Football Stats
Herb Avai
AvaiŚr. pkt/mecz 1.00
Brazylia / Serie B12 sierpnia 2026 00:30
Herb CRB
CRBŚr. pkt/mecz 1.45

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Avai

6W — Avai2D2W — CRB

Streaki - Avai

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Avai — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Avai — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Avai — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Avai — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Avai — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Avai — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Avai — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • Avai — nie wygrywa 1. połowę (16/20, 80%)
  • Avai — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Avai — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Avai — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Avai — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • Avai — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Avai — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Avai — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
  • Avai — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Avai — poniżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Streaki - CRB

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • CRB — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • CRB — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • CRB — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • CRB — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • CRB — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • CRB — powyżej 19.5 punktów kartkowych (10/10, 100%)
  • CRB — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • CRB — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • CRB — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • CRB — powyżej 1.5 spalonych (7/10, 70%)
  • CRB — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)
  • CRB — poniżej 6.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Avai

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Avai — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Avai — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Avai — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Avai — poniżej 11.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Avai — powyżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Avai — poniżej 5.5 kartek w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Avai — powyżej 2.5 kartek łącznie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Avai — poniżej 5.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Avai — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 15 meczach z rzędu

Serie - CRB

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 CRB — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 CRB — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 CRB — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 CRB — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 CRB — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 CRB — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 CRB — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 38 meczach z rzędu
  • 🔥 CRB — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 CRB — powyżej 6.5 rożnych w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 CRB — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 CRB — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
11.08Herb AvaiAvai01Herb CRBCRB
02.04Herb CRBCRB01Herb AvaiAvai
04.10Herb CRBCRB10Herb AvaiAvai
07.06Herb AvaiAvai10Herb CRBCRB
31.08Herb CRBCRB12Herb AvaiAvai
14.05Herb AvaiAvai21Herb CRBCRB
11.11Herb AvaiAvai11Herb CRBCRB
23.08Herb CRBCRB11Herb AvaiAvai
25.09Herb CRBCRB12Herb AvaiAvai
25.06Herb AvaiAvai10Herb CRBCRB

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. CRB jest o 60% lepsza niż Avai pod względem odsetku wygranych meczów.

AvaiDomWyjazdOgółem
Win %
40%
10%
25%
Śr. goli/mecz
2.20
2.60
2.40
Strzelone
1.20
0.90
1.05
Stracone
1.00
1.70
1.35
BTTS %
40%
60%
50%
Czyste konto %
50%
10%
30%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Posiadanie piłki
47%
50%
49%
Śr. strzały/mecz
11.20
9.10
10.15
Śr. faule/mecz
13.90
13.20
13.55
CRBDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
3.10
3.00
3.05
Strzelone
1.80
1.20
1.50
Stracone
1.30
1.80
1.55
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
20%
20%
20%
Posiadanie piłki
50%
50%
50%
Śr. strzały/mecz
19.70
13.10
16.40
Śr. faule/mecz
12.40
12.70
12.55

Ostatnie 10 meczów

Porównanie: strzelonych bramekAvai vs CRB
1.20 gola/mecz
Avai u siebie
1.20 gola/mecz
CRB na wyjeździe

Progi bramkowe

AvaiCRB
Over 0.5
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 2.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Over 3.5
10% (1/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
70% (14/20)
80% (16/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
90% (18/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
70% (14/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. CRB notuje o 10% wyższy wynik niż Avai pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemAvaiCRB
Match Corners AVG
9.90 (39/40)
9.42 (19/20)
10.35 (20/20)
Over 6.5 Corners
85% (33/39)
79% (15/19)
90% (18/20)
Over 7.5 Corners
64% (25/39)
68% (13/19)
60% (12/20)
Over 8.5 Corners
54% (21/39)
58% (11/19)
50% (10/20)
Over 9.5 Corners
49% (19/39)
47% (9/19)
50% (10/20)
Over 10.5 Corners
46% (18/39)
42% (8/19)
50% (10/20)
Over 11.5 Corners
31% (12/39)
26% (5/19)
35% (7/20)
Over 12.5 Corners
28% (11/39)
21% (4/19)
35% (7/20)
Over 13.5 Corners
21% (8/39)
11% (2/19)
30% (6/20)
Over 14.5 Corners
10% (4/39)
5% (1/19)
15% (3/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAvaiCRB
Corners Earned Match
4.22
3.45
5.00
More Corners Than Opponent
35% (14/40)
25% (5/20)
45% (9/20)
Over 2.5 Corners Earned
73% (29/40)
65% (13/20)
80% (16/20)
Over 3.5 Corners Earned
55% (22/40)
40% (8/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
43% (17/40)
30% (6/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
28% (11/40)
15% (3/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
13% (5/40)
10% (2/20)
15% (3/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
5% (1/20)
10% (2/20)
Corners Earned
169
69
100

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemAvaiCRB
Match Cards AVG
4.95 (40/40)
5.00 (20/20)
4.90 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Over 2.5 Cards
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
63% (25/40)
65% (13/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Cards
50% (20/40)
50% (10/20)
50% (10/20)
Over 5.5 Cards
45% (18/40)
40% (8/20)
50% (10/20)
Over 6.5 Cards
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Over 7.5 Cards
20% (8/40)
25% (5/20)
15% (3/20)
Total Cards
198
100
98
Highest in a Match
9
9
9
Lowest in a Match
1
1
2

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. CRB jest o 49% lepsza niż Avai pod względem strzałów na mecz.

OgółemAvaiCRB
Strzały / mecz
14.18
11.44
17.04
Strzały celne / mecz
4.47
3.36
5.63
Strzały niecelne / mecz
5.53
4.40
6.71
Skuteczność strzałów
8.9%
9.4%
8.6%
Strzały na gola
11.21
10.59
11.69
Strzały celne na gola
3.53
3.11
3.86
Strzały Over 10.5
71% (35/49)
56% (14/25)
88% (21/24)
Strzały Over 11.5
63% (31/49)
44% (11/25)
83% (20/24)
Strzały Over 12.5
55% (27/49)
40% (10/25)
71% (17/24)
Strzały Over 13.5
53% (26/49)
36% (9/25)
71% (17/24)
Strzały Over 14.5
51% (25/49)
36% (9/25)
67% (16/24)
Strzały celne Over 3.5
61% (30/49)
40% (10/25)
83% (20/24)
Strzały celne Over 4.5
37% (18/49)
16% (4/25)
58% (14/24)
Strzały celne Over 5.5
31% (15/49)
12% (3/25)
50% (12/24)
Strzały celne Over 6.5
16% (8/49)
4% (1/25)
29% (7/24)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemAvaiCRB
Match Offsides AVG
3.02
3.00
3.05
Match Offsides Over 0.5 %
100% (43/43)
100% (21/21)
100% (22/22)
Match Offsides Over 1.5 %
74% (32/43)
67% (14/21)
82% (18/22)
Match Offsides Over 2.5 %
51% (22/43)
43% (9/21)
59% (13/22)
Match Offsides Over 3.5 %
28% (12/43)
29% (6/21)
27% (6/22)
Team Offsides AVG
1.44
1.48
1.41
Team Offsides Over 0.5 %
77% (33/43)
71% (15/21)
82% (18/22)
Team Offsides Over 1.5 %
37% (16/43)
33% (7/21)
41% (9/22)
Team Offsides Over 2.5 %
21% (9/43)
24% (5/21)
18% (4/22)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. CRB jest o 40% lepsza niż Avai pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemAvaiCRB
xG (For)
1.16
0.97
1.35
xGA (Against)
1.18
1.10
1.26
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAvaiCRB
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
25% (10/40)
30% (6/20)
20% (4/20)
Under 2.5
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Under 3.5
73% (29/40)
80% (16/20)
65% (13/20)
Under 4.5
83% (33/40)
90% (18/20)
75% (15/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Serie B — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Juventude251375461.84
2Vila Nova251357441.76
3Criciuma251285441.76
4Novorizontino251276431.72
5Fortaleza EC251186411.64
6Atletico Goianiense251096391.56
7CRB251168391.56
8Sport Recife259115381.52
9Operario-PR251078371.48
10Cuiaba258125361.44
11Goias251069361.44
12Nautico Recife25979341.36
13Athletic Club258107341.36
14São Bernardo25889321.28
15Botafogo SP258710311.24
16Avai258512291.16
17Ceara257711281.12
18Londrina255713220.88
19America Mineiro253517140.56
20Ponte Preta252419100.40