Football Stats
Herb Nautico Recife
Nautico RecifeŚr. pkt/mecz 1.25
Brazylia / Serie B6 lipca 2026 01:30
Herb Juventude
JuventudeŚr. pkt/mecz 1.65

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

7 spotkań — z perspektywy Nautico Recife

1W — Nautico Recife4D2W — Juventude

Streaki - Nautico Recife

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Nautico Recife — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Nautico Recife — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Nautico Recife — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Nautico Recife — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Nautico Recife — powyżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Nautico Recife — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Nautico Recife — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Nautico Recife — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Nautico Recife — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Nautico Recife — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Nautico Recife — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • Nautico Recife — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Nautico Recife — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Nautico Recife — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Juventude

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Juventude — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Juventude — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Juventude — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Juventude — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Juventude — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Juventude — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Juventude — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Juventude — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Juventude — poniżej 6.5 kartek (8/10, 80%)
  • Juventude — jest niepokonany (15/20, 75%)
  • Juventude — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Juventude — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Juventude — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Juventude — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Juventude — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Juventude — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Nautico Recife

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Nautico Recife — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Nautico Recife — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 28 meczach z rzędu
  • 🔥 Nautico Recife — powyżej 2.5 spalonych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Nautico Recife — powyżej 8.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Nautico Recife — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Nautico Recife — poniżej 6.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Nautico Recife — poniżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Serie - Juventude

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Juventude — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Juventude — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Juventude — zachowuje czyste konto w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Juventude — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Juventude — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Juventude — powyżej 1.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Juventude — poniżej 4.5 spalonych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Juventude — poniżej 11.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Juventude — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Juventude — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
05.07Herb Nautico RecifeNautico Recife00Herb JuventudeJuventude
29.11Herb JuventudeJuventude10Herb Nautico RecifeNautico Recife
22.08Herb Nautico RecifeNautico Recife33Herb JuventudeJuventude
22.09Herb Nautico RecifeNautico Recife21Herb JuventudeJuventude
15.09Herb JuventudeJuventude21Herb Nautico RecifeNautico Recife
24.10Herb JuventudeJuventude00Herb Nautico RecifeNautico Recife
12.07Herb Nautico RecifeNautico Recife11Herb JuventudeJuventude

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Juventude jest o 29% lepsza niż Nautico Recife pod względem odsetku wygranych meczów.

Nautico RecifeDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
1.80
3.20
2.50
Strzelone
0.80
1.70
1.25
Stracone
1.00
1.50
1.25
BTTS %
10%
70%
40%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
60%
20%
40%
Posiadanie piłki
65%
55%
60%
Śr. strzały/mecz
18.43
15.00
16.60
Śr. faule/mecz
11.86
16.75
14.47
JuventudeDomWyjazdOgółem
Win %
70%
20%
45%
Śr. goli/mecz
1.90
1.70
1.80
Strzelone
1.70
0.70
1.20
Stracone
0.20
1.00
0.60
BTTS %
10%
50%
30%
Czyste konto %
80%
30%
55%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Posiadanie piłki
52%
49%
50%
Śr. strzały/mecz
16.00
9.78
13.05
Śr. faule/mecz
17.20
15.67
16.47

Ostatnie 10 meczów

Nautico Recife jest o +14% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.80 gola/mecz
Nautico Recife u siebie
0.70 gola/mecz
Juventude na wyjeździe

Progi bramkowe

Nautico RecifeJuventude
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Over 2.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 3.5
10% (1/10)
0% (0/10)
Nie strzelił
60% (6/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
55% (11/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemNautico RecifeJuventude
Match Corners AVG
9.69 (35/40)
10.00 (15/20)
9.45 (20/20)
Over 6.5 Corners
86% (30/35)
87% (13/15)
85% (17/20)
Over 7.5 Corners
69% (24/35)
73% (11/15)
65% (13/20)
Over 8.5 Corners
63% (22/35)
67% (10/15)
60% (12/20)
Over 9.5 Corners
49% (17/35)
47% (7/15)
50% (10/20)
Over 10.5 Corners
43% (15/35)
47% (7/15)
40% (8/20)
Over 11.5 Corners
29% (10/35)
40% (6/15)
20% (4/20)
Over 12.5 Corners
17% (6/35)
20% (3/15)
15% (3/20)
Over 13.5 Corners
9% (3/35)
13% (2/15)
5% (1/20)
Over 14.5 Corners
6% (2/35)
7% (1/15)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemNautico RecifeJuventude
Corners Earned Match
5.20
5.60
4.80
More Corners Than Opponent
53% (21/40)
60% (12/20)
45% (9/20)
Over 2.5 Corners Earned
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
50% (20/40)
50% (10/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
45% (18/40)
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Corners Earned
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 7.5 Corners Earned
18% (7/40)
25% (5/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Corners Earned
208
112
96

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Nautico Recife notuje o 32% wyższy wynik niż Juventude pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemNautico RecifeJuventude
Match Cards AVG
5.33 (40/40)
6.05 (20/20)
4.60 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Over 2.5 Cards
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
80% (32/40)
95% (19/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Cards
68% (27/40)
80% (16/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Cards
57% (23/40)
75% (15/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Cards
30% (12/40)
35% (7/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
10% (4/40)
20% (4/20)
0% (0/20)
Total Cards
213
121
92
Highest in a Match
9
9
7
Lowest in a Match
1
2
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Nautico Recife jest o 32% lepsza niż Juventude pod względem strzałów na mecz.

OgółemNautico RecifeJuventude
Strzały / mecz
13.83
15.67
11.91
Strzały celne / mecz
4.30
4.29
4.30
Strzały niecelne / mecz
6.45
7.58
5.26
Skuteczność strzałów
8.3%
7.7%
9.1%
Strzały na gola
12.04
12.97
10.96
Strzały celne na gola
3.74
3.55
3.96
Strzały Over 10.5
66% (31/47)
79% (19/24)
52% (12/23)
Strzały Over 11.5
60% (28/47)
79% (19/24)
39% (9/23)
Strzały Over 12.5
55% (26/47)
71% (17/24)
39% (9/23)
Strzały Over 13.5
49% (23/47)
67% (16/24)
30% (7/23)
Strzały Over 14.5
43% (20/47)
58% (14/24)
26% (6/23)
Strzały celne Over 3.5
62% (29/47)
58% (14/24)
65% (15/23)
Strzały celne Over 4.5
47% (22/47)
42% (10/24)
52% (12/23)
Strzały celne Over 5.5
32% (15/47)
33% (8/24)
30% (7/23)
Strzały celne Over 6.5
15% (7/47)
17% (4/24)
13% (3/23)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Nautico Recife notuje o 33% wyższy wynik niż Juventude pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemNautico RecifeJuventude
Match Offsides AVG
3.89
4.65
3.09
Match Offsides Over 0.5 %
100% (45/45)
100% (23/23)
100% (22/22)
Match Offsides Over 1.5 %
93% (42/45)
96% (22/23)
91% (20/22)
Match Offsides Over 2.5 %
78% (35/45)
87% (20/23)
68% (15/22)
Match Offsides Over 3.5 %
53% (24/45)
70% (16/23)
36% (8/22)
Team Offsides AVG
1.76
2.00
1.50
Team Offsides Over 0.5 %
87% (39/45)
87% (20/23)
86% (19/22)
Team Offsides Over 1.5 %
56% (25/45)
70% (16/23)
41% (9/22)
Team Offsides Over 2.5 %
27% (12/45)
30% (7/23)
23% (5/22)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Nautico Recife jest o 30% lepsza niż Juventude pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemNautico RecifeJuventude
xG (For)
1.14
1.28
0.98
xGA (Against)
1.13
1.22
1.04
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemNautico RecifeJuventude
Under 0.5
8% (3/40)
0% (0/20)
15% (3/20)
Under 1.5
40% (16/40)
40% (8/20)
40% (8/20)
Under 2.5
68% (27/40)
65% (13/20)
70% (14/20)
Under 3.5
88% (35/40)
80% (16/20)
95% (19/20)
Under 4.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Under 5.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Serie B — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Juventude251375461.84
2Vila Nova251357441.76
3Criciuma251285441.76
4Novorizontino251276431.72
5Fortaleza EC251186411.64
6Atletico Goianiense251096391.56
7CRB251168391.56
8Sport Recife259115381.52
9Operario-PR251078371.48
10Cuiaba258125361.44
11Goias251069361.44
12Nautico Recife25979341.36
13Athletic Club258107341.36
14São Bernardo25889321.28
15Botafogo SP258710311.24
16Avai258512291.16
17Ceara257711281.12
18Londrina255713220.88
19America Mineiro253517140.56
20Ponte Preta252419100.40