Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Leones del Norte
Streaki - Leones del Norte
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Leones del Norte — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Leones del Norte — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Leones del Norte — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Leones del Norte — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Leones del Norte — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Leones del Norte — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Leones del Norte — powyżej 3.5 kartek łącznie (10/10, 100%)
- Leones del Norte — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
- Leones del Norte — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
- Leones del Norte — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Leones del Norte — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- Leones del Norte — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- Leones del Norte — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
- Leones del Norte — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
- Leones del Norte — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Leones del Norte — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
- Leones del Norte — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Guayaquil City FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Guayaquil City FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Guayaquil City FC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Guayaquil City FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Guayaquil City FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Guayaquil City FC — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
- Guayaquil City FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (20/20, 100%)
- Guayaquil City FC — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
- Guayaquil City FC — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Guayaquil City FC — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Guayaquil City FC — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- Guayaquil City FC — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
- Guayaquil City FC — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- Guayaquil City FC — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Guayaquil City FC — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
Serie - Leones del Norte
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Leones del Norte — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Leones del Norte — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Leones del Norte — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Leones del Norte — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Leones del Norte — jest niepokonany w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Leones del Norte — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Leones del Norte — więcej goli pada w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Leones del Norte — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Leones del Norte — powyżej 1.5 spalonych w 20 meczach z rzędu
- 🔥 Leones del Norte — poniżej 4.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Leones del Norte — powyżej 6.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Leones del Norte — powyżej 2.5 kartek w 17 meczach z rzędu
- 🔥 Leones del Norte — powyżej 3.5 kartek łącznie w 17 meczach z rzędu
- 🔥 Leones del Norte — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Serie - Guayaquil City FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Guayaquil City FC — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Guayaquil City FC — nie wygrywa 1. połowę w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Guayaquil City FC — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Guayaquil City FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Guayaquil City FC — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Guayaquil City FC — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Guayaquil City FC — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Guayaquil City FC — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Guayaquil City FC — poniżej 11.5 rożnych w 17 meczach z rzędu
- 🔥 Guayaquil City FC — powyżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Guayaquil City FC — poniżej 5.5 kartek w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Guayaquil City FC — powyżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Guayaquil City FC — poniżej 5.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Guayaquil City FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 28 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Leones del Norte | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 2.10 | 2.05 |
Strzelone | 1.30 | 0.80 | 1.05 |
Stracone | 0.70 | 1.30 | 1.00 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
Posiadanie piłki | 49% | 42% | 46% |
Śr. strzały/mecz | 12.80 | 10.50 | 11.65 |
Śr. faule/mecz | 14.10 | 10.20 | 12.15 |
| Guayaquil City FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 1.80 | 2.30 | 2.05 |
Strzelone | 0.90 | 1.00 | 0.95 |
Stracone | 0.90 | 1.30 | 1.10 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 40% | 30% | 35% |
Posiadanie piłki | 58% | 54% | 56% |
Śr. strzały/mecz | 9.30 | 8.13 | 8.78 |
Śr. faule/mecz | 9.20 | 7.63 | 8.50 |
Ostatnie 10 meczów
- 18.07.2026Wvs LDU de Quito1-0
- 15.07.2026Dvs Deportivo Cuenca1-1
- 10.07.2026Wvs Universidad Catolica1-0
- 04.07.2026Wvs Libertad3-1
- 01.06.2026Dvs Macara1-1
- 24.05.2026Lvs Tecnico Universitario1-2
- 17.05.2026Wvs Mushuc Runa SC3-1
- 09.05.2026Lvs Orense SC0-2
- 03.05.2026Wvs Emelec2-0
- 25.04.2026Lvs Independiente del Valle1-2
- 19.07.2026Wvs Manta FC1-0
- 16.07.2026Dvs Barcelona SC1-1
- 11.07.2026Wvs Delfin SC2-1
- 08.07.2026Lvs Aucas0-1
- 31.05.2026Lvs Independiente del Valle2-4
- 23.05.2026Dvs Mushuc Runa SC2-2
- 19.05.2026Lvs Orense SC0-1
- 14.05.2026Lvs Astillero FC (Ecu)1-2
- 09.05.2026Lvs Deportivo Cuenca0-1
- 02.05.2026Lvs LDU de Quito0-1
Progi bramkowe
| Leones del Norte | Guayaquil City FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
| Leones del Norte | Guayaquil City FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
| Leones del Norte | Guayaquil City FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Leones del Norte notuje o 14% wyższy wynik niż Guayaquil City FC pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Leones del Norte | Guayaquil City FC | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.34 (38/40) | 8.85 (20/20) | 7.78 (18/20) |
Over 6.5 Corners | 79% (30/38) | 85% (17/20) | 72% (13/18) |
Over 7.5 Corners | 63% (24/38) | 70% (14/20) | 56% (10/18) |
Over 8.5 Corners | 45% (17/38) | 55% (11/20) | 33% (6/18) |
Over 9.5 Corners | 32% (12/38) | 35% (7/20) | 28% (5/18) |
Over 10.5 Corners | 24% (9/38) | 30% (6/20) | 17% (3/18) |
Over 11.5 Corners | 13% (5/38) | 20% (4/20) | 6% (1/18) |
Over 12.5 Corners | 5% (2/38) | 10% (2/20) | 0% (0/18) |
Over 13.5 Corners | 0% (0/38) | 0% (0/20) | 0% (0/18) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/38) | 0% (0/20) | 0% (0/18) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Leones del Norte | Guayaquil City FC | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 3.48 | 3.75 | 3.20 |
More Corners Than Opponent | 33% (13/40) | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 68% (27/40) | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 48% (19/40) | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 33% (13/40) | 35% (7/20) | 30% (6/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 15% (6/40) | 15% (3/20) | 15% (3/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Corners Earned | 139 | 75 | 64 |
| Ogółem | Leones del Norte | Guayaquil City FC | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.90 | 5.10 | 4.70 |
More Corners Than Opponent | 33% (13/40) | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Against | 80% (32/40) | 85% (17/20) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Corners Against | 70% (28/40) | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
Over 4.5 Corners Against | 55% (22/40) | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
Over 5.5 Corners Against | 40% (16/40) | 45% (9/20) | 35% (7/20) |
Over 6.5 Corners Against | 25% (10/40) | 20% (4/20) | 30% (6/20) |
Over 7.5 Corners Against | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Against | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Corners Against | 196 | 102 | 94 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Leones del Norte notuje o 32% wyższy wynik niż Guayaquil City FC pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Leones del Norte | Guayaquil City FC | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.70 (40/40) | 5.35 (20/20) | 4.05 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Over 2.5 Cards | 88% (35/40) | 95% (19/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Cards | 85% (34/40) | 95% (19/20) | 75% (15/20) |
Over 4.5 Cards | 48% (19/40) | 55% (11/20) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Cards | 20% (8/40) | 30% (6/20) | 10% (2/20) |
Over 6.5 Cards | 15% (6/40) | 25% (5/20) | 5% (1/20) |
Over 7.5 Cards | 8% (3/40) | 15% (3/20) | 0% (0/20) |
Total Cards | 188 | 107 | 81 |
Highest in a Match | 11 | 11 | 7 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Leones del Norte | Guayaquil City FC | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 43% (17/40) | 30% (6/20) | 55% (11/20) |
Under 2.5 | 65% (26/40) | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

