Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Sport Recife
Streaki - Sport Recife
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Sport Recife — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Sport Recife — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Sport Recife — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Sport Recife — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Sport Recife — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Sport Recife — powyżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Sport Recife — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
- Sport Recife — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
- Sport Recife — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Sport Recife — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Sport Recife — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
- Sport Recife — powyżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- Sport Recife — powyżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Athletic Club
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Athletic Club — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
- Athletic Club — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Athletic Club — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Athletic Club — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Athletic Club — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Athletic Club — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Athletic Club — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Athletic Club — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Athletic Club — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
- Athletic Club — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
- Athletic Club — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Athletic Club — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Athletic Club — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Athletic Club — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
- Athletic Club — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Athletic Club — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Athletic Club — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Athletic Club — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Sport Recife
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Sport Recife — jest niepokonany w 2. połowie w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Sport Recife — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Sport Recife — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Sport Recife — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Sport Recife — poniżej 4.5 spalonych w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Sport Recife — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Sport Recife — powyżej 4.5 kartek w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Sport Recife — powyżej 4.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Sport Recife — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Serie - Athletic Club
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Athletic Club — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Athletic Club — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Athletic Club — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Athletic Club — powyżej 7.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Athletic Club — poniżej 6.5 kartek w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Athletic Club — poniżej 6.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Athletic Club — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 23 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Athletic Club jest o 33% lepsza niż Sport Recife pod względem odsetku wygranych meczów.
| Sport Recife | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.10 | 2.45 |
Strzelone | 1.20 | 0.80 | 1.00 |
Stracone | 1.60 | 1.30 | 1.45 |
BTTS % | 60% | 30% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 40% | 35% |
Nie strzelił % | 10% | 60% | 35% |
Posiadanie piłki | 52% | 48% | 50% |
Śr. strzały/mecz | 12.00 | 10.22 | 11.11 |
Śr. faule/mecz | 13.50 | 13.44 | 13.47 |
| Athletic Club | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 2.90 | 2.45 |
Strzelone | 1.20 | 1.50 | 1.35 |
Stracone | 0.80 | 1.40 | 1.10 |
BTTS % | 60% | 90% | 75% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 10% | 15% |
Posiadanie piłki | 49% | 39% | 44% |
Śr. strzały/mecz | 11.00 | 9.11 | 10.06 |
Śr. faule/mecz | 17.00 | 16.33 | 16.67 |
Ostatnie 10 meczów
- 30.05.2026Wvs Nautico Recife2-0
- 23.05.2026Wvs Juventude1-0
- 17.05.2026Lvs CRB1-2
- 09.05.2026Wvs Ponte Preta3-1
- 03.05.2026Wvs Ceara2-0
- 25.04.2026Wvs Novorizontino1-0
- 18.04.2026Dvs America Mineiro0-0
- 11.04.2026Dvs Avai2-2
- 04.04.2026Wvs Londrina2-1
- 01.04.2026Dvs Vila Nova1-1
- 30.05.2026Wvs Fortaleza EC1-0
- 25.05.2026Wvs Botafogo SP2-1
- 17.05.2026Dvs Juventude1-1
- 12.05.2026Lvs Internacional2-3
- 09.05.2026Dvs Cuiaba0-0
- 04.05.2026Dvs Vila Nova1-1
- 27.04.2026Lvs Nautico Recife0-1
- 22.04.2026Lvs Internacional1-2
- 19.04.2026Lvs Novorizontino1-2
- 12.04.2026Wvs CRB3-2
Progi bramkowe
| Sport Recife | Athletic Club | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
| Sport Recife | Athletic Club | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
| Sport Recife | Athletic Club | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Sport Recife notuje o 18% wyższy wynik niż Athletic Club pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Sport Recife | Athletic Club | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.63 (38/40) | 10.42 (19/20) | 8.84 (19/20) |
Over 6.5 Corners | 82% (31/38) | 84% (16/19) | 79% (15/19) |
Over 7.5 Corners | 79% (30/38) | 84% (16/19) | 74% (14/19) |
Over 8.5 Corners | 61% (23/38) | 68% (13/19) | 53% (10/19) |
Over 9.5 Corners | 53% (20/38) | 58% (11/19) | 47% (9/19) |
Over 10.5 Corners | 47% (18/38) | 53% (10/19) | 42% (8/19) |
Over 11.5 Corners | 26% (10/38) | 37% (7/19) | 16% (3/19) |
Over 12.5 Corners | 13% (5/38) | 21% (4/19) | 5% (1/19) |
Over 13.5 Corners | 11% (4/38) | 16% (3/19) | 5% (1/19) |
Over 14.5 Corners | 11% (4/38) | 16% (3/19) | 5% (1/19) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Sport Recife | Athletic Club | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.28 | 4.60 | 3.95 |
More Corners Than Opponent | 43% (17/40) | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 68% (27/40) | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 53% (21/40) | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 45% (18/40) | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 38% (15/40) | 45% (9/20) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 28% (11/40) | 35% (7/20) | 20% (4/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 15% (6/40) | 20% (4/20) | 10% (2/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Corners Earned | 171 | 92 | 79 |
| Ogółem | Sport Recife | Athletic Club | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.28 | 5.75 | 4.80 |
More Corners Than Opponent | 43% (17/40) | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
Over 2.5 Corners Against | 83% (33/40) | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Against | 63% (25/40) | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Corners Against | 53% (21/40) | 65% (13/20) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Corners Against | 45% (18/40) | 50% (10/20) | 40% (8/20) |
Over 6.5 Corners Against | 38% (15/40) | 45% (9/20) | 30% (6/20) |
Over 7.5 Corners Against | 30% (12/40) | 40% (8/20) | 20% (4/20) |
Over 8.5 Corners Against | 20% (8/40) | 25% (5/20) | 15% (3/20) |
Corners Against | 211 | 115 | 96 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Sport Recife | Athletic Club | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.72 (40/40) | 5.75 (20/20) | 5.70 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |
Over 2.5 Cards | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Cards | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Over 4.5 Cards | 73% (29/40) | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
Over 5.5 Cards | 53% (21/40) | 55% (11/20) | 50% (10/20) |
Over 6.5 Cards | 35% (14/40) | 30% (6/20) | 40% (8/20) |
Over 7.5 Cards | 23% (9/40) | 25% (5/20) | 20% (4/20) |
Total Cards | 229 | 115 | 114 |
Highest in a Match | 10 | 10 | 9 |
Lowest in a Match | 1 | 2 | 1 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Sport Recife jest o 21% lepsza niż Athletic Club pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Sport Recife | Athletic Club | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 12.31 | 13.44 | 11.13 |
Strzały celne / mecz | 3.65 | 4.16 | 3.13 |
Strzały niecelne / mecz | 5.33 | 5.44 | 5.21 |
Skuteczność strzałów | 9.8% | 9.8% | 9.7% |
Strzały na gola | 10.22 | 10.18 | 10.27 |
Strzały celne na gola | 3.03 | 3.15 | 2.88 |
Strzały Over 10.5 | 51% (25/49) | 56% (14/25) | 46% (11/24) |
Strzały Over 11.5 | 49% (24/49) | 56% (14/25) | 42% (10/24) |
Strzały Over 12.5 | 41% (20/49) | 52% (13/25) | 29% (7/24) |
Strzały Over 13.5 | 35% (17/49) | 44% (11/25) | 25% (6/24) |
Strzały Over 14.5 | 31% (15/49) | 40% (10/25) | 21% (5/24) |
Strzały celne Over 3.5 | 49% (24/49) | 64% (16/25) | 33% (8/24) |
Strzały celne Over 4.5 | 35% (17/49) | 40% (10/25) | 29% (7/24) |
Strzały celne Over 5.5 | 16% (8/49) | 20% (5/25) | 13% (3/24) |
Strzały celne Over 6.5 | 12% (6/49) | 16% (4/25) | 8% (2/24) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Athletic Club notuje o 54% wyższy wynik niż Sport Recife pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Sport Recife | Athletic Club | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 3.02 | 2.92 | 3.14 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (46/46) | 100% (24/24) | 100% (22/22) |
Match Offsides Over 1.5 % | 80% (37/46) | 88% (21/24) | 73% (16/22) |
Match Offsides Over 2.5 % | 41% (19/46) | 42% (10/24) | 41% (9/22) |
Match Offsides Over 3.5 % | 30% (14/46) | 29% (7/24) | 32% (7/22) |
Team Offsides AVG | 1.52 | 1.21 | 1.86 |
Team Offsides Over 0.5 % | 74% (34/46) | 63% (15/24) | 86% (19/22) |
Team Offsides Over 1.5 % | 39% (18/46) | 38% (9/24) | 41% (9/22) |
Team Offsides Over 2.5 % | 20% (9/46) | 13% (3/24) | 27% (6/22) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Sport Recife jest o 40% lepsza niż Athletic Club pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Sport Recife | Athletic Club | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.17 | 1.36 | 0.97 |
xGA (Against) | 1.27 | 1.20 | 1.35 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Sport Recife | Athletic Club | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 25% (5/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 50% (20/40) | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 78% (31/40) | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

