Football Stats
Herb Cuiaba
CuiabaŚr. pkt/mecz 1.40
Brazylia / Serie B24 lipca 2026 01:30
Herb Atletico Goianiense
Atletico GoianienseŚr. pkt/mecz 1.50

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Cuiaba

Streaki - Cuiaba

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cuiaba — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Cuiaba — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Cuiaba — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Cuiaba — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Cuiaba — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Cuiaba — poniżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Cuiaba — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Cuiaba — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Cuiaba — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • Cuiaba — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Cuiaba — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Cuiaba — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Cuiaba — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Cuiaba — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Cuiaba — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Cuiaba — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Cuiaba — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Cuiaba — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Streaki - Atletico Goianiense

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Atletico Goianiense — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Atletico Goianiense — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Atletico Goianiense — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Atletico Goianiense — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Atletico Goianiense — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Atletico Goianiense — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Atletico Goianiense — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Atletico Goianiense — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Atletico Goianiense — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Atletico Goianiense — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Atletico Goianiense — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Atletico Goianiense — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • Atletico Goianiense — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
  • Atletico Goianiense — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)

Serie - Cuiaba

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Cuiaba — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Cuiaba — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Cuiaba — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cuiaba — poniżej 4.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Cuiaba — powyżej 7.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Cuiaba — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cuiaba — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cuiaba — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Cuiaba — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 6 meczach z rzędu

Serie - Atletico Goianiense

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Atletico Goianiense — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Goianiense — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Goianiense — powyżej 8.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Goianiense — poniżej 12.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Goianiense — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Goianiense — poniżej 6.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Goianiense — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Atletico Goianiense — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
23.07Herb CuiabaCuiaba01Herb Atletico GoianienseAtletico Goianiense
24.08Herb CuiabaCuiaba22Herb Atletico GoianienseAtletico Goianiense
22.04Herb Atletico GoianienseAtletico Goianiense11Herb CuiabaCuiaba
18.10Herb Atletico GoianienseAtletico Goianiense00Herb CuiabaCuiaba
22.06Herb CuiabaCuiaba00Herb Atletico GoianienseAtletico Goianiense
21.08Herb Atletico GoianienseAtletico Goianiense11Herb CuiabaCuiaba
30.04Herb CuiabaCuiaba11Herb Atletico GoianienseAtletico Goianiense
26.09Herb Atletico GoianienseAtletico Goianiense00Herb CuiabaCuiaba
21.07Herb CuiabaCuiaba21Herb Atletico GoianienseAtletico Goianiense
08.10Herb Atletico GoianienseAtletico Goianiense11Herb CuiabaCuiaba

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Atletico Goianiense jest o 17% lepsza niż Cuiaba pod względem odsetku wygranych meczów.

CuiabaDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
1.50
1.50
1.50
Strzelone
0.90
0.70
0.80
Stracone
0.60
0.80
0.70
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
60%
40%
50%
Nie strzelił %
30%
60%
45%
Posiadanie piłki
55%
43%
49%
Śr. strzały/mecz
15.70
9.89
12.95
Śr. faule/mecz
14.80
17.33
16.00
Atletico GoianienseDomWyjazdOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
1.80
1.80
1.80
Strzelone
1.10
0.80
0.95
Stracone
0.70
1.00
0.85
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
50%
30%
40%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
Posiadanie piłki
51%
43%
47%
Śr. strzały/mecz
16.30
10.89
13.74
Śr. faule/mecz
15.40
15.89
15.63

Ostatnie 10 meczów

Cuiaba jest o +12% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.90 gola/mecz
Cuiaba u siebie
0.80 gola/mecz
Atletico Goianiense na wyjeździe

Progi bramkowe

CuiabaAtletico Goianiense
Over 0.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 1.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 2.5
10% (1/10)
30% (3/10)
Over 3.5
10% (1/10)
0% (0/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
35% (7/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
35% (7/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
50% (10/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Atletico Goianiense notuje o 23% wyższy wynik niż Cuiaba pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemCuiabaAtletico Goianiense
Match Corners AVG
9.23 (39/40)
8.26 (19/20)
10.15 (20/20)
Over 6.5 Corners
77% (30/39)
74% (14/19)
80% (16/20)
Over 7.5 Corners
69% (27/39)
63% (12/19)
75% (15/20)
Over 8.5 Corners
62% (24/39)
53% (10/19)
70% (14/20)
Over 9.5 Corners
54% (21/39)
42% (8/19)
65% (13/20)
Over 10.5 Corners
41% (16/39)
32% (6/19)
50% (10/20)
Over 11.5 Corners
28% (11/39)
21% (4/19)
35% (7/20)
Over 12.5 Corners
13% (5/39)
11% (2/19)
15% (3/20)
Over 13.5 Corners
10% (4/39)
5% (1/19)
15% (3/20)
Over 14.5 Corners
5% (2/39)
0% (0/19)
10% (2/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemCuiabaAtletico Goianiense
Corners Earned Match
4.95
4.60
5.30
More Corners Than Opponent
53% (21/40)
50% (10/20)
55% (11/20)
Over 2.5 Corners Earned
75% (30/40)
70% (14/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Over 4.5 Corners Earned
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
43% (17/40)
40% (8/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Corners Earned
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Over 7.5 Corners Earned
23% (9/40)
15% (3/20)
30% (6/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Corners Earned
198
92
106

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Atletico Goianiense notuje o 10% wyższy wynik niż Cuiaba pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemCuiabaAtletico Goianiense
Match Cards AVG
4.83 (40/40)
4.60 (20/20)
5.05 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Cards
68% (27/40)
60% (12/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
53% (21/40)
45% (9/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Cards
35% (14/40)
25% (5/20)
45% (9/20)
Over 6.5 Cards
30% (12/40)
20% (4/20)
40% (8/20)
Over 7.5 Cards
10% (4/40)
15% (3/20)
5% (1/20)
Total Cards
193
92
101
Highest in a Match
11
11
9
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Atletico Goianiense jest o 8% lepsza niż Cuiaba pod względem strzałów na mecz.

OgółemCuiabaAtletico Goianiense
Strzały / mecz
13.16
12.63
13.68
Strzały celne / mecz
4.20
4.17
4.24
Strzały niecelne / mecz
5.80
5.75
5.84
Skuteczność strzałów
7.8%
7.3%
8.2%
Strzały na gola
12.90
13.77
12.21
Strzały celne na gola
4.12
4.55
3.79
Strzały Over 10.5
65% (32/49)
63% (15/24)
68% (17/25)
Strzały Over 11.5
57% (28/49)
54% (13/24)
60% (15/25)
Strzały Over 12.5
57% (28/49)
54% (13/24)
60% (15/25)
Strzały Over 13.5
53% (26/49)
50% (12/24)
56% (14/25)
Strzały Over 14.5
49% (24/49)
42% (10/24)
56% (14/25)
Strzały celne Over 3.5
61% (30/49)
63% (15/24)
60% (15/25)
Strzały celne Over 4.5
45% (22/49)
46% (11/24)
44% (11/25)
Strzały celne Over 5.5
31% (15/49)
25% (6/24)
36% (9/25)
Strzały celne Over 6.5
14% (7/49)
13% (3/24)
16% (4/25)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Atletico Goianiense notuje o 17% wyższy wynik niż Cuiaba pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemCuiabaAtletico Goianiense
Match Offsides AVG
2.77
3.09
2.43
Match Offsides Over 0.5 %
100% (43/43)
100% (22/22)
100% (21/21)
Match Offsides Over 1.5 %
72% (31/43)
91% (20/22)
52% (11/21)
Match Offsides Over 2.5 %
49% (21/43)
55% (12/22)
43% (9/21)
Match Offsides Over 3.5 %
26% (11/43)
27% (6/22)
24% (5/21)
Team Offsides AVG
1.63
1.50
1.76
Team Offsides Over 0.5 %
81% (35/43)
73% (16/22)
90% (19/21)
Team Offsides Over 1.5 %
51% (22/43)
55% (12/22)
48% (10/21)
Team Offsides Over 2.5 %
23% (10/43)
18% (4/22)
29% (6/21)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Atletico Goianiense jest o 44% lepsza niż Cuiaba pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemCuiabaAtletico Goianiense
xG (For)
1.28
1.05
1.52
xGA (Against)
0.94
0.77
1.11
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemCuiabaAtletico Goianiense
Under 0.5
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Under 1.5
48% (19/40)
50% (10/20)
45% (9/20)
Under 2.5
78% (31/40)
85% (17/20)
70% (14/20)
Under 3.5
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Under 4.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Serie B — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Juventude251375461.84
2Vila Nova251357441.76
3Criciuma251285441.76
4Novorizontino251276431.72
5Fortaleza EC251186411.64
6Atletico Goianiense251096391.56
7CRB251168391.56
8Sport Recife259115381.52
9Operario-PR251078371.48
10Cuiaba258125361.44
11Goias251069361.44
12Nautico Recife25979341.36
13Athletic Club258107341.36
14São Bernardo25889321.28
15Botafogo SP258710311.24
16Avai258512291.16
17Ceara257711281.12
18Londrina255713220.88
19America Mineiro253517140.56
20Ponte Preta252419100.40