaki - Delfin SC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Delfin SC — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Delfin SC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Delfin SC — poniżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Delfin SC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Delfin SC — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Delfin SC — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Delfin SC — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Delfin SC — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Delfin SC — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Delfin SC — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
  • Delfin SC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Delfin SC — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Delfin SC — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Delfin SC — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)

Streaki - Macara

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Macara — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Macara — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Macara — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Macara — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Macara — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Macara — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Macara — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Macara — powyżej 7.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Macara — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Macara — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Macara — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Macara — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Macara — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Macara — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Macara — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Macara — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Macara — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Delfin SC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Delfin SC — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Delfin SC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Delfin SC — powyżej 1.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Delfin SC — powyżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Delfin SC — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Delfin SC — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Delfin SC — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 13 meczach z rzędu

Serie - Macara

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Macara — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Macara — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Macara — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Macara — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Macara — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Macara — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Macara — powyżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Macara — powyżej 7.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Macara — poniżej 11.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Macara — powyżej 2.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Macara — poniżej 5.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Macara — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Macara — poniżej 5.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Macara — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
18.07Herb Delfin SCDelfin SC21Herb MacaraMacara
18.03Herb MacaraMacara10Herb Delfin SCDelfin SC
23.11Herb MacaraMacara30Herb Delfin SCDelfin SC
18.10Herb Delfin SCDelfin SC04Herb MacaraMacara
10.08Herb MacaraMacara00Herb Delfin SCDelfin SC
20.04Herb Delfin SCDelfin SC00Herb MacaraMacara
07.10Herb MacaraMacara02Herb Delfin SCDelfin SC
19.04Herb Delfin SCDelfin SC11Herb MacaraMacara
26.07Herb MacaraMacara12Herb Delfin SCDelfin SC
06.03Herb Delfin SCDelfin SC10Herb MacaraMacara

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Macara jest o 80% lepsza niż Delfin SC pod względem odsetku wygranych meczów.

Delfin SCDomWyjazdOgółem
Win %
40%
10%
25%
Śr. goli/mecz
1.20
1.80
1.50
Strzelone
0.60
0.50
0.55
Stracone
0.60
1.30
0.95
BTTS %
20%
30%
25%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
40%
60%
50%
Posiadanie piłki
43%
33%
38%
Śr. strzały/mecz
12.20
9.00
10.60
Śr. faule/mecz
13.80
10.50
12.15
MacaraDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
2.10
2.00
2.05
Strzelone
1.20
1.00
1.10
Stracone
0.90
1.00
0.95
BTTS %
40%
30%
35%
Czyste konto %
40%
50%
45%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Posiadanie piłki
51%
47%
49%
Śr. strzały/mecz
13.20
10.90
12.05
Śr. faule/mecz
12.70
12.30
12.50

Ostatnie 10 meczów

Macara jest o +67% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.60 gola/mecz
Delfin SC u siebie
1.00 gola/mecz
Macara na wyjeździe

Progi bramkowe

Delfin SCMacara
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
20% (2/10)
80% (8/10)
Over 2.5
10% (1/10)
20% (2/10)
Over 3.5
0% (0/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
45% (9/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Macara notuje o 8% wyższy wynik niż Delfin SC pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDelfin SCMacara
Match Corners AVG
8.95 (40/40)
8.60 (20/20)
9.30 (20/20)
Over 6.5 Corners
90% (36/40)
80% (16/20)
100% (20/20)
Over 7.5 Corners
75% (30/40)
60% (12/20)
90% (18/20)
Over 8.5 Corners
53% (21/40)
50% (10/20)
55% (11/20)
Over 9.5 Corners
38% (15/40)
35% (7/20)
40% (8/20)
Over 10.5 Corners
23% (9/40)
20% (4/20)
25% (5/20)
Over 11.5 Corners
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Over 12.5 Corners
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 13.5 Corners
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)
Over 14.5 Corners
0% (0/40)
0% (0/20)
0% (0/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDelfin SCMacara
Corners Earned Match
3.98
3.20
4.75
More Corners Than Opponent
33% (13/40)
25% (5/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
65% (26/40)
45% (9/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
55% (22/40)
40% (8/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
33% (13/40)
25% (5/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Corners Earned
28% (11/40)
20% (4/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
18% (7/40)
10% (2/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Corners Earned
159
64
95

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Delfin SC notuje o 18% wyższy wynik niż Macara pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDelfin SCMacara
Match Cards AVG
4.90 (40/40)
5.30 (20/20)
4.50 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Cards
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Cards
25% (10/40)
40% (8/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Cards
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Total Cards
196
106
90
Highest in a Match
10
10
10
Lowest in a Match
1
1
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDelfin SCMacara
Under 0.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 1.5
50% (20/40)
70% (14/20)
30% (6/20)
Under 2.5
73% (29/40)
80% (16/20)
65% (13/20)
Under 3.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 4.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Liga Pro — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Aucas271458471.74
3Macara271368451.67
5LDU de Quito2812610421.50
6Barcelona SC271098391.44
7Mushuc Runa SC289109371.32
8Libertad2710710371.37
9Guayaquil City FC27999361.33
10Leones del Norte279810351.30
11Emelec279810321.19
12Deportivo Cuenca279513321.19
13Orense SC278613301.11
14Tecnico Universitario289217291.04
15Delfin SC287615270.96
16Manta FC275517200.74