Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Deportivo Cuenca
Streaki - Deportivo Cuenca
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Deportivo Cuenca — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Deportivo Cuenca — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Deportivo Cuenca — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Deportivo Cuenca — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Deportivo Cuenca — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Deportivo Cuenca — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
- Deportivo Cuenca — poniżej 6.5 kartek (9/10, 90%)
- Deportivo Cuenca — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
- Deportivo Cuenca — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Deportivo Cuenca — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Deportivo Cuenca — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
- Deportivo Cuenca — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Deportivo Cuenca — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Deportivo Cuenca — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Guayaquil City FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Guayaquil City FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Guayaquil City FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Guayaquil City FC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Guayaquil City FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Guayaquil City FC — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Guayaquil City FC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Guayaquil City FC — poniżej 5.5 kartek (10/10, 100%)
- Guayaquil City FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (20/20, 100%)
- Guayaquil City FC — poniżej 3.5 spalonych (9/10, 90%)
- Guayaquil City FC — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
- Guayaquil City FC — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Guayaquil City FC — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Guayaquil City FC — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- Guayaquil City FC — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
- Guayaquil City FC — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- Guayaquil City FC — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
Serie - Deportivo Cuenca
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Deportivo Cuenca — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Cuenca — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Cuenca — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Cuenca — poniżej 4.5 spalonych w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Cuenca — powyżej 6.5 rożnych w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Cuenca — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Cuenca — poniżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Cuenca — poniżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Deportivo Cuenca — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Serie - Guayaquil City FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Guayaquil City FC — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Guayaquil City FC — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Guayaquil City FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Guayaquil City FC — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Guayaquil City FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Guayaquil City FC — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Guayaquil City FC — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Guayaquil City FC — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Guayaquil City FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Guayaquil City FC — poniżej 3.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Guayaquil City FC — poniżej 12.5 rożnych w 30 meczach z rzędu
- 🔥 Guayaquil City FC — poniżej 5.5 kartek w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Guayaquil City FC — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 33 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Guayaquil City FC jest o 17% lepsza niż Deportivo Cuenca pod względem odsetku wygranych meczów.
| Deportivo Cuenca | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.40 | 2.20 | 2.30 |
Strzelone | 1.00 | 0.60 | 0.80 |
Stracone | 1.40 | 1.60 | 1.50 |
BTTS % | 60% | 30% | 45% |
Czyste konto % | 20% | 30% | 25% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
Posiadanie piłki | 59% | 47% | 52% |
Śr. strzały/mecz | 15.22 | 10.50 | 12.74 |
Śr. faule/mecz | 10.11 | 9.20 | 9.63 |
| Guayaquil City FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 2.60 | 2.30 |
Strzelone | 1.00 | 1.30 | 1.15 |
Stracone | 1.00 | 1.30 | 1.15 |
BTTS % | 40% | 70% | 55% |
Czyste konto % | 40% | 10% | 25% |
Nie strzelił % | 40% | 20% | 30% |
Posiadanie piłki | 57% | 52% | 55% |
Śr. strzały/mecz | 8.56 | 8.71 | 8.63 |
Śr. faule/mecz | 9.56 | 7.57 | 8.69 |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Lvs Tecnico Universitario1-3
- 22.08.2026Dvs Mushuc Runa SC0-0
- 16.08.2026Lvs Orense SC0-2
- 11.08.2026Lvs Manta FC1-2
- 02.08.2026Lvs Independiente del Valle0-1
- 28.07.2026Wvs Emelec2-1
- 22.07.2026Lvs Macara0-3
- 18.07.2026Lvs Universidad Catolica0-2
- 15.07.2026Dvs Leones del Norte1-1
- 12.07.2026Lvs Aucas0-1
- 29.08.2026Wvs LDU de Quito2-1
- 22.08.2026Wvs Tecnico Universitario3-2
- 15.08.2026Dvs Libertad2-2
- 10.08.2026Dvs Emelec0-0
- 02.08.2026Lvs Macara1-2
- 27.07.2026Dvs Universidad Catolica0-0
- 23.07.2026Dvs Leones del Norte1-1
- 19.07.2026Wvs Manta FC1-0
- 16.07.2026Dvs Barcelona SC1-1
- 11.07.2026Wvs Delfin SC2-1
Progi bramkowe
| Deportivo Cuenca | Guayaquil City FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
| Deportivo Cuenca | Guayaquil City FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
| Deportivo Cuenca | Guayaquil City FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Deportivo Cuenca notuje o 13% wyższy wynik niż Guayaquil City FC pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Deportivo Cuenca | Guayaquil City FC | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.34 (35/40) | 8.79 (19/20) | 7.81 (16/20) |
Over 6.5 Corners | 77% (27/35) | 84% (16/19) | 69% (11/16) |
Over 7.5 Corners | 63% (22/35) | 68% (13/19) | 56% (9/16) |
Over 8.5 Corners | 46% (16/35) | 53% (10/19) | 38% (6/16) |
Over 9.5 Corners | 29% (10/35) | 26% (5/19) | 31% (5/16) |
Over 10.5 Corners | 20% (7/35) | 26% (5/19) | 13% (2/16) |
Over 11.5 Corners | 11% (4/35) | 16% (3/19) | 6% (1/16) |
Over 12.5 Corners | 3% (1/35) | 5% (1/19) | 0% (0/16) |
Over 13.5 Corners | 3% (1/35) | 5% (1/19) | 0% (0/16) |
Over 14.5 Corners | 3% (1/35) | 5% (1/19) | 0% (0/16) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Deportivo Cuenca | Guayaquil City FC | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 3.90 | 4.60 | 3.20 |
More Corners Than Opponent | 40% (16/40) | 45% (9/20) | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 70% (28/40) | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 55% (22/40) | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 35% (14/40) | 35% (7/20) | 35% (7/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 18% (7/40) | 25% (5/20) | 10% (2/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 10% (4/40) | 20% (4/20) | 0% (0/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 10% (4/40) | 20% (4/20) | 0% (0/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Corners Earned | 156 | 92 | 64 |
| Ogółem | Deportivo Cuenca | Guayaquil City FC | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.45 | 4.20 | 4.70 |
More Corners Than Opponent | 40% (16/40) | 45% (9/20) | 35% (7/20) |
Over 2.5 Corners Against | 78% (31/40) | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Over 3.5 Corners Against | 65% (26/40) | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Corners Against | 40% (16/40) | 30% (6/20) | 50% (10/20) |
Over 5.5 Corners Against | 28% (11/40) | 20% (4/20) | 35% (7/20) |
Over 6.5 Corners Against | 23% (9/40) | 15% (3/20) | 30% (6/20) |
Over 7.5 Corners Against | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Over 8.5 Corners Against | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Corners Against | 178 | 84 | 94 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Deportivo Cuenca notuje o 16% wyższy wynik niż Guayaquil City FC pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Deportivo Cuenca | Guayaquil City FC | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.38 (40/40) | 4.70 (20/20) | 4.05 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Over 2.5 Cards | 83% (33/40) | 85% (17/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Cards | 73% (29/40) | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
Over 4.5 Cards | 45% (18/40) | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Cards | 25% (10/40) | 40% (8/20) | 10% (2/20) |
Over 6.5 Cards | 18% (7/40) | 25% (5/20) | 10% (2/20) |
Over 7.5 Cards | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Total Cards | 175 | 94 | 81 |
Highest in a Match | 8 | 8 | 7 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Deportivo Cuenca | Guayaquil City FC | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 8% (3/40) | 5% (1/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 40% (16/40) | 35% (7/20) | 45% (9/20) |
Under 2.5 | 57% (23/40) | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 78% (31/40) | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

