Football Stats
Herb Mushuc Runa SC
Mushuc Runa SCŚr. pkt/mecz 1.10
Ekwador / Liga Pro20 lipca 2026 21:00
Herb Orense SC
Orense SCŚr. pkt/mecz 1.15

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Mushuc Runa SC

3W — Mushuc Runa SC3D4W — Orense SC

Streaki - Mushuc Runa SC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Mushuc Runa SC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Mushuc Runa SC — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Mushuc Runa SC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Mushuc Runa SC — powyżej 1.5 spalonych (10/10, 100%)
  • Mushuc Runa SC — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Mushuc Runa SC — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Mushuc Runa SC — powyżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Mushuc Runa SC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Mushuc Runa SC — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Mushuc Runa SC — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Mushuc Runa SC — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Mushuc Runa SC — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Mushuc Runa SC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Mushuc Runa SC — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)

Streaki - Orense SC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Orense SC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Orense SC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Orense SC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Orense SC — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Orense SC — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Orense SC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Orense SC — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
  • Orense SC — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Orense SC — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Orense SC — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Orense SC — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • Orense SC — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Mushuc Runa SC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Mushuc Runa SC — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mushuc Runa SC — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mushuc Runa SC — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mushuc Runa SC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mushuc Runa SC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mushuc Runa SC — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Mushuc Runa SC — powyżej 1.5 spalonych w 27 meczach z rzędu
  • 🔥 Mushuc Runa SC — poniżej 4.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Mushuc Runa SC — powyżej 7.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Mushuc Runa SC — poniżej 12.5 rożnych w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Mushuc Runa SC — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mushuc Runa SC — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mushuc Runa SC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Serie - Orense SC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Orense SC — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Orense SC — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Orense SC — powyżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Orense SC — poniżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Orense SC — powyżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Orense SC — powyżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Orense SC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
20.07Herb Mushuc Runa SCMushuc Runa SC21Herb Orense SCOrense SC
19.03Herb Orense SCOrense SC32Herb Mushuc Runa SCMushuc Runa SC
14.09Herb Orense SCOrense SC31Herb Mushuc Runa SCMushuc Runa SC
17.05Herb Mushuc Runa SCMushuc Runa SC25Herb Orense SCOrense SC
22.09Herb Mushuc Runa SCMushuc Runa SC30Herb Orense SCOrense SC
06.04Herb Orense SCOrense SC22Herb Mushuc Runa SCMushuc Runa SC
11.11Herb Orense SCOrense SC10Herb Mushuc Runa SCMushuc Runa SC
03.06Herb Mushuc Runa SCMushuc Runa SC31Herb Orense SCOrense SC
13.08Herb Mushuc Runa SCMushuc Runa SC11Herb Orense SCOrense SC
03.04Herb Orense SCOrense SC00Herb Mushuc Runa SCMushuc Runa SC

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Orense SC jest o 20% lepsza niż Mushuc Runa SC pod względem odsetku wygranych meczów.

Mushuc Runa SCDomWyjazdOgółem
Win %
40%
10%
25%
Śr. goli/mecz
2.20
3.10
2.65
Strzelone
1.20
1.20
1.20
Stracone
1.00
1.90
1.45
BTTS %
40%
80%
60%
Czyste konto %
60%
10%
35%
Nie strzelił %
30%
20%
25%
Posiadanie piłki
51%
43%
47%
Śr. strzały/mecz
14.60
9.50
12.05
Śr. faule/mecz
10.90
12.00
11.45
Orense SCDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
2.50
2.60
2.55
Strzelone
1.20
1.10
1.15
Stracone
1.30
1.50
1.40
BTTS %
70%
60%
65%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
62%
43%
51%
Śr. strzały/mecz
11.22
9.40
10.26
Śr. faule/mecz
11.67
12.80
12.26

Ostatnie 10 meczów

Mushuc Runa SC jest o +9% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Mushuc Runa SC u siebie
1.10 gola/mecz
Orense SC na wyjeździe

Progi bramkowe

Mushuc Runa SCOrense SC
Over 0.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 1.5
50% (5/10)
80% (8/10)
Over 2.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Over 3.5
40% (4/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Mushuc Runa SC notuje o 9% wyższy wynik niż Orense SC pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemMushuc Runa SCOrense SC
Match Corners AVG
9.42 (36/40)
9.79 (19/20)
9.00 (17/20)
Over 6.5 Corners
86% (31/36)
95% (18/19)
76% (13/17)
Over 7.5 Corners
75% (27/36)
84% (16/19)
65% (11/17)
Over 8.5 Corners
58% (21/36)
68% (13/19)
47% (8/17)
Over 9.5 Corners
50% (18/36)
58% (11/19)
41% (7/17)
Over 10.5 Corners
39% (14/36)
47% (9/19)
29% (5/17)
Over 11.5 Corners
17% (6/36)
21% (4/19)
12% (2/17)
Over 12.5 Corners
8% (3/36)
5% (1/19)
12% (2/17)
Over 13.5 Corners
3% (1/36)
0% (0/19)
6% (1/17)
Over 14.5 Corners
3% (1/36)
0% (0/19)
6% (1/17)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemMushuc Runa SCOrense SC
Corners Earned Match
4.55
4.70
4.40
More Corners Than Opponent
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Over 2.5 Corners Earned
75% (30/40)
85% (17/20)
65% (13/20)
Over 3.5 Corners Earned
68% (27/40)
75% (15/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Corners Earned
182
94
88

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Orense SC notuje o 11% wyższy wynik niż Mushuc Runa SC pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemMushuc Runa SCOrense SC
Match Cards AVG
5.70 (40/40)
5.40 (20/20)
6.00 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Over 4.5 Cards
65% (26/40)
60% (12/20)
70% (14/20)
Over 5.5 Cards
48% (19/40)
35% (7/20)
60% (12/20)
Over 6.5 Cards
43% (17/40)
35% (7/20)
50% (10/20)
Over 7.5 Cards
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Total Cards
228
108
120
Highest in a Match
11
11
10
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemMushuc Runa SCOrense SC
Under 0.5
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Under 1.5
25% (10/40)
35% (7/20)
15% (3/20)
Under 2.5
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Under 3.5
70% (28/40)
55% (11/20)
85% (17/20)
Under 4.5
85% (34/40)
80% (16/20)
90% (18/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Liga Pro — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Aucas271458471.74
3Macara271368451.67
5LDU de Quito2812610421.50
6Barcelona SC271098391.44
7Mushuc Runa SC289109371.32
8Libertad2710710371.37
9Guayaquil City FC27999361.33
10Leones del Norte279810351.30
11Emelec279810321.19
12Deportivo Cuenca279513321.19
13Orense SC278613301.11
14Tecnico Universitario289217291.04
15Delfin SC287615270.96
16Manta FC275517200.74