Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Guayaquil City FC
Streaki - Guayaquil City FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Guayaquil City FC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Guayaquil City FC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Guayaquil City FC — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Guayaquil City FC — poniżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Guayaquil City FC — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Guayaquil City FC — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
- Guayaquil City FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (20/20, 100%)
- Guayaquil City FC — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
- Guayaquil City FC — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
- Guayaquil City FC — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Guayaquil City FC — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
- Guayaquil City FC — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- Guayaquil City FC — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Guayaquil City FC — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Guayaquil City FC — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
Streaki - Emelec
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Emelec — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Emelec — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Emelec — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Emelec — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Emelec — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Emelec — powyżej 6.5 rożnych (9/10, 90%)
- Emelec — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Emelec — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- Emelec — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Emelec — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Emelec — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
- Emelec — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Emelec — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Emelec — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Emelec — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
- Emelec — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Emelec — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Guayaquil City FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Guayaquil City FC — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Guayaquil City FC — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Guayaquil City FC — powyżej 1.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Guayaquil City FC — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Guayaquil City FC — powyżej 6.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Guayaquil City FC — poniżej 11.5 rożnych w 20 meczach z rzędu
- 🔥 Guayaquil City FC — powyżej 3.5 kartek w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Guayaquil City FC — poniżej 5.5 kartek w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Guayaquil City FC — powyżej 3.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Guayaquil City FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 31 meczach z rzędu
Serie - Emelec
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Emelec — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Emelec — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Emelec — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Emelec — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 22 meczach z rzędu
- 🔥 Emelec — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Emelec — powyżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Guayaquil City FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 1.60 | 2.60 | 2.10 |
Strzelone | 0.80 | 1.10 | 0.95 |
Stracone | 0.80 | 1.50 | 1.15 |
BTTS % | 30% | 70% | 50% |
Czyste konto % | 50% | 10% | 30% |
Nie strzelił % | 50% | 20% | 35% |
Posiadanie piłki | 57% | 50% | 54% |
Śr. strzały/mecz | 9.70 | 8.25 | 9.06 |
Śr. faule/mecz | 9.10 | 7.63 | 8.44 |
| Emelec | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 20% | 30% |
Śr. goli/mecz | 1.80 | 2.10 | 1.95 |
Strzelone | 0.90 | 0.70 | 0.80 |
Stracone | 0.90 | 1.40 | 1.15 |
BTTS % | 30% | 40% | 35% |
Czyste konto % | 50% | 40% | 45% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
Posiadanie piłki | 46% | 44% | 45% |
Śr. strzały/mecz | 12.33 | 9.38 | 10.94 |
Śr. faule/mecz | 11.11 | 9.50 | 10.35 |
Ostatnie 10 meczów
- 02.08.2026Lvs Macara1-2
- 27.07.2026Dvs Universidad Catolica0-0
- 23.07.2026Dvs Leones del Norte1-1
- 19.07.2026Wvs Manta FC1-0
- 16.07.2026Dvs Barcelona SC1-1
- 11.07.2026Wvs Delfin SC2-1
- 08.07.2026Lvs Aucas0-1
- 31.05.2026Lvs Independiente del Valle2-4
- 23.05.2026Dvs Mushuc Runa SC2-2
- 19.05.2026Lvs Orense SC0-1
- 02.08.2026Lvs Aucas0-2
- 28.07.2026Lvs Deportivo Cuenca1-2
- 24.07.2026Dvs Mushuc Runa SC1-1
- 20.07.2026Lvs Independiente del Valle1-6
- 17.07.2026Wvs Orense SC2-0
- 12.07.2026Dvs Barcelona SC0-0
- 05.07.2026Dvs Delfin SC1-1
- 31.05.2026Wvs Universidad Catolica1-0
- 24.05.2026Wvs Macara2-0
- 20.05.2026Dvs Daquilema FC0-0
Progi bramkowe
| Guayaquil City FC | Emelec | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
| Guayaquil City FC | Emelec | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
| Guayaquil City FC | Emelec | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Emelec notuje o 32% wyższy wynik niż Guayaquil City FC pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Guayaquil City FC | Emelec | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.86 (35/40) | 7.67 (18/20) | 10.12 (17/20) |
Over 6.5 Corners | 80% (28/35) | 72% (13/18) | 88% (15/17) |
Over 7.5 Corners | 63% (22/35) | 56% (10/18) | 71% (12/17) |
Over 8.5 Corners | 43% (15/35) | 33% (6/18) | 53% (9/17) |
Over 9.5 Corners | 34% (12/35) | 28% (5/18) | 41% (7/17) |
Over 10.5 Corners | 26% (9/35) | 11% (2/18) | 41% (7/17) |
Over 11.5 Corners | 20% (7/35) | 0% (0/18) | 41% (7/17) |
Over 12.5 Corners | 14% (5/35) | 0% (0/18) | 29% (5/17) |
Over 13.5 Corners | 9% (3/35) | 0% (0/18) | 18% (3/17) |
Over 14.5 Corners | 9% (3/35) | 0% (0/18) | 18% (3/17) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Guayaquil City FC | Emelec | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 3.95 | 3.10 | 4.80 |
More Corners Than Opponent | 35% (14/40) | 35% (7/20) | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 70% (28/40) | 60% (12/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 53% (21/40) | 40% (8/20) | 65% (13/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 33% (13/40) | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 25% (10/40) | 15% (3/20) | 35% (7/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 10% (4/40) | 0% (0/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 10% (4/40) | 0% (0/20) | 20% (4/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 8% (3/40) | 0% (0/20) | 15% (3/20) |
Corners Earned | 158 | 62 | 96 |
| Ogółem | Guayaquil City FC | Emelec | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.75 | 4.50 | 5.00 |
More Corners Than Opponent | 35% (14/40) | 35% (7/20) | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Against | 78% (31/40) | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Corners Against | 68% (27/40) | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Corners Against | 48% (19/40) | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
Over 5.5 Corners Against | 33% (13/40) | 30% (6/20) | 35% (7/20) |
Over 6.5 Corners Against | 25% (10/40) | 25% (5/20) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Corners Against | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Against | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Corners Against | 190 | 90 | 100 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Emelec notuje o 9% wyższy wynik niż Guayaquil City FC pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Guayaquil City FC | Emelec | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.55 (40/40) | 4.35 (20/20) | 4.75 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |
Over 2.5 Cards | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Cards | 75% (30/40) | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Cards | 50% (20/40) | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
Over 5.5 Cards | 20% (8/40) | 15% (3/20) | 25% (5/20) |
Over 6.5 Cards | 15% (6/40) | 10% (2/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Cards | 8% (3/40) | 0% (0/20) | 15% (3/20) |
Total Cards | 182 | 87 | 95 |
Highest in a Match | 10 | 7 | 10 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Guayaquil City FC | Emelec | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 15% (6/40) | 15% (3/20) | 15% (3/20) |
Under 1.5 | 40% (16/40) | 50% (10/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 73% (29/40) | 60% (12/20) | 85% (17/20) |
Under 3.5 | 85% (34/40) | 80% (16/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

