Football Stats
Herb Macara
MacaraŚr. pkt/mecz 1.55
Ekwador / Liga Pro2 sierpnia 2026 22:30
Herb Guayaquil City FC
Guayaquil City FCŚr. pkt/mecz 1.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Macara

3W — Macara4D3W — Guayaquil City FC

Streaki - Macara

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Macara — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Macara — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Macara — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Macara — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Macara — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Macara — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Macara — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Macara — powyżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Macara — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Macara — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Macara — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Macara — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Macara — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Macara — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Macara — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Macara — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Guayaquil City FC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Guayaquil City FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Guayaquil City FC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Guayaquil City FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Guayaquil City FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Guayaquil City FC — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
  • Guayaquil City FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (20/20, 100%)
  • Guayaquil City FC — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Guayaquil City FC — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • Guayaquil City FC — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Guayaquil City FC — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Guayaquil City FC — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Guayaquil City FC — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Guayaquil City FC — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Guayaquil City FC — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)

Serie - Macara

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Macara — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Macara — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Macara — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Macara — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Macara — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Macara — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Macara — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Macara — poniżej 4.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Macara — powyżej 6.5 rożnych w 23 meczach z rzędu
  • 🔥 Macara — poniżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Macara — powyżej 2.5 kartek w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Macara — poniżej 6.5 kartek w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 Macara — powyżej 2.5 kartek łącznie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Macara — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 9 meczach z rzędu

Serie - Guayaquil City FC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Guayaquil City FC — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Guayaquil City FC — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Guayaquil City FC — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Guayaquil City FC — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Guayaquil City FC — powyżej 1.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Guayaquil City FC — powyżej 6.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Guayaquil City FC — poniżej 11.5 rożnych w 19 meczach z rzędu
  • 🔥 Guayaquil City FC — powyżej 3.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Guayaquil City FC — poniżej 5.5 kartek w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Guayaquil City FC — powyżej 3.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Guayaquil City FC — poniżej 5.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Guayaquil City FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 30 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
02.08Herb MacaraMacara21Herb Guayaquil City FCGuayaquil City FC
12.04Herb Guayaquil City FCGuayaquil City FC21Herb MacaraMacara
06.08Herb Guayaquil City FCGuayaquil City FC00Herb MacaraMacara
20.03Herb MacaraMacara20Herb Guayaquil City FCGuayaquil City FC
24.07Herb MacaraMacara02Herb Guayaquil City FCGuayaquil City FC
20.02Herb Guayaquil City FCGuayaquil City FC31Herb MacaraMacara
02.11Herb MacaraMacara11Herb Guayaquil City FCGuayaquil City FC
08.03Herb Guayaquil City FCGuayaquil City FC11Herb MacaraMacara
09.07Herb MacaraMacara20Herb Guayaquil City FCGuayaquil City FC
09.02Herb Guayaquil City FCGuayaquil City FC11Herb MacaraMacara

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Macara jest o 29% lepsza niż Guayaquil City FC pod względem odsetku wygranych meczów.

MacaraDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
2.40
2.40
2.40
Strzelone
1.50
1.10
1.30
Stracone
0.90
1.30
1.10
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
20%
30%
25%
Posiadanie piłki
51%
47%
49%
Śr. strzały/mecz
13.00
10.80
11.90
Śr. faule/mecz
11.60
13.30
12.45
Guayaquil City FCDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
1.60
2.40
2.00
Strzelone
0.80
1.10
0.95
Stracone
0.80
1.30
1.05
BTTS %
30%
60%
45%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
50%
20%
35%
Posiadanie piłki
57%
51%
54%
Śr. strzały/mecz
9.70
8.25
9.06
Śr. faule/mecz
9.10
7.25
8.28

Ostatnie 10 meczów

Macara jest o +36% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Macara u siebie
1.10 gola/mecz
Guayaquil City FC na wyjeździe

Progi bramkowe

MacaraGuayaquil City FC
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 2.5
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 3.5
10% (1/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
50% (10/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Macara notuje o 18% wyższy wynik niż Guayaquil City FC pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemMacaraGuayaquil City FC
Match Corners AVG
8.39 (38/40)
9.05 (20/20)
7.67 (18/20)
Over 6.5 Corners
87% (33/38)
100% (20/20)
72% (13/18)
Over 7.5 Corners
74% (28/38)
90% (18/20)
56% (10/18)
Over 8.5 Corners
42% (16/38)
50% (10/20)
33% (6/18)
Over 9.5 Corners
32% (12/38)
35% (7/20)
28% (5/18)
Over 10.5 Corners
16% (6/38)
20% (4/20)
11% (2/18)
Over 11.5 Corners
3% (1/38)
5% (1/20)
0% (0/18)
Over 12.5 Corners
3% (1/38)
5% (1/20)
0% (0/18)
Over 13.5 Corners
0% (0/38)
0% (0/20)
0% (0/18)
Over 14.5 Corners
0% (0/38)
0% (0/20)
0% (0/18)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemMacaraGuayaquil City FC
Corners Earned Match
3.85
4.60
3.10
More Corners Than Opponent
38% (15/40)
40% (8/20)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
73% (29/40)
85% (17/20)
60% (12/20)
Over 3.5 Corners Earned
55% (22/40)
70% (14/20)
40% (8/20)
Over 4.5 Corners Earned
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 5.5 Corners Earned
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Over 6.5 Corners Earned
13% (5/40)
25% (5/20)
0% (0/20)
Over 7.5 Corners Earned
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Over 8.5 Corners Earned
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Corners Earned
154
92
62

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemMacaraGuayaquil City FC
Match Cards AVG
4.30 (40/40)
4.40 (20/20)
4.20 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
73% (29/40)
65% (13/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Cards
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Over 6.5 Cards
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Over 7.5 Cards
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Total Cards
172
88
84
Highest in a Match
10
10
7
Lowest in a Match
1
2
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemMacaraGuayaquil City FC
Under 0.5
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Under 1.5
40% (16/40)
25% (5/20)
55% (11/20)
Under 2.5
57% (23/40)
50% (10/20)
65% (13/20)
Under 3.5
83% (33/40)
85% (17/20)
80% (16/20)
Under 4.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Liga Pro — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Aucas271458471.74
3Macara271368451.67
5LDU de Quito2812610421.50
6Barcelona SC271098391.44
7Mushuc Runa SC289109371.32
8Libertad2710710371.37
9Guayaquil City FC27999361.33
10Leones del Norte279810351.30
11Emelec279810321.19
12Deportivo Cuenca279513321.19
13Orense SC278613301.11
14Tecnico Universitario289217291.04
15Delfin SC287615270.96
16Manta FC275517200.74