Football Stats
Herb Orense SC
Orense SCŚr. pkt/mecz 1.15
Ekwador / Liga Pro23 lipca 2026 23:30
Herb Aucas
AucasŚr. pkt/mecz 1.75

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Orense SC

3W — Orense SC2D5W — Aucas

Streaki - Orense SC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Orense SC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Orense SC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Orense SC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Orense SC — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Orense SC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Orense SC — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Orense SC — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Orense SC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Orense SC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Orense SC — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Orense SC — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Orense SC — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Orense SC — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • Orense SC — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Orense SC — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Aucas

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Aucas — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Aucas — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Aucas — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Aucas — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Aucas — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Aucas — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Aucas — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Aucas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Aucas — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Aucas — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Aucas — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Aucas — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Aucas — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • Aucas — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Aucas — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Aucas — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Orense SC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Orense SC — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Orense SC — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Orense SC — powyżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Orense SC — poniżej 11.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Orense SC — powyżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Orense SC — powyżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Orense SC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Serie - Aucas

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Aucas — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Aucas — poniżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Aucas — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Aucas — powyżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Aucas — powyżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Aucas — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
23.07Herb Orense SCOrense SC21Herb AucasAucas
24.03Herb AucasAucas32Herb Orense SCOrense SC
21.09Herb AucasAucas00Herb Orense SCOrense SC
25.05Herb Orense SCOrense SC21Herb AucasAucas
03.08Herb Orense SCOrense SC40Herb AucasAucas
02.03Herb AucasAucas20Herb Orense SCOrense SC
03.12Herb Orense SCOrense SC12Herb AucasAucas
24.06Herb AucasAucas20Herb Orense SCOrense SC
09.07Herb AucasAucas20Herb Orense SCOrense SC
20.02Herb Orense SCOrense SC11Herb AucasAucas

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Aucas jest o 67% lepsza niż Orense SC pod względem odsetku wygranych meczów.

Orense SCDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
2.50
2.60
2.55
Strzelone
1.20
1.10
1.15
Stracone
1.30
1.50
1.40
BTTS %
70%
60%
65%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
62%
44%
52%
Śr. strzały/mecz
11.22
9.00
10.05
Śr. faule/mecz
11.67
12.60
12.16
AucasDomWyjazdOgółem
Win %
60%
40%
50%
Śr. goli/mecz
2.30
1.80
2.05
Strzelone
1.30
0.90
1.10
Stracone
1.00
0.90
0.95
BTTS %
40%
30%
35%
Czyste konto %
30%
60%
45%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Posiadanie piłki
65%
50%
57%
Śr. strzały/mecz
14.75
13.30
13.94
Śr. faule/mecz
12.50
12.60
12.56

Ostatnie 10 meczów

Orense SC jest o +33% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Orense SC u siebie
0.90 gola/mecz
Aucas na wyjeździe

Progi bramkowe

Orense SCAucas
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
90% (9/10)
40% (4/10)
Over 2.5
50% (5/10)
30% (3/10)
Over 3.5
10% (1/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Aucas notuje o 8% wyższy wynik niż Orense SC pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemOrense SCAucas
Match Corners AVG
9.51 (35/40)
9.12 (17/20)
9.89 (18/20)
Over 6.5 Corners
77% (27/35)
76% (13/17)
78% (14/18)
Over 7.5 Corners
74% (26/35)
71% (12/17)
78% (14/18)
Over 8.5 Corners
57% (20/35)
53% (9/17)
61% (11/18)
Over 9.5 Corners
46% (16/35)
41% (7/17)
50% (9/18)
Over 10.5 Corners
37% (13/35)
29% (5/17)
44% (8/18)
Over 11.5 Corners
26% (9/35)
12% (2/17)
39% (7/18)
Over 12.5 Corners
11% (4/35)
12% (2/17)
11% (2/18)
Over 13.5 Corners
9% (3/35)
6% (1/17)
11% (2/18)
Over 14.5 Corners
9% (3/35)
6% (1/17)
11% (2/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemOrense SCAucas
Corners Earned Match
5.08
4.40
5.75
More Corners Than Opponent
53% (21/40)
40% (8/20)
65% (13/20)
Over 2.5 Corners Earned
83% (33/40)
65% (13/20)
100% (20/20)
Over 3.5 Corners Earned
73% (29/40)
60% (12/20)
85% (17/20)
Over 4.5 Corners Earned
57% (23/40)
45% (9/20)
70% (14/20)
Over 5.5 Corners Earned
40% (16/40)
35% (7/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Corners Earned
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Corners Earned
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Corners Earned
203
88
115

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Orense SC notuje o 10% wyższy wynik niż Aucas pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemOrense SCAucas
Match Cards AVG
5.67 (40/40)
5.95 (20/20)
5.40 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Cards
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
63% (25/40)
70% (14/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Cards
48% (19/40)
60% (12/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
38% (15/40)
45% (9/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Cards
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Total Cards
227
119
108
Highest in a Match
10
10
10
Lowest in a Match
1
1
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemOrense SCAucas
Under 0.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 1.5
33% (13/40)
15% (3/20)
50% (10/20)
Under 2.5
55% (22/40)
45% (9/20)
65% (13/20)
Under 3.5
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Under 4.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Liga Pro — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Aucas271458471.74
3Macara271368451.67
5LDU de Quito2812610421.50
6Barcelona SC271098391.44
7Mushuc Runa SC289109371.32
8Libertad2710710371.37
9Guayaquil City FC27999361.33
10Leones del Norte279810351.30
11Emelec279810321.19
12Deportivo Cuenca279513321.19
13Orense SC278613301.11
14Tecnico Universitario289217291.04
15Delfin SC287615270.96
16Manta FC275517200.74