Football Stats
Herb LDU de Quito
LDU de QuitoŚr. pkt/mecz 1.45
Ekwador / Liga Pro4 sierpnia 2026 02:00
Herb Delfin SC
Delfin SCŚr. pkt/mecz 0.95

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy LDU de Quito

5W — LDU de Quito2D3W — Delfin SC

Streaki - LDU de Quito

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • LDU de Quito — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • LDU de Quito — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • LDU de Quito — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • LDU de Quito — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • LDU de Quito — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • LDU de Quito — powyżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • LDU de Quito — powyżej 4.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • LDU de Quito — powyżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • LDU de Quito — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • LDU de Quito — powyżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • LDU de Quito — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • LDU de Quito — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • LDU de Quito — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • LDU de Quito — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)

Streaki - Delfin SC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Delfin SC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Delfin SC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Delfin SC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Delfin SC — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Delfin SC — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Delfin SC — poniżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Delfin SC — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Delfin SC — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Delfin SC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Delfin SC — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Delfin SC — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Delfin SC — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Delfin SC — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Delfin SC — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Delfin SC — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Delfin SC — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Delfin SC — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Delfin SC — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)

Serie - LDU de Quito

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 LDU de Quito — poniżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 LDU de Quito — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 LDU de Quito — powyżej 3.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 LDU de Quito — powyżej 8.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 LDU de Quito — powyżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 LDU de Quito — poniżej 6.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 LDU de Quito — powyżej 4.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu

Serie - Delfin SC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Delfin SC — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Delfin SC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Delfin SC — więcej goli pada w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Delfin SC — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Delfin SC — powyżej 1.5 spalonych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Delfin SC — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Delfin SC — poniżej 6.5 kartek w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Delfin SC — poniżej 6.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Delfin SC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
04.08Herb LDU de QuitoLDU de Quito21Herb Delfin SCDelfin SC
11.04Herb Delfin SCDelfin SC10Herb LDU de QuitoLDU de Quito
06.07Herb Delfin SCDelfin SC04Herb LDU de QuitoLDU de Quito
08.03Herb LDU de QuitoLDU de Quito30Herb Delfin SCDelfin SC
29.09Herb Delfin SCDelfin SC32Herb LDU de QuitoLDU de Quito
16.04Herb LDU de QuitoLDU de Quito21Herb Delfin SCDelfin SC
08.10Herb Delfin SCDelfin SC00Herb LDU de QuitoLDU de Quito
09.05Herb LDU de QuitoLDU de Quito11Herb Delfin SCDelfin SC
08.10Herb Delfin SCDelfin SC30Herb LDU de QuitoLDU de Quito
15.05Herb LDU de QuitoLDU de Quito32Herb Delfin SCDelfin SC

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. LDU de Quito jest o 60% lepsza niż Delfin SC pod względem odsetku wygranych meczów.

LDU de QuitoDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
1.50
1.70
1.60
Strzelone
0.80
1.00
0.90
Stracone
0.70
0.70
0.70
BTTS %
20%
30%
25%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
50%
40%
45%
Posiadanie piłki
57%
46%
52%
Śr. strzały/mecz
17.40
12.50
14.95
Śr. faule/mecz
12.30
15.10
13.70
Delfin SCDomWyjazdOgółem
Win %
40%
10%
25%
Śr. goli/mecz
1.40
1.70
1.55
Strzelone
0.70
0.40
0.55
Stracone
0.70
1.30
1.00
BTTS %
30%
20%
25%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
40%
70%
55%
Posiadanie piłki
46%
35%
40%
Śr. strzały/mecz
13.20
9.10
11.15
Śr. faule/mecz
13.30
11.10
12.20

Ostatnie 10 meczów

LDU de Quito jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.80 gola/mecz
LDU de Quito u siebie
0.40 gola/mecz
Delfin SC na wyjeździe

Progi bramkowe

LDU de QuitoDelfin SC
Over 0.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 1.5
50% (5/10)
30% (3/10)
Over 2.5
20% (2/10)
30% (3/10)
Over 3.5
0% (0/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
50% (5/10)
70% (7/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. LDU de Quito notuje o 22% wyższy wynik niż Delfin SC pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemLDU de QuitoDelfin SC
Match Corners AVG
9.70 (40/40)
10.65 (20/20)
8.75 (20/20)
Over 6.5 Corners
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Over 7.5 Corners
80% (32/40)
90% (18/20)
70% (14/20)
Over 8.5 Corners
60% (24/40)
65% (13/20)
55% (11/20)
Over 9.5 Corners
48% (19/40)
60% (12/20)
35% (7/20)
Over 10.5 Corners
35% (14/40)
50% (10/20)
20% (4/20)
Over 11.5 Corners
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Over 12.5 Corners
20% (8/40)
30% (6/20)
10% (2/20)
Over 13.5 Corners
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Over 14.5 Corners
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemLDU de QuitoDelfin SC
Corners Earned Match
4.78
6.10
3.45
More Corners Than Opponent
45% (18/40)
65% (13/20)
25% (5/20)
Over 2.5 Corners Earned
68% (27/40)
85% (17/20)
50% (10/20)
Over 3.5 Corners Earned
63% (25/40)
80% (16/20)
45% (9/20)
Over 4.5 Corners Earned
50% (20/40)
70% (14/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Corners Earned
43% (17/40)
65% (13/20)
20% (4/20)
Over 6.5 Corners Earned
28% (11/40)
45% (9/20)
10% (2/20)
Over 7.5 Corners Earned
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
20% (4/20)
5% (1/20)
Corners Earned
191
122
69

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. LDU de Quito notuje o 10% wyższy wynik niż Delfin SC pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemLDU de QuitoDelfin SC
Match Cards AVG
5.10 (40/40)
5.35 (20/20)
4.85 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
78% (31/40)
80% (16/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
57% (23/40)
65% (13/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Cards
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Cards
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Total Cards
204
107
97
Highest in a Match
10
9
10
Lowest in a Match
1
2
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemLDU de QuitoDelfin SC
Under 0.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 1.5
60% (24/40)
50% (10/20)
70% (14/20)
Under 2.5
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Under 3.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Under 4.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Liga Pro — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Aucas271458471.74
3Macara271368451.67
5LDU de Quito2812610421.50
6Barcelona SC271098391.44
7Mushuc Runa SC289109371.32
8Libertad2710710371.37
9Guayaquil City FC27999361.33
10Leones del Norte279810351.30
11Emelec279810321.19
12Deportivo Cuenca279513321.19
13Orense SC278613301.11
14Tecnico Universitario289217291.04
15Delfin SC287615270.96
16Manta FC275517200.74