Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Juventude
Streaki - Juventude
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Juventude — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Juventude — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Juventude — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Juventude — zachowuje czyste konto u siebie (8/10, 80%)
- Juventude — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Juventude — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Juventude — powyżej 49.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Juventude — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
- Juventude — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- Juventude — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
- Juventude — powyżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Juventude — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
- Juventude — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Juventude — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
- Juventude — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Juventude — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Juventude — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Streaki - Ceara
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Ceara — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Ceara — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ceara — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Ceara — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Ceara — powyżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Ceara — powyżej 3.5 kartek (8/10, 80%)
- Ceara — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
- Ceara — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Ceara — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Ceara — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
- Ceara — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Ceara — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
- Ceara — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Ceara — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
- Ceara — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
Serie - Juventude
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Juventude — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Juventude — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Juventude — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Juventude — powyżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Juventude — poniżej 4.5 spalonych w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Juventude — poniżej 11.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Juventude — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Juventude — powyżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Juventude — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Serie - Ceara
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Ceara — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Ceara — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ceara — poniżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Ceara — poniżej 12.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 Ceara — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ceara — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Ceara — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Juventude jest o 29% lepsza niż Ceara pod względem odsetku wygranych meczów.
| Juventude | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 20% | 45% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 1.70 | 1.95 |
Strzelone | 2.00 | 0.70 | 1.35 |
Stracone | 0.20 | 1.00 | 0.60 |
BTTS % | 10% | 50% | 30% |
Czyste konto % | 80% | 30% | 55% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Posiadanie piłki | 52% | 49% | 50% |
Śr. strzały/mecz | 16.67 | 9.78 | 13.22 |
Śr. faule/mecz | 17.22 | 15.67 | 16.44 |
| Ceara | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 1.60 | 2.10 |
Strzelone | 1.40 | 0.70 | 1.05 |
Stracone | 1.20 | 0.90 | 1.05 |
BTTS % | 70% | 40% | 55% |
Czyste konto % | 10% | 40% | 25% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
Posiadanie piłki | 52% | 45% | 48% |
Śr. strzały/mecz | 15.89 | 9.00 | 12.44 |
Śr. faule/mecz | 15.56 | 13.40 | 14.42 |
Ostatnie 10 meczów
- 21.06.2026Wvs São Bernardo1-0
- 14.06.2026Wvs Ponte Preta3-0
- 05.06.2026Lvs Operario-PR1-2
- 30.05.2026Wvs America Mineiro3-0
- 23.05.2026Lvs Sport Recife0-1
- 17.05.2026Dvs Athletic Club1-1
- 13.05.2026Wvs Sao Paulo3-1
- 10.05.2026Dvs Criciuma0-0
- 03.05.2026Dvs Atletico Goianiense0-0
- 26.04.2026Wvs Londrina1-0
- 20.06.2026Lvs Botafogo SP0-1
- 16.06.2026Dvs Criciuma1-1
- 10.06.2026Wvs Avai2-1
- 31.05.2026Lvs Operario-PR1-2
- 23.05.2026Lvs Novorizontino1-2
- 17.05.2026Wvs Fortaleza EC2-1
- 14.05.2026Wvs Atletico-MG2-1
- 09.05.2026Lvs Atletico Goianiense0-1
- 03.05.2026Lvs Sport Recife0-2
- 26.04.2026Dvs Vila Nova3-3
Progi bramkowe
| Juventude | Ceara | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
| Juventude | Ceara | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
| Juventude | Ceara | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Juventude | Ceara | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 9.45 (38/40) | 9.42 (19/20) | 9.47 (19/20) |
Over 6.5 Corners | 82% (31/38) | 84% (16/19) | 79% (15/19) |
Over 7.5 Corners | 58% (22/38) | 63% (12/19) | 53% (10/19) |
Over 8.5 Corners | 53% (20/38) | 58% (11/19) | 47% (9/19) |
Over 9.5 Corners | 45% (17/38) | 47% (9/19) | 42% (8/19) |
Over 10.5 Corners | 37% (14/38) | 42% (8/19) | 32% (6/19) |
Over 11.5 Corners | 26% (10/38) | 21% (4/19) | 32% (6/19) |
Over 12.5 Corners | 16% (6/38) | 16% (3/19) | 16% (3/19) |
Over 13.5 Corners | 11% (4/38) | 5% (1/19) | 16% (3/19) |
Over 14.5 Corners | 11% (4/38) | 5% (1/19) | 16% (3/19) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Juventude | Ceara | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.90 | 4.75 | 5.05 |
More Corners Than Opponent | 48% (19/40) | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 80% (32/40) | 80% (16/20) | 80% (16/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 55% (22/40) | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 48% (19/40) | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 43% (17/40) | 40% (8/20) | 45% (9/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 35% (14/40) | 30% (6/20) | 40% (8/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 15% (6/40) | 10% (2/20) | 20% (4/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Corners Earned | 196 | 95 | 101 |
| Ogółem | Juventude | Ceara | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.63 | 4.60 | 4.65 |
More Corners Than Opponent | 48% (19/40) | 45% (9/20) | 50% (10/20) |
Over 2.5 Corners Against | 73% (29/40) | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Over 3.5 Corners Against | 60% (24/40) | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
Over 4.5 Corners Against | 40% (16/40) | 45% (9/20) | 35% (7/20) |
Over 5.5 Corners Against | 23% (9/40) | 20% (4/20) | 25% (5/20) |
Over 6.5 Corners Against | 23% (9/40) | 20% (4/20) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Corners Against | 18% (7/40) | 20% (4/20) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Against | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Corners Against | 185 | 92 | 93 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Ceara notuje o 13% wyższy wynik niż Juventude pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Juventude | Ceara | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 4.90 (40/40) | 4.60 (20/20) | 5.20 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |
Over 1.5 Cards | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Over 2.5 Cards | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Cards | 75% (30/40) | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
Over 4.5 Cards | 57% (23/40) | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
Over 5.5 Cards | 40% (16/40) | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
Over 6.5 Cards | 25% (10/40) | 25% (5/20) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Cards | 10% (4/40) | 0% (0/20) | 20% (4/20) |
Total Cards | 196 | 92 | 104 |
Highest in a Match | 12 | 7 | 12 |
Lowest in a Match | 0 | 1 | 0 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Ceara jest o 11% lepsza niż Juventude pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Juventude | Ceara | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 12.59 | 11.91 | 13.26 |
Strzały celne / mecz | 4.22 | 4.30 | 4.13 |
Strzały niecelne / mecz | 5.33 | 5.26 | 5.39 |
Skuteczność strzałów | 8.3% | 9.1% | 7.5% |
Strzały na gola | 12.06 | 10.96 | 13.26 |
Strzały celne na gola | 4.04 | 3.96 | 4.13 |
Strzały Over 10.5 | 54% (25/46) | 52% (12/23) | 57% (13/23) |
Strzały Over 11.5 | 43% (20/46) | 39% (9/23) | 48% (11/23) |
Strzały Over 12.5 | 41% (19/46) | 39% (9/23) | 43% (10/23) |
Strzały Over 13.5 | 35% (16/46) | 30% (7/23) | 39% (9/23) |
Strzały Over 14.5 | 30% (14/46) | 26% (6/23) | 35% (8/23) |
Strzały celne Over 3.5 | 59% (27/46) | 65% (15/23) | 52% (12/23) |
Strzały celne Over 4.5 | 48% (22/46) | 52% (12/23) | 43% (10/23) |
Strzały celne Over 5.5 | 30% (14/46) | 30% (7/23) | 30% (7/23) |
Strzały celne Over 6.5 | 15% (7/46) | 13% (3/23) | 17% (4/23) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Ceara notuje o 13% wyższy wynik niż Juventude pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Juventude | Ceara | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 3.09 | 3.09 | 3.09 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (45/45) | 100% (22/22) | 100% (23/23) |
Match Offsides Over 1.5 % | 87% (39/45) | 91% (20/22) | 83% (19/23) |
Match Offsides Over 2.5 % | 60% (27/45) | 68% (15/22) | 52% (12/23) |
Match Offsides Over 3.5 % | 29% (13/45) | 36% (8/22) | 22% (5/23) |
Team Offsides AVG | 1.60 | 1.50 | 1.70 |
Team Offsides Over 0.5 % | 87% (39/45) | 86% (19/22) | 87% (20/23) |
Team Offsides Over 1.5 % | 38% (17/45) | 41% (9/22) | 35% (8/23) |
Team Offsides Over 2.5 % | 22% (10/45) | 23% (5/22) | 22% (5/23) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Ceara jest o 10% lepsza niż Juventude pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Juventude | Ceara | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.03 | 0.98 | 1.08 |
xGA (Against) | 1.12 | 1.04 | 1.21 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Juventude | Ceara | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 38% (15/40) | 40% (8/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 63% (25/40) | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

