Football Stats
Herb Ponte Preta
Ponte PretaŚr. pkt/mecz 1.25
Brazylia / Serie B10 czerwca 2026 00:00
Herb Cuiaba
CuiabaŚr. pkt/mecz 1.15

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Ponte Preta

2W — Ponte Preta1D2W — Cuiaba

Streaki - Ponte Preta

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ponte Preta — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Ponte Preta — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Ponte Preta — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Ponte Preta — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Ponte Preta — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Ponte Preta — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Ponte Preta — powyżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Ponte Preta — powyżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
  • Ponte Preta — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • Ponte Preta — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Ponte Preta — powyżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Ponte Preta — powyżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Ponte Preta — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Ponte Preta — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Cuiaba

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cuiaba — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Cuiaba — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Cuiaba — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Cuiaba — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Cuiaba — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Cuiaba — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Cuiaba — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Cuiaba — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Cuiaba — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Cuiaba — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Cuiaba — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Cuiaba — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Cuiaba — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Cuiaba — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Ponte Preta

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ponte Preta — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 17 meczach z rzędu
  • 🔥 Ponte Preta — poniżej 4.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Ponte Preta — powyżej 12.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ponte Preta — powyżej 2.5 kartek w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Ponte Preta — powyżej 2.5 kartek łącznie w 14 meczach z rzędu

Serie - Cuiaba

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Cuiaba — poniżej 2.5 gola w meczu w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Cuiaba — jest niepokonany w 1. połowie w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Cuiaba — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cuiaba — powyżej 1.5 spalonych w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Cuiaba — powyżej 6.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cuiaba — poniżej 12.5 rożnych w 15 meczach z rzędu
  • 🔥 Cuiaba — poniżej 5.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Cuiaba — poniżej 5.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Cuiaba — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 15 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
09.06Herb Ponte PretaPonte Preta12Herb CuiabaCuiaba
11.01Herb Ponte PretaPonte Preta22Herb CuiabaCuiaba
09.10Herb CuiabaCuiaba21Herb Ponte PretaPonte Preta
28.09Herb Ponte PretaPonte Preta30Herb CuiabaCuiaba
01.06Herb CuiabaCuiaba13Herb Ponte PretaPonte Preta

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Ponte Preta jest o 75% lepsza niż Cuiaba pod względem odsetku wygranych meczów.

Ponte PretaDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
2.00
2.20
2.10
Strzelone
1.00
0.80
0.90
Stracone
1.00
1.40
1.20
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
CuiabaDomWyjazdOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
1.50
1.50
1.50
Strzelone
0.70
0.70
0.70
Stracone
0.80
0.80
0.80
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
40%
50%
45%
Posiadanie piłki
55%
40%
48%
Śr. strzały/mecz
18.10
9.33
13.95
Śr. faule/mecz
16.30
17.89
17.05

Ostatnie 10 meczów

Ponte Preta jest o +43% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.00 gola/mecz
Ponte Preta u siebie
0.70 gola/mecz
Cuiaba na wyjeździe

Progi bramkowe

Ponte PretaCuiaba
Over 0.5
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 1.5
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 2.5
20% (2/10)
10% (1/10)
Over 3.5
20% (2/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
50% (5/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
40% (8/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
60% (12/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Ponte Preta notuje o 69% wyższy wynik niż Cuiaba pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemPonte PretaCuiaba
Match Corners AVG
9.48 (31/40)
12.67 (12/20)
7.47 (19/20)
Over 6.5 Corners
71% (22/31)
92% (11/12)
58% (11/19)
Over 7.5 Corners
61% (19/31)
92% (11/12)
42% (8/19)
Over 8.5 Corners
55% (17/31)
83% (10/12)
37% (7/19)
Over 9.5 Corners
52% (16/31)
75% (9/12)
37% (7/19)
Over 10.5 Corners
45% (14/31)
67% (8/12)
32% (6/19)
Over 11.5 Corners
39% (12/31)
67% (8/12)
21% (4/19)
Over 12.5 Corners
26% (8/31)
50% (6/12)
11% (2/19)
Over 13.5 Corners
16% (5/31)
33% (4/12)
5% (1/19)
Over 14.5 Corners
13% (4/31)
33% (4/12)
0% (0/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemPonte PretaCuiaba
Corners Earned Match
4.72
5.80
3.65
More Corners Than Opponent
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 2.5 Corners Earned
73% (29/40)
90% (18/20)
55% (11/20)
Over 3.5 Corners Earned
63% (25/40)
80% (16/20)
45% (9/20)
Over 4.5 Corners Earned
50% (20/40)
60% (12/20)
40% (8/20)
Over 5.5 Corners Earned
40% (16/40)
50% (10/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Corners Earned
28% (11/40)
35% (7/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Corners Earned
189
116
73

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Ponte Preta notuje o 22% wyższy wynik niż Cuiaba pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemPonte PretaCuiaba
Match Cards AVG
5.33 (40/40)
5.85 (20/20)
4.80 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
88% (35/40)
90% (18/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Cards
68% (27/40)
80% (16/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Cards
48% (19/40)
65% (13/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Cards
28% (11/40)
25% (5/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Cards
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Total Cards
213
117
96
Highest in a Match
10
10
9
Lowest in a Match
1
2
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Cuiaba jest o 21% lepsza niż Ponte Preta pod względem strzałów na mecz.

OgółemPonte PretaCuiaba
Strzały / mecz
11.49
10.40
12.63
Strzały celne / mecz
3.73
3.32
4.17
Strzały niecelne / mecz
5.06
4.40
5.75
Skuteczność strzałów
6.7%
6.2%
7.3%
Strzały na gola
14.82
16.25
13.77
Strzały celne na gola
4.82
5.19
4.55
Strzały Over 10.5
57% (28/49)
52% (13/25)
63% (15/24)
Strzały Over 11.5
43% (21/49)
32% (8/25)
54% (13/24)
Strzały Over 12.5
41% (20/49)
28% (7/25)
54% (13/24)
Strzały Over 13.5
33% (16/49)
16% (4/25)
50% (12/24)
Strzały Over 14.5
27% (13/49)
12% (3/25)
42% (10/24)
Strzały celne Over 3.5
55% (27/49)
48% (12/25)
63% (15/24)
Strzały celne Over 4.5
37% (18/49)
28% (7/25)
46% (11/24)
Strzały celne Over 5.5
18% (9/49)
12% (3/25)
25% (6/24)
Strzały celne Over 6.5
8% (4/49)
4% (1/25)
13% (3/24)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemPonte PretaCuiaba
Match Offsides AVG
3.32
3.52
3.09
Match Offsides Over 0.5 %
100% (47/47)
100% (25/25)
100% (22/22)
Match Offsides Over 1.5 %
79% (37/47)
68% (17/25)
91% (20/22)
Match Offsides Over 2.5 %
57% (27/47)
60% (15/25)
55% (12/22)
Match Offsides Over 3.5 %
34% (16/47)
40% (10/25)
27% (6/22)
Team Offsides AVG
1.47
1.44
1.50
Team Offsides Over 0.5 %
68% (32/47)
64% (16/25)
73% (16/22)
Team Offsides Over 1.5 %
43% (20/47)
32% (8/25)
55% (12/22)
Team Offsides Over 2.5 %
17% (8/47)
16% (4/25)
18% (4/22)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Cuiaba jest o 12% lepsza niż Ponte Preta pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemPonte PretaCuiaba
xG (For)
1.00
0.94
1.05
xGA (Against)
1.28
1.79
0.77
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemPonte PretaCuiaba
Under 0.5
18% (7/40)
10% (2/20)
25% (5/20)
Under 1.5
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Under 2.5
78% (31/40)
65% (13/20)
90% (18/20)
Under 3.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Under 4.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Serie B — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Juventude251375461.84
2Vila Nova251357441.76
3Criciuma251285441.76
4Novorizontino251276431.72
5Fortaleza EC251186411.64
6Atletico Goianiense251096391.56
7CRB251168391.56
8Sport Recife259115381.52
9Operario-PR251078371.48
10Cuiaba258125361.44
11Goias251069361.44
12Nautico Recife25979341.36
13Athletic Club258107341.36
14São Bernardo25889321.28
15Botafogo SP258710311.24
16Avai258512291.16
17Ceara257711281.12
18Londrina255713220.88
19America Mineiro253517140.56
20Ponte Preta252419100.40