Football Stats
Herb Goias
GoiasŚr. pkt/mecz 1.55
Brazylia / Serie B5 lipca 2026 01:00
Herb Ceara
CearaŚr. pkt/mecz 1.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Goias

4W — Goias5D1W — Ceara

Streaki - Goias

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Goias — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Goias — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Goias — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Goias — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Goias — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Goias — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Goias — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Goias — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Goias — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Goias — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Goias — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Goias — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Goias — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Goias — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)

Streaki - Ceara

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ceara — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Ceara — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Ceara — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Ceara — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Ceara — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Ceara — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • Ceara — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Ceara — poniżej 6.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Ceara — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Ceara — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Ceara — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Ceara — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Ceara — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Ceara — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Ceara — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Ceara — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)

Serie - Goias

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Goias — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Goias — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Goias — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Goias — powyżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Goias — poniżej 11.5 rożnych w 3 meczach z rzędu

Serie - Ceara

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ceara — poniżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ceara — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ceara — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ceara — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ceara — poniżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Ceara — poniżej 12.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Ceara — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ceara — poniżej 4.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ceara — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
04.07Herb GoiasGoias20Herb CearaCeara
13.08Herb GoiasGoias21Herb CearaCeara
20.04Herb CearaCeara11Herb GoiasGoias
05.10Herb CearaCeara11Herb GoiasGoias
12.06Herb GoiasGoias11Herb CearaCeara
21.01Herb GoiasGoias04Herb CearaCeara
27.09Herb CearaCeara22Herb GoiasGoias
06.10Herb CearaCeara01Herb GoiasGoias
12.05Herb GoiasGoias21Herb CearaCeara
11.11Herb GoiasGoias00Herb CearaCeara

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Goias jest o 29% lepsza niż Ceara pod względem odsetku wygranych meczów.

GoiasDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
2.40
2.10
2.25
Strzelone
1.20
0.90
1.05
Stracone
1.20
1.20
1.20
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Posiadanie piłki
54%
52%
53%
Śr. strzały/mecz
13.78
9.20
11.37
Śr. faule/mecz
11.78
13.60
12.74
CearaDomWyjazdOgółem
Win %
50%
20%
35%
Śr. goli/mecz
2.60
1.70
2.15
Strzelone
1.40
0.70
1.05
Stracone
1.20
1.00
1.10
BTTS %
70%
40%
55%
Czyste konto %
10%
40%
25%
Nie strzelił %
20%
40%
30%
Posiadanie piłki
52%
47%
49%
Śr. strzały/mecz
15.89
10.00
12.94
Śr. faule/mecz
15.56
14.40
14.95

Ostatnie 10 meczów

Goias jest o +71% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Goias u siebie
0.70 gola/mecz
Ceara na wyjeździe

Progi bramkowe

GoiasCeara
Over 0.5
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 1.5
60% (6/10)
70% (7/10)
Over 2.5
50% (5/10)
20% (2/10)
Over 3.5
30% (3/10)
0% (0/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemGoiasCeara
Match Corners AVG
9.87 (38/40)
10.11 (19/20)
9.63 (19/20)
Over 6.5 Corners
84% (32/38)
89% (17/19)
79% (15/19)
Over 7.5 Corners
68% (26/38)
79% (15/19)
58% (11/19)
Over 8.5 Corners
61% (23/38)
68% (13/19)
53% (10/19)
Over 9.5 Corners
47% (18/38)
47% (9/19)
47% (9/19)
Over 10.5 Corners
34% (13/38)
37% (7/19)
32% (6/19)
Over 11.5 Corners
26% (10/38)
21% (4/19)
32% (6/19)
Over 12.5 Corners
16% (6/38)
16% (3/19)
16% (3/19)
Over 13.5 Corners
11% (4/38)
5% (1/19)
16% (3/19)
Over 14.5 Corners
11% (4/38)
5% (1/19)
16% (3/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemGoiasCeara
Corners Earned Match
4.95
4.80
5.10
More Corners Than Opponent
35% (14/40)
20% (4/20)
50% (10/20)
Over 2.5 Corners Earned
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
60% (24/40)
65% (13/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
40% (16/40)
35% (7/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Corners Earned
30% (12/40)
20% (4/20)
40% (8/20)
Over 7.5 Corners Earned
18% (7/40)
15% (3/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Corners Earned
198
96
102

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemGoiasCeara
Match Cards AVG
5.15 (40/40)
5.25 (20/20)
5.05 (20/20)
Over 0.5 Cards
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Over 2.5 Cards
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
73% (29/40)
65% (13/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Cards
53% (21/40)
45% (9/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Cards
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Cards
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Total Cards
206
105
101
Highest in a Match
12
9
12
Lowest in a Match
0
1
0

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Ceara jest o 20% lepsza niż Goias pod względem strzałów na mecz.

OgółemGoiasCeara
Strzały / mecz
12.15
11.04
13.26
Strzały celne / mecz
3.83
3.52
4.13
Strzały niecelne / mecz
5.04
4.70
5.39
Skuteczność strzałów
8.4%
9.4%
7.5%
Strzały na gola
11.89
10.58
13.26
Strzały celne na gola
3.74
3.38
4.13
Strzały Over 10.5
54% (25/46)
52% (12/23)
57% (13/23)
Strzały Over 11.5
50% (23/46)
52% (12/23)
48% (11/23)
Strzały Over 12.5
41% (19/46)
39% (9/23)
43% (10/23)
Strzały Over 13.5
37% (17/46)
35% (8/23)
39% (9/23)
Strzały Over 14.5
30% (14/46)
26% (6/23)
35% (8/23)
Strzały celne Over 3.5
46% (21/46)
39% (9/23)
52% (12/23)
Strzały celne Over 4.5
37% (17/46)
30% (7/23)
43% (10/23)
Strzały celne Over 5.5
26% (12/46)
22% (5/23)
30% (7/23)
Strzały celne Over 6.5
13% (6/46)
9% (2/23)
17% (4/23)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemGoiasCeara
Match Offsides AVG
2.70
2.29
3.09
Match Offsides Over 0.5 %
100% (44/44)
100% (21/21)
100% (23/23)
Match Offsides Over 1.5 %
75% (33/44)
67% (14/21)
83% (19/23)
Match Offsides Over 2.5 %
43% (19/44)
33% (7/21)
52% (12/23)
Match Offsides Over 3.5 %
18% (8/44)
14% (3/21)
22% (5/23)
Team Offsides AVG
1.73
1.76
1.70
Team Offsides Over 0.5 %
84% (37/44)
81% (17/21)
87% (20/23)
Team Offsides Over 1.5 %
43% (19/44)
52% (11/21)
35% (8/23)
Team Offsides Over 2.5 %
23% (10/44)
24% (5/21)
22% (5/23)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Goias jest o 7% lepsza niż Ceara pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemGoiasCeara
xG (For)
1.11
1.15
1.08
xGA (Against)
1.17
1.12
1.21
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemGoiasCeara
Under 0.5
5% (2/40)
0% (0/20)
10% (2/20)
Under 1.5
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Under 2.5
63% (25/40)
65% (13/20)
60% (12/20)
Under 3.5
85% (34/40)
75% (15/20)
95% (19/20)
Under 4.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Serie B — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Juventude251375461.84
2Vila Nova251357441.76
3Criciuma251285441.76
4Novorizontino251276431.72
5Fortaleza EC251186411.64
6Atletico Goianiense251096391.56
7CRB251168391.56
8Sport Recife259115381.52
9Operario-PR251078371.48
10Cuiaba258125361.44
11Goias251069361.44
12Nautico Recife25979341.36
13Athletic Club258107341.36
14São Bernardo25889321.28
15Botafogo SP258710311.24
16Avai258512291.16
17Ceara257711281.12
18Londrina255713220.88
19America Mineiro253517140.56
20Ponte Preta252419100.40