Football Stats
Herb Goias
GoiasŚr. pkt/mecz 1.55
Brazylia / Serie B23 lipca 2026 01:30
Herb Sport Recife
Sport RecifeŚr. pkt/mecz 1.40

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

5 spotkań — z perspektywy Goias

2W — Goias2D1W — Sport Recife

Streaki - Goias

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Goias — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Goias — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Goias — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Goias — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Goias — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Goias — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Goias — powyżej 29.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Goias — powyżej 2.5 kartek (9/10, 90%)
  • Goias — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Goias — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Goias — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Goias — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Goias — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Goias — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Goias — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - Sport Recife

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Sport Recife — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sport Recife — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Sport Recife — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sport Recife — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Sport Recife — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Sport Recife — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (17/20, 85%)
  • Sport Recife — powyżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Sport Recife — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Sport Recife — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Sport Recife — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Sport Recife — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
  • Sport Recife — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Sport Recife — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Sport Recife — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • Sport Recife — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Goias

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Goias — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Goias — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Goias — wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Goias — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Goias — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Goias — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Goias — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Goias — poniżej 3.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Goias — powyżej 6.5 rożnych w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Goias — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Goias — poniżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Goias — powyżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Goias — poniżej 3.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Goias — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Serie - Sport Recife

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Sport Recife — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sport Recife — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sport Recife — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sport Recife — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Sport Recife — poniżej 11.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sport Recife — powyżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sport Recife — powyżej 6.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Sport Recife — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Sport Recife — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 7 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.07Herb GoiasGoias11Herb Sport RecifeSport Recife
19.09Herb Sport RecifeSport Recife11Herb GoiasGoias
01.06Herb GoiasGoias30Herb Sport RecifeSport Recife
26.12Herb GoiasGoias10Herb Sport RecifeSport Recife
06.09Herb Sport RecifeSport Recife21Herb GoiasGoias

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Goias jest o 50% lepsza niż Sport Recife pod względem odsetku wygranych meczów.

GoiasDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
2.50
2.30
2.40
Strzelone
1.30
1.00
1.15
Stracone
1.20
1.30
1.25
BTTS %
20%
50%
35%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Posiadanie piłki
53%
52%
53%
Śr. strzały/mecz
13.22
8.00
10.47
Śr. faule/mecz
12.67
13.90
13.32
Sport RecifeDomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
2.80
1.40
2.10
Strzelone
1.60
0.70
1.15
Stracone
1.20
0.70
0.95
BTTS %
70%
30%
50%
Czyste konto %
30%
50%
40%
Nie strzelił %
0%
60%
30%
Posiadanie piłki
54%
53%
54%
Śr. strzały/mecz
15.10
12.78
14.00
Śr. faule/mecz
13.80
13.33
13.58

Ostatnie 10 meczów

Goias jest o +86% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Goias u siebie
0.70 gola/mecz
Sport Recife na wyjeździe

Progi bramkowe

GoiasSport Recife
Over 0.5
100% (10/10)
60% (6/10)
Over 1.5
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 2.5
50% (5/10)
30% (3/10)
Over 3.5
30% (3/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
60% (6/10)
1. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemGoiasSport Recife
Match Corners AVG
9.95 (38/40)
10.05 (19/20)
9.84 (19/20)
Over 6.5 Corners
87% (33/38)
89% (17/19)
84% (16/19)
Over 7.5 Corners
76% (29/38)
68% (13/19)
84% (16/19)
Over 8.5 Corners
63% (24/38)
63% (12/19)
63% (12/19)
Over 9.5 Corners
45% (17/38)
42% (8/19)
47% (9/19)
Over 10.5 Corners
34% (13/38)
32% (6/19)
37% (7/19)
Over 11.5 Corners
24% (9/38)
21% (4/19)
26% (5/19)
Over 12.5 Corners
21% (8/38)
21% (4/19)
21% (4/19)
Over 13.5 Corners
13% (5/38)
11% (2/19)
16% (3/19)
Over 14.5 Corners
11% (4/38)
11% (2/19)
11% (2/19)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemGoiasSport Recife
Corners Earned Match
4.67
4.45
4.90
More Corners Than Opponent
38% (15/40)
20% (4/20)
55% (11/20)
Over 2.5 Corners Earned
75% (30/40)
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Corners Earned
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Corners Earned
43% (17/40)
35% (7/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Corners Earned
43% (17/40)
35% (7/20)
50% (10/20)
Over 6.5 Corners Earned
28% (11/40)
20% (4/20)
35% (7/20)
Over 7.5 Corners Earned
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
13% (5/40)
15% (3/20)
10% (2/20)
Corners Earned
187
89
98

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Sport Recife notuje o 27% wyższy wynik niż Goias pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemGoiasSport Recife
Match Cards AVG
5.33 (40/40)
4.70 (20/20)
5.95 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
93% (37/40)
90% (18/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Cards
70% (28/40)
55% (11/20)
85% (17/20)
Over 4.5 Cards
53% (21/40)
35% (7/20)
70% (14/20)
Over 5.5 Cards
45% (18/40)
35% (7/20)
55% (11/20)
Over 6.5 Cards
35% (14/40)
30% (6/20)
40% (8/20)
Over 7.5 Cards
25% (10/40)
20% (4/20)
30% (6/20)
Total Cards
213
94
119
Highest in a Match
10
9
10
Lowest in a Match
1
1
2

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Sport Recife jest o 22% lepsza niż Goias pod względem strzałów na mecz.

OgółemGoiasSport Recife
Strzały / mecz
12.29
11.04
13.44
Strzały celne / mecz
3.85
3.52
4.16
Strzały niecelne / mecz
5.08
4.70
5.44
Skuteczność strzałów
9.7%
9.4%
9.8%
Strzały na gola
10.35
10.58
10.18
Strzały celne na gola
3.25
3.38
3.15
Strzały Over 10.5
54% (26/48)
52% (12/23)
56% (14/25)
Strzały Over 11.5
54% (26/48)
52% (12/23)
56% (14/25)
Strzały Over 12.5
46% (22/48)
39% (9/23)
52% (13/25)
Strzały Over 13.5
40% (19/48)
35% (8/23)
44% (11/25)
Strzały Over 14.5
33% (16/48)
26% (6/23)
40% (10/25)
Strzały celne Over 3.5
52% (25/48)
39% (9/23)
64% (16/25)
Strzały celne Over 4.5
35% (17/48)
30% (7/23)
40% (10/25)
Strzały celne Over 5.5
21% (10/48)
22% (5/23)
20% (5/25)
Strzały celne Over 6.5
13% (6/48)
9% (2/23)
16% (4/25)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Goias notuje o 46% wyższy wynik niż Sport Recife pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemGoiasSport Recife
Match Offsides AVG
2.62
2.29
2.92
Match Offsides Over 0.5 %
100% (45/45)
100% (21/21)
100% (24/24)
Match Offsides Over 1.5 %
78% (35/45)
67% (14/21)
88% (21/24)
Match Offsides Over 2.5 %
38% (17/45)
33% (7/21)
42% (10/24)
Match Offsides Over 3.5 %
22% (10/45)
14% (3/21)
29% (7/24)
Team Offsides AVG
1.47
1.76
1.21
Team Offsides Over 0.5 %
71% (32/45)
81% (17/21)
63% (15/24)
Team Offsides Over 1.5 %
44% (20/45)
52% (11/21)
38% (9/24)
Team Offsides Over 2.5 %
18% (8/45)
24% (5/21)
13% (3/24)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Sport Recife jest o 18% lepsza niż Goias pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemGoiasSport Recife
xG (For)
1.26
1.15
1.36
xGA (Against)
1.17
1.12
1.20
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemGoiasSport Recife
Under 0.5
10% (4/40)
0% (0/20)
20% (4/20)
Under 1.5
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Under 2.5
63% (25/40)
60% (12/20)
65% (13/20)
Under 3.5
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Under 4.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Under 5.5
98% (39/40)
100% (20/20)
95% (19/20)
Serie B — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Juventude251375461.84
2Vila Nova251357441.76
3Criciuma251285441.76
4Novorizontino251276431.72
5Fortaleza EC251186411.64
6Atletico Goianiense251096391.56
7CRB251168391.56
8Sport Recife259115381.52
9Operario-PR251078371.48
10Cuiaba258125361.44
11Goias251069361.44
12Nautico Recife25979341.36
13Athletic Club258107341.36
14São Bernardo25889321.28
15Botafogo SP258710311.24
16Avai258512291.16
17Ceara257711281.12
18Londrina255713220.88
19America Mineiro253517140.56
20Ponte Preta252419100.40