Football Stats
Herb Operario-PR
Operario-PRŚr. pkt/mecz 1.60
Brazylia / Serie B6 czerwca 2026 01:00
Herb Juventude
JuventudeŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy Operario-PR

2W — Operario-PR0D1W — Juventude

Streaki - Operario-PR

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Operario-PR — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Operario-PR — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Operario-PR — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Operario-PR — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Operario-PR — powyżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Operario-PR — powyżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
  • Operario-PR — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Operario-PR — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Operario-PR — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Operario-PR — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Operario-PR — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Operario-PR — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Operario-PR — powyżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Juventude

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Juventude — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Juventude — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Juventude — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Juventude — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Juventude — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Juventude — poniżej 6.5 kartek (10/10, 100%)
  • Juventude — powyżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Juventude — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Juventude — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Juventude — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Juventude — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Juventude — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Juventude — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Juventude — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Juventude — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Juventude — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Juventude — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Operario-PR

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Operario-PR — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Operario-PR — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Operario-PR — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Operario-PR — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Operario-PR — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Operario-PR — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Operario-PR — poniżej 3.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Operario-PR — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Operario-PR — powyżej 4.5 kartek w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Operario-PR — powyżej 4.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Operario-PR — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Serie - Juventude

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Juventude — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Juventude — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Juventude — poniżej 4.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Juventude — powyżej 7.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Juventude — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Juventude — poniżej 5.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Juventude — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
05.06Herb Operario-PROperario-PR21Herb JuventudeJuventude
22.12Herb Operario-PROperario-PR30Herb JuventudeJuventude
29.09Herb JuventudeJuventude10Herb Operario-PROperario-PR

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Operario-PRDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
2.30
2.20
2.25
Strzelone
1.30
1.10
1.20
Stracone
1.00
1.10
1.05
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
60%
40%
50%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Posiadanie piłki
53%
46%
50%
Śr. strzały/mecz
16.56
9.56
13.06
Śr. faule/mecz
13.56
13.67
13.61
JuventudeDomWyjazdOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
2.20
2.00
2.10
Strzelone
1.70
0.90
1.30
Stracone
0.50
1.10
0.80
BTTS %
10%
60%
35%
Czyste konto %
70%
20%
45%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
Posiadanie piłki
50%
48%
49%
Śr. strzały/mecz
15.11
10.44
12.78
Śr. faule/mecz
16.67
15.89
16.28

Ostatnie 10 meczów

Operario-PR jest o +44% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Operario-PR u siebie
0.90 gola/mecz
Juventude na wyjeździe

Progi bramkowe

Operario-PRJuventude
Over 0.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 1.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 2.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 3.5
20% (2/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
60% (12/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Operario-PR notuje o 7% wyższy wynik niż Juventude pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemOperario-PRJuventude
Match Corners AVG
10.08 (38/40)
10.42 (19/20)
9.74 (19/20)
Over 6.5 Corners
87% (33/38)
84% (16/19)
89% (17/19)
Over 7.5 Corners
76% (29/38)
79% (15/19)
74% (14/19)
Over 8.5 Corners
66% (25/38)
74% (14/19)
58% (11/19)
Over 9.5 Corners
53% (20/38)
53% (10/19)
53% (10/19)
Over 10.5 Corners
50% (19/38)
53% (10/19)
47% (9/19)
Over 11.5 Corners
32% (12/38)
42% (8/19)
21% (4/19)
Over 12.5 Corners
26% (10/38)
37% (7/19)
16% (3/19)
Over 13.5 Corners
16% (6/38)
26% (5/19)
5% (1/19)
Over 14.5 Corners
8% (3/38)
11% (2/19)
5% (1/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemOperario-PRJuventude
Corners Earned Match
4.80
4.80
4.80
More Corners Than Opponent
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Over 2.5 Corners Earned
68% (27/40)
60% (12/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
57% (23/40)
55% (11/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
50% (20/40)
45% (9/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Corners Earned
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Corners Earned
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Corners Earned
192
96
96

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Operario-PR notuje o 29% wyższy wynik niż Juventude pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemOperario-PRJuventude
Match Cards AVG
5.33 (40/40)
6.00 (20/20)
4.65 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
93% (37/40)
100% (20/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
75% (30/40)
85% (17/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
60% (24/40)
70% (14/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Cards
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Cards
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
15% (6/40)
25% (5/20)
5% (1/20)
Total Cards
213
120
93
Highest in a Match
12
12
9
Lowest in a Match
1
3
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Operario-PR jest o 19% lepsza niż Juventude pod względem strzałów na mecz.

OgółemOperario-PRJuventude
Strzały / mecz
13.10
14.20
11.91
Strzały celne / mecz
4.33
4.36
4.30
Strzały niecelne / mecz
5.85
6.40
5.26
Skuteczność strzałów
8.9%
8.7%
9.1%
Strzały na gola
11.23
11.45
10.96
Strzały celne na gola
3.71
3.52
3.96
Strzały Over 10.5
58% (28/48)
64% (16/25)
52% (12/23)
Strzały Over 11.5
50% (24/48)
60% (15/25)
39% (9/23)
Strzały Over 12.5
50% (24/48)
60% (15/25)
39% (9/23)
Strzały Over 13.5
42% (20/48)
52% (13/25)
30% (7/23)
Strzały Over 14.5
38% (18/48)
48% (12/25)
26% (6/23)
Strzały celne Over 3.5
60% (29/48)
56% (14/25)
65% (15/23)
Strzały celne Over 4.5
44% (21/48)
36% (9/25)
52% (12/23)
Strzały celne Over 5.5
29% (14/48)
28% (7/25)
30% (7/23)
Strzały celne Over 6.5
15% (7/48)
16% (4/25)
13% (3/23)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Operario-PR notuje o 20% wyższy wynik niż Juventude pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemOperario-PRJuventude
Match Offsides AVG
3.40
3.68
3.09
Match Offsides Over 0.5 %
100% (47/47)
100% (25/25)
100% (22/22)
Match Offsides Over 1.5 %
87% (41/47)
84% (21/25)
91% (20/22)
Match Offsides Over 2.5 %
68% (32/47)
68% (17/25)
68% (15/22)
Match Offsides Over 3.5 %
38% (18/47)
40% (10/25)
36% (8/22)
Team Offsides AVG
1.66
1.80
1.50
Team Offsides Over 0.5 %
79% (37/47)
72% (18/25)
86% (19/22)
Team Offsides Over 1.5 %
45% (21/47)
48% (12/25)
41% (9/22)
Team Offsides Over 2.5 %
23% (11/47)
24% (6/25)
23% (5/22)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Operario-PR jest o 27% lepsza niż Juventude pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemOperario-PRJuventude
xG (For)
1.12
1.25
0.98
xGA (Against)
1.13
1.21
1.04
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemOperario-PRJuventude
Under 0.5
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Under 1.5
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Under 2.5
55% (22/40)
50% (10/20)
60% (12/20)
Under 3.5
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Under 4.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Serie B — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Juventude251375461.84
2Vila Nova251357441.76
3Criciuma251285441.76
4Novorizontino251276431.72
5Fortaleza EC251186411.64
6Atletico Goianiense251096391.56
7CRB251168391.56
8Sport Recife259115381.52
9Operario-PR251078371.48
10Cuiaba258125361.44
11Goias251069361.44
12Nautico Recife25979341.36
13Athletic Club258107341.36
14São Bernardo25889321.28
15Botafogo SP258710311.24
16Avai258512291.16
17Ceara257711281.12
18Londrina255713220.88
19America Mineiro253517140.56
20Ponte Preta252419100.40