Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
8 spotkań — z perspektywy Mushuc Runa SC
Streaki - Mushuc Runa SC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Mushuc Runa SC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Mushuc Runa SC — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Mushuc Runa SC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Mushuc Runa SC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Mushuc Runa SC — powyżej 1.5 spalonych (10/10, 100%)
- Mushuc Runa SC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
- Mushuc Runa SC — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
- Mushuc Runa SC — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
- Mushuc Runa SC — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Mushuc Runa SC — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Mushuc Runa SC — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
- Mushuc Runa SC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
- Mushuc Runa SC — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
- Mushuc Runa SC — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Mushuc Runa SC — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Mushuc Runa SC — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- Mushuc Runa SC — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Libertad
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Libertad — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Libertad — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Libertad — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Libertad — powyżej 8.5 rożnych (10/10, 100%)
- Libertad — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Libertad — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
- Libertad — powyżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
- Libertad — powyżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Libertad — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
- Libertad — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Libertad — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
- Libertad — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Libertad — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
- Libertad — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
Serie - Mushuc Runa SC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Mushuc Runa SC — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Mushuc Runa SC — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Mushuc Runa SC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Mushuc Runa SC — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Mushuc Runa SC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Mushuc Runa SC — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 16 meczach z rzędu
- 🔥 Mushuc Runa SC — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Mushuc Runa SC — poniżej 4.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Mushuc Runa SC — powyżej 7.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Mushuc Runa SC — poniżej 6.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Mushuc Runa SC — poniżej 6.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Mushuc Runa SC — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu
Serie - Libertad
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Libertad — poniżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Libertad — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Libertad — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Libertad — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Libertad — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Libertad — poniżej 4.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Libertad — powyżej 8.5 rożnych w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Libertad — poniżej 11.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Libertad — powyżej 2.5 kartek w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Libertad — poniżej 5.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Libertad — powyżej 2.5 kartek łącznie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Libertad — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Libertad — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 16 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Mushuc Runa SC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 10% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 3.30 | 2.90 |
Strzelone | 1.40 | 1.30 | 1.35 |
Stracone | 1.10 | 2.00 | 1.55 |
BTTS % | 50% | 90% | 70% |
Czyste konto % | 50% | 0% | 25% |
Nie strzelił % | 20% | 10% | 15% |
Posiadanie piłki | 52% | 43% | 48% |
Śr. strzały/mecz | 14.90 | 9.70 | 12.30 |
Śr. faule/mecz | 11.40 | 11.70 | 11.55 |
| Libertad | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 10% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 2.20 | 2.15 |
Strzelone | 1.10 | 0.70 | 0.90 |
Stracone | 1.00 | 1.50 | 1.25 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 30% | 50% | 40% |
Posiadanie piłki | 48% | 42% | 45% |
Śr. strzały/mecz | 11.70 | 9.00 | 10.35 |
Śr. faule/mecz | 11.00 | 12.40 | 11.70 |
Ostatnie 10 meczów
- 24.07.2026Dvs Emelec1-1
- 20.07.2026Wvs Orense SC2-1
- 14.07.2026Lvs Macara1-2
- 11.07.2026Lvs Independiente del Valle1-4
- 06.07.2026Wvs Universidad Catolica3-2
- 31.05.2026Dvs Aucas0-0
- 23.05.2026Dvs Guayaquil City FC2-2
- 17.05.2026Lvs Leones del Norte1-3
- 12.05.2026Lvs LDU de Quito1-3
- 03.05.2026Lvs Delfin SC0-1
- 21.07.2026Wvs Delfin SC1-0
- 19.07.2026Lvs Barcelona SC0-1
- 15.07.2026Wvs Tecnico Universitario1-0
- 12.07.2026Dvs LDU de Quito0-0
- 04.07.2026Lvs Leones del Norte1-3
- 30.05.2026Lvs Manta FC1-2
- 23.05.2026Wvs Independiente del Valle3-2
- 16.05.2026Lvs Deportivo Cuenca0-1
- 10.05.2026Dvs Emelec1-1
- 02.05.2026Wvs Aucas3-2
Progi bramkowe
| Mushuc Runa SC | Libertad | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
| Mushuc Runa SC | Libertad | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
| Mushuc Runa SC | Libertad | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Mushuc Runa SC | Libertad | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.66 (38/40) | 9.89 (19/20) | 9.42 (19/20) |
Over 6.5 Corners | 95% (36/38) | 95% (18/19) | 95% (18/19) |
Over 7.5 Corners | 87% (33/38) | 84% (16/19) | 89% (17/19) |
Over 8.5 Corners | 68% (26/38) | 68% (13/19) | 68% (13/19) |
Over 9.5 Corners | 45% (17/38) | 53% (10/19) | 37% (7/19) |
Over 10.5 Corners | 32% (12/38) | 42% (8/19) | 21% (4/19) |
Over 11.5 Corners | 16% (6/38) | 16% (3/19) | 16% (3/19) |
Over 12.5 Corners | 8% (3/38) | 5% (1/19) | 11% (2/19) |
Over 13.5 Corners | 5% (2/38) | 5% (1/19) | 5% (1/19) |
Over 14.5 Corners | 3% (1/38) | 5% (1/19) | 0% (0/19) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Mushuc Runa SC | Libertad | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.17 | 4.60 | 3.75 |
More Corners Than Opponent | 33% (13/40) | 35% (7/20) | 30% (6/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 75% (30/40) | 85% (17/20) | 65% (13/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 65% (26/40) | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 45% (18/40) | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 20% (8/40) | 30% (6/20) | 10% (2/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Corners Earned | 167 | 92 | 75 |
| Ogółem | Mushuc Runa SC | Libertad | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.55 | 5.40 | 5.70 |
More Corners Than Opponent | 33% (13/40) | 35% (7/20) | 30% (6/20) |
Over 2.5 Corners Against | 90% (36/40) | 85% (17/20) | 95% (19/20) |
Over 3.5 Corners Against | 80% (32/40) | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Over 4.5 Corners Against | 60% (24/40) | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
Over 5.5 Corners Against | 45% (18/40) | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
Over 6.5 Corners Against | 35% (14/40) | 40% (8/20) | 30% (6/20) |
Over 7.5 Corners Against | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Over 8.5 Corners Against | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Corners Against | 222 | 108 | 114 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Mushuc Runa SC notuje o 19% wyższy wynik niż Libertad pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Mushuc Runa SC | Libertad | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.92 (40/40) | 5.35 (20/20) | 4.50 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |
Over 2.5 Cards | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Cards | 78% (31/40) | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Over 4.5 Cards | 50% (20/40) | 60% (12/20) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Cards | 30% (12/40) | 35% (7/20) | 25% (5/20) |
Over 6.5 Cards | 25% (10/40) | 30% (6/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Cards | 13% (5/40) | 25% (5/20) | 0% (0/20) |
Total Cards | 197 | 107 | 90 |
Highest in a Match | 11 | 11 | 7 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Mushuc Runa SC | Libertad | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 35% (14/40) | 25% (5/20) | 45% (9/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 80% (16/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

