Football Stats
Herb Orense SC
Orense SCŚr. pkt/mecz 1.25
Ekwador / Liga Pro16 sierpnia 2026 21:00
Herb Deportivo Cuenca
Deportivo CuencaŚr. pkt/mecz 1.20

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Orense SC

Streaki - Orense SC

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Orense SC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Orense SC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Orense SC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Orense SC — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Orense SC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Orense SC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Orense SC — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Orense SC — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Orense SC — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Orense SC — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Orense SC — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Orense SC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Orense SC — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Orense SC — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Orense SC — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)

Streaki - Deportivo Cuenca

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Deportivo Cuenca — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Deportivo Cuenca — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Deportivo Cuenca — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Deportivo Cuenca — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Deportivo Cuenca — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Deportivo Cuenca — poniżej 6.5 kartek (9/10, 90%)
  • Deportivo Cuenca — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Deportivo Cuenca — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Deportivo Cuenca — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Deportivo Cuenca — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Deportivo Cuenca — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Deportivo Cuenca — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Deportivo Cuenca — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Deportivo Cuenca — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Orense SC

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Orense SC — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Orense SC — przegrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Orense SC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Orense SC — nie wygrywa 1. połowę w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Orense SC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Orense SC — poniżej 3.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Orense SC — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 4 meczach z rzędu

Serie - Deportivo Cuenca

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Deportivo Cuenca — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Cuenca — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Cuenca — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Cuenca — poniżej 4.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Deportivo Cuenca — powyżej 7.5 rożnych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
16.08Herb Orense SCOrense SC20Herb Deportivo CuencaDeportivo Cuenca
22.04Herb Deportivo CuencaDeportivo Cuenca13Herb Orense SCOrense SC
31.08Herb Deportivo CuencaDeportivo Cuenca11Herb Orense SCOrense SC
10.05Herb Orense SCOrense SC10Herb Deportivo CuencaDeportivo Cuenca
10.08Herb Deportivo CuencaDeportivo Cuenca12Herb Orense SCOrense SC
10.03Herb Orense SCOrense SC11Herb Deportivo CuencaDeportivo Cuenca
03.09Herb Deportivo CuencaDeportivo Cuenca10Herb Orense SCOrense SC
08.04Herb Orense SCOrense SC20Herb Deportivo CuencaDeportivo Cuenca
15.10Herb Orense SCOrense SC10Herb Deportivo CuencaDeportivo Cuenca
24.05Herb Deportivo CuencaDeportivo Cuenca11Herb Orense SCOrense SC

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Orense SCDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
2.80
2.60
2.70
Strzelone
1.40
1.00
1.20
Stracone
1.40
1.60
1.50
BTTS %
70%
50%
60%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Posiadanie piłki
62%
48%
55%
Śr. strzały/mecz
13.22
10.40
11.74
Śr. faule/mecz
12.56
11.50
12.00
Deportivo CuencaDomWyjazdOgółem
Win %
30%
40%
35%
Śr. goli/mecz
2.60
1.90
2.25
Strzelone
1.10
0.70
0.90
Stracone
1.50
1.20
1.35
BTTS %
70%
20%
45%
Czyste konto %
10%
40%
25%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Posiadanie piłki
57%
45%
51%
Śr. strzały/mecz
14.30
12.00
13.15
Śr. faule/mecz
10.20
10.00
10.10

Ostatnie 10 meczów

Orense SC jest o +100% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Orense SC u siebie
0.70 gola/mecz
Deportivo Cuenca na wyjeździe

Progi bramkowe

Orense SCDeportivo Cuenca
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
90% (9/10)
50% (5/10)
Over 2.5
60% (6/10)
20% (2/10)
Over 3.5
20% (2/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemOrense SCDeportivo Cuenca
Match Corners AVG
8.79 (38/40)
8.67 (18/20)
8.90 (20/20)
Over 6.5 Corners
79% (30/38)
72% (13/18)
85% (17/20)
Over 7.5 Corners
68% (26/38)
61% (11/18)
75% (15/20)
Over 8.5 Corners
53% (20/38)
44% (8/18)
60% (12/20)
Over 9.5 Corners
26% (10/38)
28% (5/18)
25% (5/20)
Over 10.5 Corners
26% (10/38)
28% (5/18)
25% (5/20)
Over 11.5 Corners
13% (5/38)
11% (2/18)
15% (3/20)
Over 12.5 Corners
8% (3/38)
11% (2/18)
5% (1/20)
Over 13.5 Corners
5% (2/38)
6% (1/18)
5% (1/20)
Over 14.5 Corners
5% (2/38)
6% (1/18)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemOrense SCDeportivo Cuenca
Corners Earned Match
4.63
4.65
4.60
More Corners Than Opponent
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
40% (16/40)
45% (9/20)
35% (7/20)
Over 5.5 Corners Earned
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Corners Earned
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Corners Earned
185
93
92

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Orense SC notuje o 20% wyższy wynik niż Deportivo Cuenca pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemOrense SCDeportivo Cuenca
Match Cards AVG
5.22 (40/40)
5.70 (20/20)
4.75 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
78% (31/40)
85% (17/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
57% (23/40)
65% (13/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Cards
50% (20/40)
60% (12/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Cards
35% (14/40)
45% (9/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
15% (6/40)
25% (5/20)
5% (1/20)
Total Cards
209
114
95
Highest in a Match
10
10
8
Lowest in a Match
1
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemOrense SCDeportivo Cuenca
Under 0.5
5% (2/40)
10% (2/20)
0% (0/20)
Under 1.5
25% (10/40)
15% (3/20)
35% (7/20)
Under 2.5
53% (21/40)
40% (8/20)
65% (13/20)
Under 3.5
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Under 4.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Liga Pro — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Aucas271458471.74
3Macara271368451.67
5LDU de Quito2812610421.50
6Barcelona SC271098391.44
7Mushuc Runa SC289109371.32
8Libertad2710710371.37
9Guayaquil City FC27999361.33
10Leones del Norte279810351.30
11Emelec279810321.19
12Deportivo Cuenca279513321.19
13Orense SC278613301.11
14Tecnico Universitario289217291.04
15Delfin SC287615270.96
16Manta FC275517200.74