Football Stats
Herb Ceara
CearaŚr. pkt/mecz 1.20
Brazylia / Serie B14 lipca 2026 01:30
Herb Athletic Club
Athletic ClubŚr. pkt/mecz 1.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Ceara

0W — Ceara1D0W — Athletic Club

Streaki - Ceara

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ceara — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Ceara — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Ceara — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Ceara — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Ceara — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Ceara — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Ceara — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Ceara — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Ceara — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
  • Ceara — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Ceara — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Ceara — poniżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Ceara — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Ceara — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Ceara — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Ceara — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Ceara — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Athletic Club

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Athletic Club — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Athletic Club — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Athletic Club — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Athletic Club — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Athletic Club — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Athletic Club — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Athletic Club — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Athletic Club — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Athletic Club — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Athletic Club — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Athletic Club — poniżej 5.5 kartek (8/10, 80%)
  • Athletic Club — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Athletic Club — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Athletic Club — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Athletic Club — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Athletic Club — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Athletic Club — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Ceara

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ceara — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ceara — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ceara — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ceara — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ceara — poniżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ceara — powyżej 1.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Ceara — poniżej 3.5 spalonych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Ceara — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ceara — poniżej 4.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ceara — poniżej 4.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu

Serie - Athletic Club

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Athletic Club — poniżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Athletic Club — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Athletic Club — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Athletic Club — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Athletic Club — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Athletic Club — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Athletic Club — więcej goli pada w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Athletic Club — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Athletic Club — powyżej 8.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Athletic Club — poniżej 4.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Athletic Club — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Athletic Club — powyżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Athletic Club — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 28 meczach z rzędu
  • 🔥 Athletic Club — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
13.07Herb CearaCeara00Herb Athletic ClubAthletic Club

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

CearaDomWyjazdOgółem
Win %
50%
10%
30%
Śr. goli/mecz
2.60
1.80
2.20
Strzelone
1.40
0.60
1.00
Stracone
1.20
1.20
1.20
BTTS %
70%
40%
55%
Czyste konto %
10%
30%
20%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Posiadanie piłki
52%
48%
50%
Śr. strzały/mecz
15.89
10.60
13.11
Śr. faule/mecz
15.56
14.00
14.74
Athletic ClubDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
1.60
3.00
2.30
Strzelone
0.80
1.50
1.15
Stracone
0.80
1.50
1.15
BTTS %
50%
90%
70%
Czyste konto %
30%
0%
15%
Nie strzelił %
30%
10%
20%
Posiadanie piłki
49%
39%
44%
Śr. strzały/mecz
13.70
8.78
11.37
Śr. faule/mecz
15.90
17.33
16.58

Ostatnie 10 meczów

Athletic Club jest o +7% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Ceara u siebie
1.50 gola/mecz
Athletic Club na wyjeździe

Progi bramkowe

CearaAthletic Club
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
100% (10/10)
Over 2.5
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 3.5
10% (1/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
10% (1/10)
1. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
60% (12/20)
2. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemCearaAthletic Club
Match Corners AVG
10.00 (38/40)
10.11 (19/20)
9.89 (19/20)
Over 6.5 Corners
84% (32/38)
79% (15/19)
89% (17/19)
Over 7.5 Corners
74% (28/38)
63% (12/19)
84% (16/19)
Over 8.5 Corners
63% (24/38)
58% (11/19)
68% (13/19)
Over 9.5 Corners
58% (22/38)
53% (10/19)
63% (12/19)
Over 10.5 Corners
42% (16/38)
37% (7/19)
47% (9/19)
Over 11.5 Corners
29% (11/38)
37% (7/19)
21% (4/19)
Over 12.5 Corners
16% (6/38)
21% (4/19)
11% (2/19)
Over 13.5 Corners
16% (6/38)
21% (4/19)
11% (2/19)
Over 14.5 Corners
13% (5/38)
21% (4/19)
5% (1/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemCearaAthletic Club
Corners Earned Match
5.03
5.65
4.40
More Corners Than Opponent
50% (20/40)
55% (11/20)
45% (9/20)
Over 2.5 Corners Earned
75% (30/40)
80% (16/20)
70% (14/20)
Over 3.5 Corners Earned
60% (24/40)
60% (12/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
50% (20/40)
50% (10/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
43% (17/40)
50% (10/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
35% (14/40)
45% (9/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (4/40)
20% (4/20)
0% (0/20)
Corners Earned
201
113
88

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemCearaAthletic Club
Match Cards AVG
4.80 (40/40)
4.80 (20/20)
4.80 (20/20)
Over 0.5 Cards
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
90% (36/40)
85% (17/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
83% (33/40)
80% (16/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
57% (23/40)
55% (11/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Cards
33% (13/40)
35% (7/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Cards
20% (8/40)
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Total Cards
192
96
96
Highest in a Match
12
12
9
Lowest in a Match
0
0
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Ceara jest o 19% lepsza niż Athletic Club pod względem strzałów na mecz.

OgółemCearaAthletic Club
Strzały / mecz
12.17
13.26
11.13
Strzały celne / mecz
3.62
4.13
3.13
Strzały niecelne / mecz
5.30
5.39
5.21
Skuteczność strzałów
8.6%
7.5%
9.7%
Strzały na gola
11.67
13.26
10.27
Strzały celne na gola
3.47
4.13
2.88
Strzały Over 10.5
51% (24/47)
57% (13/23)
46% (11/24)
Strzały Over 11.5
45% (21/47)
48% (11/23)
42% (10/24)
Strzały Over 12.5
36% (17/47)
43% (10/23)
29% (7/24)
Strzały Over 13.5
32% (15/47)
39% (9/23)
25% (6/24)
Strzały Over 14.5
28% (13/47)
35% (8/23)
21% (5/24)
Strzały celne Over 3.5
43% (20/47)
52% (12/23)
33% (8/24)
Strzały celne Over 4.5
36% (17/47)
43% (10/23)
29% (7/24)
Strzały celne Over 5.5
21% (10/47)
30% (7/23)
13% (3/24)
Strzały celne Over 6.5
13% (6/47)
17% (4/23)
8% (2/24)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Athletic Club notuje o 10% wyższy wynik niż Ceara pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemCearaAthletic Club
Match Offsides AVG
3.11
3.09
3.14
Match Offsides Over 0.5 %
100% (45/45)
100% (23/23)
100% (22/22)
Match Offsides Over 1.5 %
78% (35/45)
83% (19/23)
73% (16/22)
Match Offsides Over 2.5 %
47% (21/45)
52% (12/23)
41% (9/22)
Match Offsides Over 3.5 %
27% (12/45)
22% (5/23)
32% (7/22)
Team Offsides AVG
1.78
1.70
1.86
Team Offsides Over 0.5 %
87% (39/45)
87% (20/23)
86% (19/22)
Team Offsides Over 1.5 %
38% (17/45)
35% (8/23)
41% (9/22)
Team Offsides Over 2.5 %
24% (11/45)
22% (5/23)
27% (6/22)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Ceara jest o 11% lepsza niż Athletic Club pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemCearaAthletic Club
xG (For)
1.02
1.08
0.97
xGA (Against)
1.28
1.21
1.35
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCearaAthletic Club
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
25% (10/40)
25% (5/20)
25% (5/20)
Under 2.5
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Under 3.5
90% (36/40)
95% (19/20)
85% (17/20)
Under 4.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Serie B — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Juventude251375461.84
2Vila Nova251357441.76
3Criciuma251285441.76
4Novorizontino251276431.72
5Fortaleza EC251186411.64
6Atletico Goianiense251096391.56
7CRB251168391.56
8Sport Recife259115381.52
9Operario-PR251078371.48
10Cuiaba258125361.44
11Goias251069361.44
12Nautico Recife25979341.36
13Athletic Club258107341.36
14São Bernardo25889321.28
15Botafogo SP258710311.24
16Avai258512291.16
17Ceara257711281.12
18Londrina255713220.88
19America Mineiro253517140.56
20Ponte Preta252419100.40