Football Stats
Herb America Mineiro
America MineiroŚr. pkt/mecz 0.80
Brazylia / Serie B16 sierpnia 2026 23:30
Herb Athletic Club
Athletic ClubŚr. pkt/mecz 1.30

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy America Mineiro

Streaki - America Mineiro

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • America Mineiro — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • America Mineiro — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • America Mineiro — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • America Mineiro — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • America Mineiro — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • America Mineiro — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • America Mineiro — poniżej 5.5 kartek (9/10, 90%)
  • America Mineiro — poniżej 5.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • America Mineiro — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • America Mineiro — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • America Mineiro — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • America Mineiro — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • America Mineiro — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • America Mineiro — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • America Mineiro — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)

Streaki - Athletic Club

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Athletic Club — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Athletic Club — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Athletic Club — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Athletic Club — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Athletic Club — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Athletic Club — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Athletic Club — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Athletic Club — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Athletic Club — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Athletic Club — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Athletic Club — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
  • Athletic Club — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Athletic Club — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (15/20, 75%)
  • Athletic Club — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
  • Athletic Club — powyżej 3.5 kartek (7/10, 70%)
  • Athletic Club — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
  • Athletic Club — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - America Mineiro

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 America Mineiro — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 America Mineiro — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 America Mineiro — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 America Mineiro — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 America Mineiro — powyżej 1.5 spalonych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 America Mineiro — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 America Mineiro — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 America Mineiro — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 America Mineiro — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu

Serie - Athletic Club

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Athletic Club — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Athletic Club — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Athletic Club — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Athletic Club — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Athletic Club — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Athletic Club — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Athletic Club — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Athletic Club — powyżej 1.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Athletic Club — poniżej 11.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Athletic Club — powyżej 3.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Athletic Club — powyżej 3.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Athletic Club — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
16.08Herb America MineiroAmerica Mineiro13Herb Athletic ClubAthletic Club
05.04Herb Athletic ClubAthletic Club11Herb America MineiroAmerica Mineiro
25.10Herb Athletic ClubAthletic Club02Herb America MineiroAmerica Mineiro
08.07Herb America MineiroAmerica Mineiro01Herb Athletic ClubAthletic Club

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Athletic Club jest o 50% lepsza niż America Mineiro pod względem odsetku wygranych meczów.

America MineiroDomWyjazdOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
2.30
2.40
2.35
Strzelone
1.10
0.70
0.90
Stracone
1.20
1.70
1.45
BTTS %
70%
40%
55%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
20%
50%
35%
Posiadanie piłki
52%
52%
52%
Śr. strzały/mecz
13.25
9.56
11.29
Śr. faule/mecz
14.38
15.22
14.82
Athletic ClubDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
1.60
2.40
2.00
Strzelone
0.90
1.10
1.00
Stracone
0.70
1.30
1.00
BTTS %
40%
70%
55%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
Posiadanie piłki
48%
41%
45%
Śr. strzały/mecz
13.00
9.50
11.25
Śr. faule/mecz
15.50
15.00
15.25

Ostatnie 10 meczów

Porównanie: strzelonych bramekAmerica Mineiro vs Athletic Club
1.10 gola/mecz
America Mineiro u siebie
1.10 gola/mecz
Athletic Club na wyjeździe

Progi bramkowe

America MineiroAthletic Club
Over 0.5
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 1.5
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 2.5
50% (5/10)
40% (4/10)
Over 3.5
10% (1/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
45% (9/20)
1. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-3 gole
80% (16/20)
85% (17/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemAmerica MineiroAthletic Club
Match Corners AVG
9.81 (37/40)
10.06 (17/20)
9.60 (20/20)
Over 6.5 Corners
89% (33/37)
88% (15/17)
90% (18/20)
Over 7.5 Corners
84% (31/37)
82% (14/17)
85% (17/20)
Over 8.5 Corners
68% (25/37)
71% (12/17)
65% (13/20)
Over 9.5 Corners
57% (21/37)
59% (10/17)
55% (11/20)
Over 10.5 Corners
41% (15/37)
41% (7/17)
40% (8/20)
Over 11.5 Corners
30% (11/37)
35% (6/17)
25% (5/20)
Over 12.5 Corners
19% (7/37)
24% (4/17)
15% (3/20)
Over 13.5 Corners
8% (3/37)
6% (1/17)
10% (2/20)
Over 14.5 Corners
3% (1/37)
0% (0/17)
5% (1/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAmerica MineiroAthletic Club
Corners Earned Match
4.78
5.20
4.35
More Corners Than Opponent
40% (16/40)
35% (7/20)
45% (9/20)
Over 2.5 Corners Earned
70% (28/40)
80% (16/20)
60% (12/20)
Over 3.5 Corners Earned
63% (25/40)
65% (13/20)
60% (12/20)
Over 4.5 Corners Earned
55% (22/40)
50% (10/20)
60% (12/20)
Over 5.5 Corners Earned
43% (17/40)
45% (9/20)
40% (8/20)
Over 6.5 Corners Earned
33% (13/40)
40% (8/20)
25% (5/20)
Over 7.5 Corners Earned
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Over 8.5 Corners Earned
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Corners Earned
191
104
87

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemAmerica MineiroAthletic Club
Match Cards AVG
4.72 (40/40)
4.65 (20/20)
4.80 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
85% (34/40)
85% (17/20)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Over 4.5 Cards
57% (23/40)
60% (12/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Cards
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Cards
15% (6/40)
10% (2/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Total Cards
189
93
96
Highest in a Match
9
8
9
Lowest in a Match
1
1
1

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. America Mineiro jest o 22% lepsza niż Athletic Club pod względem strzałów na mecz.

OgółemAmerica MineiroAthletic Club
Strzały / mecz
12.38
13.63
11.13
Strzały celne / mecz
3.88
4.63
3.13
Strzały niecelne / mecz
5.42
5.63
5.21
Skuteczność strzałów
7.4%
5.5%
9.7%
Strzały na gola
13.50
18.17
10.27
Strzały celne na gola
4.23
6.17
2.88
Strzały Over 10.5
52% (25/48)
58% (14/24)
46% (11/24)
Strzały Over 11.5
46% (22/48)
50% (12/24)
42% (10/24)
Strzały Over 12.5
38% (18/48)
46% (11/24)
29% (7/24)
Strzały Over 13.5
35% (17/48)
46% (11/24)
25% (6/24)
Strzały Over 14.5
31% (15/48)
42% (10/24)
21% (5/24)
Strzały celne Over 3.5
50% (24/48)
67% (16/24)
33% (8/24)
Strzały celne Over 4.5
40% (19/48)
50% (12/24)
29% (7/24)
Strzały celne Over 5.5
27% (13/48)
42% (10/24)
13% (3/24)
Strzały celne Over 6.5
13% (6/48)
17% (4/24)
8% (2/24)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Athletic Club notuje o 15% wyższy wynik niż America Mineiro pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemAmerica MineiroAthletic Club
Match Offsides AVG
3.00
2.88
3.14
Match Offsides Over 0.5 %
100% (46/46)
100% (24/24)
100% (22/22)
Match Offsides Over 1.5 %
78% (36/46)
83% (20/24)
73% (16/22)
Match Offsides Over 2.5 %
39% (18/46)
38% (9/24)
41% (9/22)
Match Offsides Over 3.5 %
28% (13/46)
25% (6/24)
32% (7/22)
Team Offsides AVG
1.74
1.63
1.86
Team Offsides Over 0.5 %
85% (39/46)
83% (20/24)
86% (19/22)
Team Offsides Over 1.5 %
46% (21/46)
50% (12/24)
41% (9/22)
Team Offsides Over 2.5 %
22% (10/46)
17% (4/24)
27% (6/22)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. America Mineiro jest o 7% lepsza niż Athletic Club pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemAmerica MineiroAthletic Club
xG (For)
1.01
1.04
0.97
xGA (Against)
1.40
1.45
1.35
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAmerica MineiroAthletic Club
Under 0.5
10% (4/40)
5% (1/20)
15% (3/20)
Under 1.5
33% (13/40)
30% (6/20)
35% (7/20)
Under 2.5
57% (23/40)
45% (9/20)
70% (14/20)
Under 3.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 4.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
Serie B — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Juventude251375461.84
2Vila Nova251357441.76
3Criciuma251285441.76
4Novorizontino251276431.72
5Fortaleza EC251186411.64
6Atletico Goianiense251096391.56
7CRB251168391.56
8Sport Recife259115381.52
9Operario-PR251078371.48
10Cuiaba258125361.44
11Goias251069361.44
12Nautico Recife25979341.36
13Athletic Club258107341.36
14São Bernardo25889321.28
15Botafogo SP258710311.24
16Avai258512291.16
17Ceara257711281.12
18Londrina255713220.88
19America Mineiro253517140.56
20Ponte Preta252419100.40