Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Tecnico Universitario
Streaki - Tecnico Universitario
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Tecnico Universitario — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Tecnico Universitario — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Tecnico Universitario — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Tecnico Universitario — powyżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Tecnico Universitario — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
- Tecnico Universitario — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- Tecnico Universitario — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Tecnico Universitario — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
- Tecnico Universitario — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Tecnico Universitario — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Tecnico Universitario — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Tecnico Universitario — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- Tecnico Universitario — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Mushuc Runa SC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Mushuc Runa SC — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
- Mushuc Runa SC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Mushuc Runa SC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Mushuc Runa SC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Mushuc Runa SC — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Mushuc Runa SC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Mushuc Runa SC — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
- Mushuc Runa SC — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
- Mushuc Runa SC — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
- Mushuc Runa SC — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
- Mushuc Runa SC — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Mushuc Runa SC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Mushuc Runa SC — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Mushuc Runa SC — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Mushuc Runa SC — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Mushuc Runa SC — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Tecnico Universitario
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Tecnico Universitario — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Tecnico Universitario — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Tecnico Universitario — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Tecnico Universitario — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Tecnico Universitario — powyżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Tecnico Universitario — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Tecnico Universitario — powyżej 3.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Tecnico Universitario — powyżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Tecnico Universitario — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
Serie - Mushuc Runa SC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Mushuc Runa SC — powyżej 1.5 gola w meczu w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Mushuc Runa SC — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 18 meczach z rzędu
- 🔥 Mushuc Runa SC — poniżej 4.5 spalonych w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Mushuc Runa SC — powyżej 6.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Mushuc Runa SC — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Mushuc Runa SC — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Tecnico Universitario jest o 14% lepsza niż Mushuc Runa SC pod względem odsetku wygranych meczów.
| Tecnico Universitario | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 2.30 | 2.20 |
Strzelone | 1.10 | 0.70 | 0.90 |
Stracone | 1.00 | 1.60 | 1.30 |
BTTS % | 30% | 30% | 30% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 40% | 50% | 45% |
Posiadanie piłki | 48% | 40% | 44% |
Śr. strzały/mecz | 14.60 | 11.11 | 12.95 |
Śr. faule/mecz | 14.10 | 13.22 | 13.68 |
| Mushuc Runa SC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 3.40 | 3.05 |
Strzelone | 1.40 | 1.40 | 1.40 |
Stracone | 1.30 | 2.00 | 1.65 |
BTTS % | 50% | 90% | 70% |
Czyste konto % | 40% | 0% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 10% | 15% |
Posiadanie piłki | 52% | 43% | 48% |
Śr. strzały/mecz | 15.70 | 9.60 | 12.65 |
Śr. faule/mecz | 11.30 | 11.50 | 11.40 |
Ostatnie 10 meczów
- 01.08.2026Lvs Universidad Catolica0-5
- 26.07.2026Wvs Manta FC1-0
- 22.07.2026Lvs Independiente del Valle0-3
- 19.07.2026Lvs Aucas0-1
- 15.07.2026Lvs Libertad0-1
- 11.07.2026Lvs Macara0-2
- 07.07.2026Wvs Orense SC2-1
- 02.06.2026Wvs Barcelona SC1-0
- 24.05.2026Wvs Leones del Norte2-1
- 15.05.2026Lvs LDU de Quito1-2
- 01.08.2026Wvs Manta FC2-1
- 27.07.2026Lvs Libertad0-2
- 24.07.2026Dvs Emelec1-1
- 20.07.2026Wvs Orense SC2-1
- 14.07.2026Lvs Macara1-2
- 11.07.2026Lvs Independiente del Valle1-4
- 06.07.2026Wvs Universidad Catolica3-2
- 31.05.2026Dvs Aucas0-0
- 23.05.2026Dvs Guayaquil City FC2-2
- 17.05.2026Lvs Leones del Norte1-3
Progi bramkowe
| Tecnico Universitario | Mushuc Runa SC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 75% (15/20) |
| Tecnico Universitario | Mushuc Runa SC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 75% (15/20) |
| Tecnico Universitario | Mushuc Runa SC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 85% (17/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 90% (18/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Tecnico Universitario | Mushuc Runa SC | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.74 (38/40) | 9.47 (19/20) | 10.00 (19/20) |
Over 6.5 Corners | 92% (35/38) | 89% (17/19) | 95% (18/19) |
Over 7.5 Corners | 82% (31/38) | 84% (16/19) | 79% (15/19) |
Over 8.5 Corners | 68% (26/38) | 68% (13/19) | 68% (13/19) |
Over 9.5 Corners | 47% (18/38) | 42% (8/19) | 53% (10/19) |
Over 10.5 Corners | 34% (13/38) | 26% (5/19) | 42% (8/19) |
Over 11.5 Corners | 16% (6/38) | 16% (3/19) | 16% (3/19) |
Over 12.5 Corners | 11% (4/38) | 11% (2/19) | 11% (2/19) |
Over 13.5 Corners | 11% (4/38) | 11% (2/19) | 11% (2/19) |
Over 14.5 Corners | 8% (3/38) | 5% (1/19) | 11% (2/19) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Tecnico Universitario | Mushuc Runa SC | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.92 | 4.90 | 4.95 |
More Corners Than Opponent | 45% (18/40) | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 83% (33/40) | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 70% (28/40) | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 50% (20/40) | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 38% (15/40) | 40% (8/20) | 35% (7/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 30% (12/40) | 40% (8/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 15% (6/40) | 20% (4/20) | 10% (2/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Corners Earned | 197 | 98 | 99 |
| Ogółem | Tecnico Universitario | Mushuc Runa SC | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.85 | 4.55 | 5.15 |
More Corners Than Opponent | 45% (18/40) | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
Over 2.5 Corners Against | 80% (32/40) | 75% (15/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Against | 63% (25/40) | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Corners Against | 45% (18/40) | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
Over 5.5 Corners Against | 40% (16/40) | 30% (6/20) | 50% (10/20) |
Over 6.5 Corners Against | 30% (12/40) | 25% (5/20) | 35% (7/20) |
Over 7.5 Corners Against | 15% (6/40) | 15% (3/20) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Against | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Corners Against | 194 | 91 | 103 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Tecnico Universitario notuje o 17% wyższy wynik niż Mushuc Runa SC pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Tecnico Universitario | Mushuc Runa SC | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.47 (40/40) | 5.90 (20/20) | 5.05 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |
Over 2.5 Cards | 90% (36/40) | 100% (20/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Cards | 83% (33/40) | 90% (18/20) | 75% (15/20) |
Over 4.5 Cards | 60% (24/40) | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
Over 5.5 Cards | 38% (15/40) | 45% (9/20) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Cards | 30% (12/40) | 35% (7/20) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Cards | 23% (9/40) | 25% (5/20) | 20% (4/20) |
Total Cards | 219 | 118 | 101 |
Highest in a Match | 11 | 11 | 11 |
Lowest in a Match | 1 | 3 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Tecnico Universitario | Mushuc Runa SC | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 30% (12/40) | 40% (8/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 45% (18/40) | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 73% (29/40) | 90% (18/20) | 55% (11/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 95% (19/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

