Football Stats
Herb Tecnico Universitario
Tecnico UniversitarioŚr. pkt/mecz 1.15
Ekwador / Liga Pro19 lipca 2026 18:45
Herb Aucas
AucasŚr. pkt/mecz 1.75

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Tecnico Universitario

Streaki - Tecnico Universitario

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Tecnico Universitario — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Tecnico Universitario — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Tecnico Universitario — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Tecnico Universitario — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Tecnico Universitario — powyżej 7.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Tecnico Universitario — powyżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Tecnico Universitario — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Tecnico Universitario — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Tecnico Universitario — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Tecnico Universitario — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
  • Tecnico Universitario — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Tecnico Universitario — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Tecnico Universitario — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Tecnico Universitario — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Tecnico Universitario — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)

Streaki - Aucas

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Aucas — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Aucas — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Aucas — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Aucas — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Aucas — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Aucas — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Aucas — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Aucas — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Aucas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Aucas — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Aucas — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Aucas — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Aucas — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Aucas — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Aucas — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Aucas — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
  • Aucas — ma więcej rożnych niż przeciwnik (14/20, 70%)

Serie - Tecnico Universitario

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Tecnico Universitario — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tecnico Universitario — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tecnico Universitario — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 28 meczach z rzędu
  • 🔥 Tecnico Universitario — poniżej 4.5 spalonych w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 Tecnico Universitario — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Tecnico Universitario — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Tecnico Universitario — powyżej 2.5 kartek w 20 meczach z rzędu
  • 🔥 Tecnico Universitario — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Tecnico Universitario — powyżej 2.5 kartek łącznie w 20 meczach z rzędu
  • 🔥 Tecnico Universitario — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Tecnico Universitario — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Serie - Aucas

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Aucas — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Aucas — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Aucas — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 21 meczach z rzędu
  • 🔥 Aucas — powyżej 1.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Aucas — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Aucas — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Aucas — poniżej 12.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Aucas — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Aucas — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Aucas — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
19.07Herb Tecnico UniversitarioTecnico Universitario01Herb AucasAucas
19.03Herb AucasAucas01Herb Tecnico UniversitarioTecnico Universitario
15.06Herb Tecnico UniversitarioTecnico Universitario11Herb AucasAucas
15.02Herb AucasAucas41Herb Tecnico UniversitarioTecnico Universitario
13.08Herb Tecnico UniversitarioTecnico Universitario20Herb AucasAucas
10.03Herb AucasAucas31Herb Tecnico UniversitarioTecnico Universitario
17.09Herb AucasAucas24Herb Tecnico UniversitarioTecnico Universitario
15.04Herb Tecnico UniversitarioTecnico Universitario01Herb AucasAucas
18.09Herb AucasAucas52Herb Tecnico UniversitarioTecnico Universitario
01.05Herb Tecnico UniversitarioTecnico Universitario01Herb AucasAucas

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Aucas jest o 43% lepsza niż Tecnico Universitario pod względem odsetku wygranych meczów.

Tecnico UniversitarioDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
2.60
1.80
2.20
Strzelone
1.30
0.80
1.05
Stracone
1.30
1.00
1.15
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Posiadanie piłki
50%
41%
45%
Śr. strzały/mecz
15.10
10.89
13.11
Śr. faule/mecz
13.40
11.67
12.58
AucasDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
2.30
1.80
2.05
Strzelone
1.30
0.90
1.10
Stracone
1.00
0.90
0.95
BTTS %
40%
30%
35%
Czyste konto %
30%
60%
45%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Posiadanie piłki
65%
52%
57%
Śr. strzały/mecz
14.75
13.20
13.89
Śr. faule/mecz
12.50
12.20
12.33

Ostatnie 10 meczów

Tecnico Universitario jest o +44% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Tecnico Universitario u siebie
0.90 gola/mecz
Aucas na wyjeździe

Progi bramkowe

Tecnico UniversitarioAucas
Over 0.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 1.5
80% (8/10)
40% (4/10)
Over 2.5
50% (5/10)
30% (3/10)
Over 3.5
20% (2/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemTecnico UniversitarioAucas
Match Corners AVG
9.35 (37/40)
9.37 (19/20)
9.33 (18/20)
Over 6.5 Corners
78% (29/37)
84% (16/19)
72% (13/18)
Over 7.5 Corners
76% (28/37)
79% (15/19)
72% (13/18)
Over 8.5 Corners
59% (22/37)
63% (12/19)
56% (10/18)
Over 9.5 Corners
43% (16/37)
42% (8/19)
44% (8/18)
Over 10.5 Corners
35% (13/37)
32% (6/19)
39% (7/18)
Over 11.5 Corners
24% (9/37)
16% (3/19)
33% (6/18)
Over 12.5 Corners
8% (3/37)
11% (2/19)
6% (1/18)
Over 13.5 Corners
8% (3/37)
11% (2/19)
6% (1/18)
Over 14.5 Corners
5% (2/37)
5% (1/19)
6% (1/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemTecnico UniversitarioAucas
Corners Earned Match
5.28
4.85
5.70
More Corners Than Opponent
60% (24/40)
50% (10/20)
70% (14/20)
Over 2.5 Corners Earned
90% (36/40)
80% (16/20)
100% (20/20)
Over 3.5 Corners Earned
75% (30/40)
65% (13/20)
85% (17/20)
Over 4.5 Corners Earned
60% (24/40)
50% (10/20)
70% (14/20)
Over 5.5 Corners Earned
38% (15/40)
35% (7/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Corners Earned
211
97
114

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Tecnico Universitario notuje o 11% wyższy wynik niż Aucas pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemTecnico UniversitarioAucas
Match Cards AVG
5.65 (40/40)
5.95 (20/20)
5.35 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Cards
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
63% (25/40)
70% (14/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Cards
40% (16/40)
45% (9/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Cards
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Total Cards
226
119
107
Highest in a Match
11
11
10
Lowest in a Match
2
3
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemTecnico UniversitarioAucas
Under 0.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 1.5
43% (17/40)
35% (7/20)
50% (10/20)
Under 2.5
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Under 3.5
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Under 4.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Liga Pro — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Aucas271458471.74
3Macara271368451.67
5LDU de Quito2812610421.50
6Barcelona SC271098391.44
7Mushuc Runa SC289109371.32
8Libertad2710710371.37
9Guayaquil City FC27999361.33
10Leones del Norte279810351.30
11Emelec279810321.19
12Deportivo Cuenca279513321.19
13Orense SC278613301.11
14Tecnico Universitario289217291.04
15Delfin SC287615270.96
16Manta FC275517200.74