Football Stats
Herb Barcelona SC
Barcelona SCŚr. pkt/mecz 1.70
Ekwador / Liga Pro27 lipca 2026 02:15
Herb LDU de Quito
LDU de QuitoŚr. pkt/mecz 1.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Barcelona SC

4W — Barcelona SC1D5W — LDU de Quito

Streaki - Barcelona SC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Barcelona SC — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
  • Barcelona SC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Barcelona SC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Barcelona SC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Barcelona SC — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Barcelona SC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Barcelona SC — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Barcelona SC — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Barcelona SC — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
  • Barcelona SC — poniżej 5.5 kartek łącznie (10/10, 100%)
  • Barcelona SC — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Barcelona SC — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Barcelona SC — powyżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
  • Barcelona SC — powyżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Barcelona SC — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Barcelona SC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Barcelona SC — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Barcelona SC — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)

Streaki - LDU de Quito

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • LDU de Quito — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • LDU de Quito — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • LDU de Quito — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • LDU de Quito — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • LDU de Quito — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • LDU de Quito — powyżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • LDU de Quito — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • LDU de Quito — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
  • LDU de Quito — powyżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • LDU de Quito — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • LDU de Quito — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • LDU de Quito — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • LDU de Quito — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • LDU de Quito — ma więcej rożnych niż przeciwnik (14/20, 70%)

Serie - Barcelona SC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Barcelona SC — jest niepokonany w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona SC — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona SC — powyżej 1.5 spalonych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona SC — poniżej 4.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona SC — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona SC — poniżej 11.5 rożnych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona SC — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona SC — poniżej 5.5 kartek w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona SC — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona SC — poniżej 5.5 kartek łącznie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Barcelona SC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Serie - LDU de Quito

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 LDU de Quito — poniżej 2.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 LDU de Quito — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 LDU de Quito — powyżej 3.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 LDU de Quito — powyżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 LDU de Quito — powyżej 3.5 kartek w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 LDU de Quito — poniżej 6.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 LDU de Quito — powyżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 LDU de Quito — powyżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
27.07Herb Barcelona SCBarcelona SC01Herb LDU de QuitoLDU de Quito
04.04Herb LDU de QuitoLDU de Quito02Herb Barcelona SCBarcelona SC
23.11Herb Barcelona SCBarcelona SC22Herb LDU de QuitoLDU de Quito
18.10Herb LDU de QuitoLDU de Quito30Herb Barcelona SCBarcelona SC
25.07Herb Barcelona SCBarcelona SC01Herb LDU de QuitoLDU de Quito
19.06Herb LDU de QuitoLDU de Quito31Herb Barcelona SCBarcelona SC
31.08Herb LDU de QuitoLDU de Quito30Herb Barcelona SCBarcelona SC
23.05Herb Barcelona SCBarcelona SC20Herb LDU de QuitoLDU de Quito
17.09Herb Barcelona SCBarcelona SC10Herb LDU de QuitoLDU de Quito
15.04Herb LDU de QuitoLDU de Quito01Herb Barcelona SCBarcelona SC

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Barcelona SC jest o 29% lepsza niż LDU de Quito pod względem odsetku wygranych meczów.

Barcelona SCDomWyjazdOgółem
Win %
70%
20%
45%
Śr. goli/mecz
2.00
1.60
1.80
Strzelone
1.50
0.70
1.10
Stracone
0.50
0.90
0.70
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
0%
50%
25%
Posiadanie piłki
54%
48%
51%
Śr. strzały/mecz
15.30
12.22
13.84
Śr. faule/mecz
12.90
10.44
11.74
LDU de QuitoDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
1.50
1.90
1.70
Strzelone
0.80
1.00
0.90
Stracone
0.70
0.90
0.80
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
50%
40%
45%
Posiadanie piłki
57%
48%
52%
Śr. strzały/mecz
17.40
11.80
14.60
Śr. faule/mecz
12.30
13.90
13.10

Ostatnie 10 meczów

Barcelona SC jest o +50% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Barcelona SC u siebie
1.00 gola/mecz
LDU de Quito na wyjeździe

Progi bramkowe

Barcelona SCLDU de Quito
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 2.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 3.5
0% (0/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
0% (0/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
60% (12/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. LDU de Quito notuje o 15% wyższy wynik niż Barcelona SC pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemBarcelona SCLDU de Quito
Match Corners AVG
9.76 (38/40)
9.06 (18/20)
10.40 (20/20)
Over 6.5 Corners
87% (33/38)
83% (15/18)
90% (18/20)
Over 7.5 Corners
84% (32/38)
83% (15/18)
85% (17/20)
Over 8.5 Corners
66% (25/38)
72% (13/18)
60% (12/20)
Over 9.5 Corners
50% (19/38)
44% (8/18)
55% (11/20)
Over 10.5 Corners
37% (14/38)
28% (5/18)
45% (9/20)
Over 11.5 Corners
18% (7/38)
6% (1/18)
30% (6/20)
Over 12.5 Corners
16% (6/38)
0% (0/18)
30% (6/20)
Over 13.5 Corners
8% (3/38)
0% (0/18)
15% (3/20)
Over 14.5 Corners
5% (2/38)
0% (0/18)
10% (2/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemBarcelona SCLDU de Quito
Corners Earned Match
5.28
4.40
6.15
More Corners Than Opponent
55% (22/40)
40% (8/20)
70% (14/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (32/40)
75% (15/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Corners Earned
73% (29/40)
60% (12/20)
85% (17/20)
Over 4.5 Corners Earned
57% (23/40)
45% (9/20)
70% (14/20)
Over 5.5 Corners Earned
48% (19/40)
30% (6/20)
65% (13/20)
Over 6.5 Corners Earned
33% (13/40)
20% (4/20)
45% (9/20)
Over 7.5 Corners Earned
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Corners Earned
211
88
123

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. LDU de Quito notuje o 14% wyższy wynik niż Barcelona SC pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemBarcelona SCLDU de Quito
Match Cards AVG
4.92 (40/40)
4.60 (20/20)
5.25 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Cards
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Cards
57% (23/40)
55% (11/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Cards
28% (11/40)
10% (2/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Cards
20% (8/40)
5% (1/20)
35% (7/20)
Over 7.5 Cards
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Total Cards
197
92
105
Highest in a Match
9
7
9
Lowest in a Match
2
3
2

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemBarcelona SCLDU de Quito
Under 0.5
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Under 1.5
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Under 2.5
75% (30/40)
70% (14/20)
80% (16/20)
Under 3.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Under 4.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Liga Pro — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Aucas271458471.74
3Macara271368451.67
5LDU de Quito2812610421.50
6Barcelona SC271098391.44
7Mushuc Runa SC289109371.32
8Libertad2710710371.37
9Guayaquil City FC27999361.33
10Leones del Norte279810351.30
11Emelec279810321.19
12Deportivo Cuenca279513321.19
13Orense SC278613301.11
14Tecnico Universitario289217291.04
15Delfin SC287615270.96
16Manta FC275517200.74