Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
6 spotkań — z perspektywy Criciuma
Streaki - Criciuma
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Criciuma — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
- Criciuma — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Criciuma — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Criciuma — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Criciuma — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Criciuma — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
- Criciuma — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Criciuma — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Criciuma — powyżej 1.5 spalonych (10/10, 100%)
- Criciuma — powyżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
- Criciuma — powyżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
- Criciuma — powyżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
- Criciuma — powyżej 6.5 rożnych (8/10, 80%)
- Criciuma — poniżej 8.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
- Criciuma — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
- Criciuma — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- Criciuma — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - Nautico Recife
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Nautico Recife — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Nautico Recife — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Nautico Recife — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Nautico Recife — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Nautico Recife — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Nautico Recife — powyżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
- Nautico Recife — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
- Nautico Recife — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Nautico Recife — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
- Nautico Recife — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
- Nautico Recife — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- Nautico Recife — powyżej 3.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Nautico Recife — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Nautico Recife — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Serie - Criciuma
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Criciuma — wygrywa w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Criciuma — jest niepokonany w 14 meczach z rzędu
- 🔥 Criciuma — jest niepokonany w 1. połowie w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Criciuma — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Criciuma — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Criciuma — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Criciuma — powyżej 1.5 spalonych w 17 meczach z rzędu
- 🔥 Criciuma — powyżej 6.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Criciuma — powyżej 3.5 kartek w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Criciuma — powyżej 3.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Criciuma — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 7 meczach z rzędu
Serie - Nautico Recife
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Nautico Recife — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Nautico Recife — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Nautico Recife — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Nautico Recife — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 32 meczach z rzędu
- 🔥 Nautico Recife — powyżej 2.5 spalonych w 16 meczach z rzędu
- 🔥 Nautico Recife — powyżej 6.5 rożnych w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Nautico Recife — poniżej 5.5 kartek w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Nautico Recife — poniżej 5.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Nautico Recife — poniżej 8.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Criciuma jest o 50% lepsza niż Nautico Recife pod względem odsetku wygranych meczów.
| Criciuma | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 50% | 60% |
Śr. goli/mecz | 1.80 | 1.90 | 1.85 |
Strzelone | 1.40 | 1.10 | 1.25 |
Stracone | 0.40 | 0.80 | 0.60 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 60% | 40% | 50% |
Nie strzelił % | 0% | 20% | 10% |
Posiadanie piłki | 53% | 48% | 51% |
Śr. strzały/mecz | 15.10 | 11.10 | 13.10 |
Śr. faule/mecz | 13.20 | 13.50 | 13.35 |
| Nautico Recife | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 1.80 | 3.30 | 2.55 |
Strzelone | 1.00 | 1.60 | 1.30 |
Stracone | 0.80 | 1.70 | 1.25 |
BTTS % | 20% | 60% | 40% |
Czyste konto % | 40% | 10% | 25% |
Nie strzelił % | 50% | 30% | 40% |
Posiadanie piłki | 63% | 57% | 60% |
Śr. strzały/mecz | 18.00 | 14.20 | 16.00 |
Śr. faule/mecz | 14.00 | 15.80 | 14.95 |
Ostatnie 10 meczów
- 21.07.2026Wvs Novorizontino1-0
- 18.07.2026Wvs Vila Nova2-0
- 08.07.2026Wvs Ponte Preta2-1
- 04.07.2026Wvs Sport Recife1-0
- 27.06.2026Wvs São Bernardo1-0
- 23.06.2026Wvs America Mineiro1-0
- 16.06.2026Dvs Ceara1-1
- 06.06.2026Wvs Londrina1-0
- 30.05.2026Wvs Avai2-1
- 24.05.2026Dvs Operario-PR1-1
- 23.07.2026Wvs Londrina2-1
- 16.07.2026Lvs CRB1-2
- 12.07.2026Lvs Avai0-2
- 05.07.2026Dvs Juventude0-0
- 28.06.2026Lvs Goias0-1
- 20.06.2026Lvs Vila Nova3-4
- 14.06.2026Dvs Novorizontino2-2
- 09.06.2026Lvs Fortaleza EC0-1
- 30.05.2026Lvs Sport Recife0-2
- 22.05.2026Wvs Cuiaba1-0
Progi bramkowe
| Criciuma | Nautico Recife | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
| Criciuma | Nautico Recife | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
| Criciuma | Nautico Recife | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | Criciuma | Nautico Recife | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 10.05 (39/40) | 10.05 (20/20) | 10.05 (19/20) |
Over 6.5 Corners | 85% (33/39) | 80% (16/20) | 89% (17/19) |
Over 7.5 Corners | 69% (27/39) | 65% (13/20) | 74% (14/19) |
Over 8.5 Corners | 59% (23/39) | 55% (11/20) | 63% (12/19) |
Over 9.5 Corners | 49% (19/39) | 50% (10/20) | 47% (9/19) |
Over 10.5 Corners | 49% (19/39) | 50% (10/20) | 47% (9/19) |
Over 11.5 Corners | 41% (16/39) | 45% (9/20) | 37% (7/19) |
Over 12.5 Corners | 31% (12/39) | 40% (8/20) | 21% (4/19) |
Over 13.5 Corners | 23% (9/39) | 30% (6/20) | 16% (3/19) |
Over 14.5 Corners | 13% (5/39) | 15% (3/20) | 11% (2/19) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Criciuma | Nautico Recife | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 6.00 | 6.00 | 6.00 |
More Corners Than Opponent | 60% (24/40) | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
Over 2.5 Corners Earned | 83% (33/40) | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Over 3.5 Corners Earned | 75% (30/40) | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Over 4.5 Corners Earned | 68% (27/40) | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
Over 5.5 Corners Earned | 57% (23/40) | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
Over 6.5 Corners Earned | 45% (18/40) | 55% (11/20) | 35% (7/20) |
Over 7.5 Corners Earned | 33% (13/40) | 35% (7/20) | 30% (6/20) |
Over 8.5 Corners Earned | 23% (9/40) | 25% (5/20) | 20% (4/20) |
Corners Earned | 240 | 120 | 120 |
| Ogółem | Criciuma | Nautico Recife | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.08 | 4.05 | 4.10 |
More Corners Than Opponent | 60% (24/40) | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
Over 2.5 Corners Against | 68% (27/40) | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
Over 3.5 Corners Against | 50% (20/40) | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
Over 4.5 Corners Against | 38% (15/40) | 40% (8/20) | 35% (7/20) |
Over 5.5 Corners Against | 30% (12/40) | 30% (6/20) | 30% (6/20) |
Over 6.5 Corners Against | 23% (9/40) | 20% (4/20) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Corners Against | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Over 8.5 Corners Against | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Corners Against | 163 | 81 | 82 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Nautico Recife notuje o 10% wyższy wynik niż Criciuma pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Criciuma | Nautico Recife | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.25 (40/40) | 5.00 (20/20) | 5.50 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 93% (37/40) | 85% (17/20) | 100% (20/20) |
Over 2.5 Cards | 85% (34/40) | 80% (16/20) | 90% (18/20) |
Over 3.5 Cards | 83% (33/40) | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Over 4.5 Cards | 65% (26/40) | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
Over 5.5 Cards | 48% (19/40) | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
Over 6.5 Cards | 30% (12/40) | 35% (7/20) | 25% (5/20) |
Over 7.5 Cards | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Total Cards | 210 | 100 | 110 |
Highest in a Match | 9 | 9 | 9 |
Lowest in a Match | 0 | 0 | 2 |
Strzały drużyny
Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Nautico Recife jest o 17% lepsza niż Criciuma pod względem strzałów na mecz.
| Ogółem | Criciuma | Nautico Recife | |
|---|---|---|---|
Strzały / mecz | 14.53 | 13.44 | 15.67 |
Strzały celne / mecz | 4.08 | 3.88 | 4.29 |
Strzały niecelne / mecz | 6.76 | 5.96 | 7.58 |
Skuteczność strzałów | 7.7% | 7.7% | 7.7% |
Strzały na gola | 12.95 | 12.92 | 12.97 |
Strzały celne na gola | 3.64 | 3.73 | 3.55 |
Strzały Over 10.5 | 73% (36/49) | 68% (17/25) | 79% (19/24) |
Strzały Over 11.5 | 71% (35/49) | 64% (16/25) | 79% (19/24) |
Strzały Over 12.5 | 65% (32/49) | 60% (15/25) | 71% (17/24) |
Strzały Over 13.5 | 53% (26/49) | 40% (10/25) | 67% (16/24) |
Strzały Over 14.5 | 47% (23/49) | 36% (9/25) | 58% (14/24) |
Strzały celne Over 3.5 | 59% (29/49) | 60% (15/25) | 58% (14/24) |
Strzały celne Over 4.5 | 41% (20/49) | 40% (10/25) | 42% (10/24) |
Strzały celne Over 5.5 | 24% (12/49) | 16% (4/25) | 33% (8/24) |
Strzały celne Over 6.5 | 12% (6/49) | 8% (2/25) | 17% (4/24) |
Offside Stats
Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Nautico Recife notuje o 12% wyższy wynik niż Criciuma pod względem liczbie spalonych na mecz.
| Ogółem | Criciuma | Nautico Recife | |
|---|---|---|---|
Match Offsides AVG | 3.85 | 3.08 | 4.65 |
Match Offsides Over 0.5 % | 100% (47/47) | 100% (24/24) | 100% (23/23) |
Match Offsides Over 1.5 % | 89% (42/47) | 83% (20/24) | 96% (22/23) |
Match Offsides Over 2.5 % | 68% (32/47) | 50% (12/24) | 87% (20/23) |
Match Offsides Over 3.5 % | 49% (23/47) | 29% (7/24) | 70% (16/23) |
Team Offsides AVG | 1.89 | 1.79 | 2.00 |
Team Offsides Over 0.5 % | 85% (40/47) | 83% (20/24) | 87% (20/23) |
Team Offsides Over 1.5 % | 55% (26/47) | 42% (10/24) | 70% (16/23) |
Team Offsides Over 2.5 % | 30% (14/47) | 29% (7/24) | 30% (7/23) |
Expected Goals
xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Nautico Recife jest o 10% lepsza niż Criciuma pod względem oczekiwanych golach (xG).
| Ogółem | Criciuma | Nautico Recife | |
|---|---|---|---|
xG (For) | 1.23 | 1.16 | 1.28 |
xGA (Against) | 1.05 | 0.87 | 1.22 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Criciuma | Nautico Recife | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 43% (17/40) | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
Under 2.5 | 68% (27/40) | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |

