Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
9 spotkań — z perspektywy Operario-PR
Streaki - Operario-PR
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Operario-PR — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Operario-PR — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Operario-PR — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Operario-PR — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Operario-PR — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- Operario-PR — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
- Operario-PR — powyżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- Operario-PR — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
- Operario-PR — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- Operario-PR — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
- Operario-PR — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Operario-PR — powyżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Operario-PR — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Streaki - America Mineiro
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- America Mineiro — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- America Mineiro — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- America Mineiro — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- America Mineiro — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- America Mineiro — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- America Mineiro — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- America Mineiro — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
- America Mineiro — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- America Mineiro — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
- America Mineiro — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- America Mineiro — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- America Mineiro — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- America Mineiro — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- America Mineiro — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- America Mineiro — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- America Mineiro — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Serie - Operario-PR
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Operario-PR — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Operario-PR — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Operario-PR — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Operario-PR — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Operario-PR — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Operario-PR — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 25 meczach z rzędu
- 🔥 Operario-PR — poniżej 4.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Operario-PR — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Operario-PR — powyżej 2.5 kartek w 25 meczach z rzędu
- 🔥 Operario-PR — powyżej 2.5 kartek łącznie w 25 meczach z rzędu
- 🔥 Operario-PR — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Serie - America Mineiro
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 America Mineiro — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
- 🔥 America Mineiro — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 America Mineiro — poniżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 America Mineiro — powyżej 7.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 America Mineiro — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 America Mineiro — poniżej 5.5 kartek w 4 meczach z rzędu
- 🔥 America Mineiro — poniżej 5.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 America Mineiro — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Operario-PR jest o 233% lepsza niż America Mineiro pod względem odsetku wygranych meczów.
| Operario-PR | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 50% | 50% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 2.40 | 2.30 |
Strzelone | 1.30 | 1.30 | 1.30 |
Stracone | 0.90 | 1.10 | 1.00 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 60% | 40% | 50% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
Posiadanie piłki | 52% | 49% | 51% |
Śr. strzały/mecz | 15.00 | 9.78 | 12.39 |
Śr. faule/mecz | 13.11 | 14.67 | 13.89 |
| America Mineiro | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 10% | 15% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 3.00 | 2.85 |
Strzelone | 1.00 | 1.10 | 1.05 |
Stracone | 1.70 | 1.90 | 1.80 |
BTTS % | 70% | 60% | 65% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Posiadanie piłki | 54% | 56% | 55% |
Śr. strzały/mecz | 12.29 | 13.14 | 12.71 |
Śr. faule/mecz | 15.29 | 12.57 | 13.93 |
Ostatnie 10 meczów
- 21.06.2026Wvs Goias3-0
- 14.06.2026Lvs Botafogo SP1-2
- 05.06.2026Wvs Juventude2-1
- 31.05.2026Wvs Ceara2-1
- 24.05.2026Dvs Criciuma1-1
- 16.05.2026Lvs Nautico Recife2-6
- 13.05.2026Lvs Fluminense1-2
- 09.05.2026Lvs CRB0-3
- 03.05.2026Wvs Londrina3-0
- 26.04.2026Dvs Fortaleza EC0-0
- 23.06.2026Lvs Criciuma0-1
- 16.06.2026Wvs Fortaleza EC3-0
- 08.06.2026Lvs Atletico Goianiense1-2
- 30.05.2026Lvs Juventude0-3
- 24.05.2026Lvs Vila Nova1-2
- 16.05.2026Dvs São Bernardo1-1
- 10.05.2026Lvs Nautico Recife0-4
- 07.05.2026Wvs Cianorte3-2
- 03.05.2026Lvs CRB1-2
- 29.04.2026Lvs Chapecoense-sc1-2
Progi bramkowe
| Operario-PR | America Mineiro | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
| Operario-PR | America Mineiro | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
| Operario-PR | America Mineiro | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Operario-PR | America Mineiro | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.00 (33/40) | 9.79 (19/20) | 10.29 (14/20) |
Over 6.5 Corners | 85% (28/33) | 79% (15/19) | 93% (13/14) |
Over 7.5 Corners | 76% (25/33) | 68% (13/19) | 86% (12/14) |
Over 8.5 Corners | 70% (23/33) | 68% (13/19) | 71% (10/14) |
Over 9.5 Corners | 55% (18/33) | 47% (9/19) | 64% (9/14) |
Over 10.5 Corners | 42% (14/33) | 42% (8/19) | 43% (6/14) |
Over 11.5 Corners | 30% (10/33) | 37% (7/19) | 21% (3/14) |
Over 12.5 Corners | 24% (8/33) | 32% (6/19) | 14% (2/14) |
Over 13.5 Corners | 15% (5/33) | 21% (4/19) | 7% (1/14) |
Over 14.5 Corners | 6% (2/33) | 5% (1/19) | 7% (1/14) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Operario-PR | America Mineiro | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.88 | 4.30 | 5.45 |
More Corners Than Opponent | 50% (20/40) | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 73% (29/40) | 60% (12/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 60% (24/40) | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 45% (18/40) | 40% (8/20) | 50% (10/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 38% (15/40) | 35% (7/20) | 40% (8/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 35% (14/40) | 30% (6/20) | 40% (8/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 25% (10/40) | 20% (4/20) | 30% (6/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 13% (5/40) | 10% (2/20) | 15% (3/20) |
Corners Earned | 195 | 86 | 109 |
| Ogółem | Operario-PR | America Mineiro | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 5.20 | 5.40 | 5.00 |
More Corners Than Opponent | 50% (20/40) | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
Over 2.5 Corners Against | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Against | 68% (27/40) | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Over 4.5 Corners Against | 53% (21/40) | 65% (13/20) | 40% (8/20) |
Over 5.5 Corners Against | 43% (17/40) | 55% (11/20) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Corners Against | 30% (12/40) | 35% (7/20) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Corners Against | 18% (7/40) | 20% (4/20) | 15% (3/20) |
Over 8.5 Corners Against | 15% (6/40) | 15% (3/20) | 15% (3/20) |
Corners Against | 208 | 108 | 100 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Operario-PR notuje o 29% wyższy wynik niż America Mineiro pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Operario-PR | America Mineiro | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.33 (40/40) | 6.00 (20/20) | 4.65 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |
Over 2.5 Cards | 93% (37/40) | 100% (20/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Cards | 75% (30/40) | 80% (16/20) | 70% (14/20) |
Over 4.5 Cards | 63% (25/40) | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
Over 5.5 Cards | 45% (18/40) | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
Over 6.5 Cards | 28% (11/40) | 40% (8/20) | 15% (3/20) |
Over 7.5 Cards | 18% (7/40) | 25% (5/20) | 10% (2/20) |
Total Cards | 213 | 120 | 93 |
Highest in a Match | 12 | 12 | 8 |
Lowest in a Match | 1 | 3 | 1 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.
| Ogółem | Operario-PR | America Mineiro | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 13.92 | 14.20 | 13.63 |
Strzały celne / mecz | 4.49 | 4.36 | 4.63 |
Strzały niecelne / mecz | 6.02 | 6.40 | 5.63 |
Skuteczność strzałów | 7.2% | 8.7% | 5.5% |
Strzały na gola | 13.92 | 11.45 | 18.17 |
Strzały celne na gola | 4.49 | 3.52 | 6.17 |
Strzały Over 10.5 | 61% (30/49) | 64% (16/25) | 58% (14/24) |
Strzały Over 11.5 | 55% (27/49) | 60% (15/25) | 50% (12/24) |
Strzały Over 12.5 | 53% (26/49) | 60% (15/25) | 46% (11/24) |
Strzały Over 13.5 | 49% (24/49) | 52% (13/25) | 46% (11/24) |
Strzały Over 14.5 | 45% (22/49) | 48% (12/25) | 42% (10/24) |
Strzały celne Over 3.5 | 61% (30/49) | 56% (14/25) | 67% (16/24) |
Strzały celne Over 4.5 | 43% (21/49) | 36% (9/25) | 50% (12/24) |
Strzały celne Over 5.5 | 35% (17/49) | 28% (7/25) | 42% (10/24) |
Strzały celne Over 6.5 | 16% (8/49) | 16% (4/25) | 17% (4/24) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Operario-PR notuje o 11% wyższy wynik niż America Mineiro pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Operario-PR | America Mineiro | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 3.29 | 3.68 | 2.88 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (49/49) | 100% (25/25) | 100% (24/24) |
Match Offsides Over 1.5 % | 84% (41/49) | 84% (21/25) | 83% (20/24) |
Match Offsides Over 2.5 % | 53% (26/49) | 68% (17/25) | 38% (9/24) |
Match Offsides Over 3.5 % | 33% (16/49) | 40% (10/25) | 25% (6/24) |
Team Offsides AVG | 1.71 | 1.80 | 1.63 |
Team Offsides Over 0.5 % | 78% (38/49) | 72% (18/25) | 83% (20/24) |
Team Offsides Over 1.5 % | 49% (24/49) | 48% (12/25) | 50% (12/24) |
Team Offsides Over 2.5 % | 20% (10/49) | 24% (6/25) | 17% (4/24) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Operario-PR jest o 20% lepsza niż America Mineiro pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Operario-PR | America Mineiro | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.15 | 1.25 | 1.04 |
xGA (Against) | 1.33 | 1.21 | 1.45 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Operario-PR | America Mineiro | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 20% (4/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 30% (6/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 38% (15/40) | 45% (9/20) | 30% (6/20) |
Under 3.5 | 88% (35/40) | 95% (19/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |

