Football Stats
Herb Ceara
CearaŚr. pkt/mecz 1.20
Brazylia / Serie B11 czerwca 2026 01:00
Herb Avai
AvaiŚr. pkt/mecz 1.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

9 spotkań — z perspektywy Ceara

6W — Ceara1D2W — Avai

Streaki - Ceara

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ceara — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Ceara — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Ceara — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Ceara — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Ceara — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Ceara — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Ceara — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Ceara — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Ceara — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Ceara — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
  • Ceara — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Ceara — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
  • Ceara — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Ceara — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Ceara — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • Ceara — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Ceara — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Avai

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Avai — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Avai — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Avai — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Avai — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Avai — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Avai — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Avai — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Avai — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Avai — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Avai — jest niepokonany w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Avai — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
  • Avai — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Avai — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Avai — powyżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Avai — powyżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Ceara

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ceara — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ceara — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ceara — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ceara — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Ceara — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ceara — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Ceara — poniżej 3.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Ceara — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ceara — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ceara — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ceara — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Serie - Avai

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Avai — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Avai — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Avai — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Avai — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Avai — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Avai — poniżej 12.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Avai — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Avai — powyżej 3.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Avai — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
10.06Herb CearaCeara21Herb AvaiAvai
03.11Herb CearaCeara20Herb AvaiAvai
20.07Herb AvaiAvai01Herb CearaCeara
22.10Herb AvaiAvai10Herb CearaCeara
28.06Herb CearaCeara00Herb AvaiAvai
08.11Herb AvaiAvai20Herb CearaCeara
20.07Herb CearaCeara10Herb AvaiAvai
13.10Herb CearaCeara10Herb AvaiAvai
27.05Herb AvaiAvai12Herb CearaCeara

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

CearaDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
2.80
1.70
2.25
Strzelone
1.40
0.60
1.00
Stracone
1.40
1.10
1.25
BTTS %
80%
30%
55%
Czyste konto %
10%
40%
25%
Nie strzelił %
10%
50%
30%
Posiadanie piłki
50%
46%
48%
Śr. strzały/mecz
15.89
9.78
12.83
Śr. faule/mecz
14.89
13.10
13.95
AvaiDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
2.60
2.20
2.40
Strzelone
1.50
1.00
1.25
Stracone
1.10
1.20
1.15
BTTS %
50%
60%
55%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Posiadanie piłki
48%
51%
50%
Śr. strzały/mecz
11.33
11.89
11.61
Śr. faule/mecz
14.11
13.00
13.56

Ostatnie 10 meczów

Ceara jest o +40% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Ceara u siebie
1.00 gola/mecz
Avai na wyjeździe

Progi bramkowe

CearaAvai
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 3.5
20% (2/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
75% (15/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
65% (13/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemCearaAvai
Match Corners AVG
10.64 (36/40)
10.58 (19/20)
10.71 (17/20)
Over 6.5 Corners
86% (31/36)
84% (16/19)
88% (15/17)
Over 7.5 Corners
67% (24/36)
58% (11/19)
76% (13/17)
Over 8.5 Corners
67% (24/36)
58% (11/19)
76% (13/17)
Over 9.5 Corners
56% (20/36)
53% (10/19)
59% (10/17)
Over 10.5 Corners
44% (16/36)
42% (8/19)
47% (8/17)
Over 11.5 Corners
39% (14/36)
42% (8/19)
35% (6/17)
Over 12.5 Corners
28% (10/36)
32% (6/19)
24% (4/17)
Over 13.5 Corners
22% (8/36)
26% (5/19)
18% (3/17)
Over 14.5 Corners
19% (7/36)
21% (4/19)
18% (3/17)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemCearaAvai
Corners Earned Match
4.88
5.20
4.55
More Corners Than Opponent
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
57% (23/40)
50% (10/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
28% (11/40)
35% (7/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
18% (7/40)
20% (4/20)
15% (3/20)
Corners Earned
195
104
91

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemCearaAvai
Match Cards AVG
5.80 (40/40)
5.70 (20/20)
5.90 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Cards
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Over 4.5 Cards
68% (27/40)
70% (14/20)
65% (13/20)
Over 5.5 Cards
55% (22/40)
50% (10/20)
60% (12/20)
Over 6.5 Cards
38% (15/40)
30% (6/20)
45% (9/20)
Over 7.5 Cards
30% (12/40)
25% (5/20)
35% (7/20)
Total Cards
232
114
118
Highest in a Match
12
12
10
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Ceara jest o 16% lepsza niż Avai pod względem strzałów na mecz.

OgółemCearaAvai
Strzały / mecz
12.31
13.26
11.44
Strzały celne / mecz
3.73
4.13
3.36
Strzały niecelne / mecz
4.88
5.39
4.40
Skuteczność strzałów
8.5%
7.5%
9.4%
Strzały na gola
11.82
13.26
10.59
Strzały celne na gola
3.58
4.13
3.11
Strzały Over 10.5
56% (27/48)
57% (13/23)
56% (14/25)
Strzały Over 11.5
46% (22/48)
48% (11/23)
44% (11/25)
Strzały Over 12.5
42% (20/48)
43% (10/23)
40% (10/25)
Strzały Over 13.5
38% (18/48)
39% (9/23)
36% (9/25)
Strzały Over 14.5
35% (17/48)
35% (8/23)
36% (9/25)
Strzały celne Over 3.5
46% (22/48)
52% (12/23)
40% (10/25)
Strzały celne Over 4.5
29% (14/48)
43% (10/23)
16% (4/25)
Strzały celne Over 5.5
21% (10/48)
30% (7/23)
12% (3/25)
Strzały celne Over 6.5
10% (5/48)
17% (4/23)
4% (1/25)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Ceara notuje o 15% wyższy wynik niż Avai pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemCearaAvai
Match Offsides AVG
3.05
3.09
3.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (44/44)
100% (23/23)
100% (21/21)
Match Offsides Over 1.5 %
75% (33/44)
83% (19/23)
67% (14/21)
Match Offsides Over 2.5 %
48% (21/44)
52% (12/23)
43% (9/21)
Match Offsides Over 3.5 %
25% (11/44)
22% (5/23)
29% (6/21)
Team Offsides AVG
1.59
1.70
1.48
Team Offsides Over 0.5 %
80% (35/44)
87% (20/23)
71% (15/21)
Team Offsides Over 1.5 %
34% (15/44)
35% (8/23)
33% (7/21)
Team Offsides Over 2.5 %
23% (10/44)
22% (5/23)
24% (5/21)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Ceara jest o 12% lepsza niż Avai pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemCearaAvai
xG (For)
1.02
1.08
0.97
xGA (Against)
1.15
1.21
1.10
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCearaAvai
Under 0.5
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Under 1.5
28% (11/40)
30% (6/20)
25% (5/20)
Under 2.5
53% (21/40)
55% (11/20)
50% (10/20)
Under 3.5
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Under 4.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Serie B — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Juventude251375461.84
2Vila Nova251357441.76
3Criciuma251285441.76
4Novorizontino251276431.72
5Fortaleza EC251186411.64
6Atletico Goianiense251096391.56
7CRB251168391.56
8Sport Recife259115381.52
9Operario-PR251078371.48
10Cuiaba258125361.44
11Goias251069361.44
12Nautico Recife25979341.36
13Athletic Club258107341.36
14São Bernardo25889321.28
15Botafogo SP258710311.24
16Avai258512291.16
17Ceara257711281.12
18Londrina255713220.88
19America Mineiro253517140.56
20Ponte Preta252419100.40